Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Miasto się rozwija, nie podnosimy podatków". Będzie kolejna kadencja prezydenta?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 14:44 Powrót do artykułu
Miasto się rozwija? Na jakim polu? Dziesiątki jak nie setki pustostanów w centrum oznacza rozwój miasta? Bialskie firmy zaczynają mieć kłopoty nie tylko przez samorządowców, ale głównie przez politykę rządu i dociskanie maksymalne przedsiębiorców, których interesy często i tak są na granicy opłacalności. Naprawdę świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabat czarnych !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym spotkaniu i nie wiem było pewnie 250, a może więcej zaproszonych gości. Na zdjęciu pokazano prezydentów, biskupa, dwóch dziekanów i staruszka infułata służącego w Białej od 40 lat. Tak, to jest rzeczywiście powód, by mówić o czarnej mafii, która opanowała Białą. Najbardziej podoba mi się obszerny tekst mówiący jak to Gdańsk czy Wrocław rozwijają się lepiej od Białej Podlaskiej / bo źle zarządzana/. Wspaniały tekst wpisujący się w dotychczasową politykę PO i PSL, politykę pozostawienia Polski wschodniej bez dróg, autostrad i połączeń kolejowych. Frankfurt rozwija się też szybciej od Białej Podlaskiej podobnie jak Poznań. Nie chce mi się tego szerzej komentować. Na koniec chcę zapytać, jakie to błędy popełnił Stefaniuk, że trzeba je przykrywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Prezydent. Nie ma konkurencji. Druga kadencja należy się jemu, jak nikomu innemu. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś okazję zaprezentować swoje osiągnięcia jako prezydent. Coś pokazał!!! Strefę i lotnisko, które od wielu lat odłoguje, stadion z wizją obiektu sportowego, ulice ciągnące się od kilku lat, zapaść inwestycyjną, wciąż b. wysokie bezrobocie itp.Gdyby nie poprzednik byłbyś w czarnej d....ie. Idzie ku katastrofie. Polityka rządy sprawia, że przykręcony zostanie kurek z pieniędzmi Unijnymi i.........nawet bierecki ci nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...