Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytanie kto po Kapłanie

Utworzony przez co dalej, 13 kwietnia 2012 r. o 17:51
Za Kapłana było odsniezone za Adamowicza paraliż
Jak śnieg nie padał to było odśnieżone  i zapłacone i ludzie byli zadowoleni  bo nic nie  wiedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Kapłan  naważył piwa  ,które  jeszcze długo pić będziemy.To Kapłan przygotowywał specyfikację istotnych warunków  zamówienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrobił to tak aby jego  kolesie nie mający  odpowiedniego sprzętu  mogli przystąpić do przetargu  i  go  wygrać. To Kapłan  przeprowadził przetarg i podpisał  umowy. Adamowicz  będzie  oceniał jakość wykonanej pracy i ewentualnie  za tą pracę  zapłaci  jeśli będzie należycie  wykonana.
Biedactwo ten adamowicz . No nic ten człowiek poradzić nie może. Przecież to wszystko ten niedobry kapłan , a on tak się stara ale nic nie może. TO PO CO ON TAM SIEDZI NA URZĘDZIE JAK NIC NIE MOŻE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedactwo ten adamowicz . No nic ten człowiek poradzić nie może. Przecież to wszystko ten niedobry kapłan , a on tak się stara ale nic nie może. TO PO CO ON TAM SIEDZI NA URZĘDZIE JAK NIC NIE MOŻE!!![/quoteJesteś palant i pomyśl dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedactwo ten adamowicz . No nic ten człowiek poradzić nie może. Przecież to wszystko ten niedobry kapłan , a on tak się stara ale nic nie może. TO PO CO ON TAM SIEDZI NA URZĘDZIE JAK NIC NIE MOŻE!!!
Po to  bo Ciebie  nie chcieli.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Biedactwo ten adamowicz . No nic ten człowiek poradzić nie może. Przecież to wszystko ten niedobry kapłan , a on tak się stara ale nic nie może. TO PO CO ON TAM SIEDZI NA URZĘDZIE JAK NIC NIE MOŻE!!! [/quoteJesteś palant i pomyśl dlaczego.
 
Przemyślałem i to ty jednak jesteś palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że nasza gmina jest Wolna. Uwolniliśmy się od oskarżonego Mirosława K. Uwolniliśmy się od Panasiuków, Małków, Idzikowskich, Mikołajczuków i innych       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemyślałem i to ty jednak jesteś palantNiemocą i obwinianiwm innych zasłynął Kapłan.Jakoś nie słyszałem by Adamowicz żalił się na to co zastał po swoim poprzedniku-nieudaczniku.Ale ty o tym wiesz tak samo jak ja więc po co pier dolisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Przemyślałem i to ty jednak jesteś palant Niemocą i obwinianiwm innych zasłynął Kapłan.Jakoś nie słyszałem by Adamowicz żalił się na to co zastał po swoim poprzedniku-nieudaczniku.Ale ty o tym wiesz tak samo jak ja więc po co pier dolisz?
 
To zależy gdzie ucho przyłożysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że nasza gmina jest Wolna. Uwolniliśmy się od oskarżonego Mirosława K. Uwolniliśmy się od Panasiuków, Małków, Idzikowskich, Mikołajczuków i innych 
Tych "innych" to niekoniecznie. Paru jeszcze zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zobczyć : http://alle.pl/sposob-na-przyrost-miesni <- ładne efekty   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zobczyć : http://alle.pl/sposob-na-przyrost-miesni <- ładne efekty 
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
JUDE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE!!!
WIEDZIAŁEM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas Kapłana w miedzyrzeckiej gminie minął bezpowrotnie i tym samym zakończył się najgorszy okres w jej dziejach.Paraliż w gminie poprzez brak osób decyzyjnych pokazuje jak bardzo Kapłanowi zależało na jej dobru.Stworzył chaos ,który przez trzy lata przykrywał niekompetencje.Teraz , u progu Świąt Bożego Narodzenia,my wszyscy z przerażeniem patrzymy na bagno w którym tkwiliśmy,nie do końca będąc tego świadomymi.Ale nie czas teraz na wytykanie błędów bo przecież na nie pozwalaliśmy.Nie czas też na pobożne życzenia,choć to świąteczno-noworoczny koncert życzeń .Doświadczyliśmy tyle, że powinniśmy wiedzieć czego chcemy.No właśnie,zapraszam do dyskusji.I uwaga-Kapłana już nie ma!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 21 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...