Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni apelują, aby nie ukrywać i nie fałszować historii

Utworzony przez Chłop Polski, 1 września 2009 o 23:17
Zróbcie rachunek sumienia i napiszcie prawdę kto tak tę naszą historię deformuje?Ma ktoś taką odwagę w tym suwerennym kraju?.Niewątpliwie,przez 35 lat robiła to Moskwa...a dzisiaj??? Czytałem opracowania H.Całej która ma amnezję co do nazwisk takich jak:Salomon Morel,Stefan Szechter,Henryk Hersz-Podlaski,Rubin Szwajg, Fajga Mindlak-Wolińska i jeszcze by długo wymieniać...natomiast doskonale rozkręca na cały świat historię Jedwabnego.Kiedy IPN-owi jakaś"niewidzialna ręka zamyka usta .to instytucja H.Całej bryka po naszej historii niczym źrebak po zielonej łące.Myślę,że mój Naród powinien na poważne stanowiska rządowe,oraz na nauczycieli historii (od podstawówki do kierunkowych studiów historycznych)desygnować Polaków o nieposzlakowanej przeszłości a nie ludzi z" wyczyszczonymi życiorysami" i przypasowanymi nazwiskami.W przeciwnym razie będziemy słuchać coś takiego w Polskim Radio co ja ze zdziwieniem wysłuchałem-cytuję"dla Żydów nie Niemcy byli problemem ale Polacy którzy na Żydów do Niemców donosili"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CIĄGLE KTOŚ TĘ HISTORIĘ PISZE ZA NAS TYLKO JAKBY NAM SAMYM POLAKOM TEGO ROBIĆ NIE WOLNO ? PANIE I PANOWIE POlitycy,W TYM CAŁYM PROCEDRZE MACIE SWÓJ DOSKONAŁY UDZIAŁ CHOCIAŻBY PRZEZ SWOJĄ BIERNOŚĆ.POZWALACIE NA UPRAWIANIE SAMOWOLEK PRZEZ RÓŻNE DIASPORY A PÓŹNIEJ WYRAŻACIE JAKIEŚ TAM ZDZIWIENIE?
0
Chłop Polski napisał:
Zróbcie rachunek sumienia i napiszcie prawdę kto tak tę naszą historię deformuje?Ma ktoś taką odwagę w tym suwerennym kraju?.Niewątpliwie,przez 35 lat robiła to Moskwa...a dzisiaj??? Czytałem opracowania H.Całej która ma amnezję co do nazwisk takich jak:Salomon Morel,Stefan Szechter,Henryk Hersz-Podlaski,Rubin Szwajg, Fajga Mindlak-Wolińska i jeszcze by długo wymieniać...natomiast doskonale rozkręca na cały świat historię Jedwabnego.Kiedy IPN-owi jakaś"niewidzialna ręka zamyka usta .to instytucja H.Całej bryka po naszej historii niczym źrebak po zielonej łące.Myślę,że mój Naród powinien na poważne stanowiska rządowe,oraz na nauczycieli historii (od podstawówki do kierunkowych studiów historycznych)desygnować Polaków o nieposzlakowanej przeszłości a nie ludzi z" wyczyszczonymi życiorysami" i przypasowanymi nazwiskami.W przeciwnym razie będziemy słuchać coś takiego w Polskim Radio co ja ze zdziwieniem wysłuchałem-cytuję"dla Żydów nie Niemcy byli problemem ale Polacy którzy na Żydów do Niemców donosili"
Chłopie polski, rasisto nie z tej ziemi. Co Ci zrobili żydzi że tak na nich najeżdżasz? Ach, przepraszam rządzi tobą żydo-komuna i to ci się nie podoba. Naprawdę nie rozumiem prostaków takich jak ty, którzy wierzą w spisek żydowski. Ale cóż robić, dla takich ludzi zapewne ideałem był A. Hitler który chciał ostatecznie rozwiązać kwestie żydowską przez zmazanie z historii świata całego narodu, bo Salomon Morel,Stefan Szechter,Henryk Hersz-Podlaski,Rubin Szwajg, Fajga Mindlak-Wolińska to źli ludzie byli, zło tego świata. Bo to ŻYD jest. Ech... nie będę więcej nic pisał. Głupiś człowieku i ksenofob z ciebie straszny. Nie pozdrawiam.
0
Chłop Polski napisał:
Nie Stefan Szechter tylko Ozjasz, ojciec Arona Szechtera. "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." - Zbigniew Herbert
0
Do ffr: 100 proc poparcia. Chlop Polski to rasista i prostak
0
bezRADNE FALSZOWANIE Lubelsct Radni zajeli sie wrescie fłowaniem, co też zauważa KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH zKatedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - o historię chodzi. I tu powstaje problemz internetem i przeplywem dokumentów, których jeszcze świat nie widział. bezRadni zrobili co mogli, aby oddać hold poległym w II WOjnie: Axcelencja Lubeski nadawał w Wieluniu, były różne imprezy KULturalne - od KUL-u po Filharmonię. Idąc do Filharmonii zaś mozna bylo usłyszeć to o co martwili się bezRadni - fałszowanie. Powołane najnowsze stanowiska GĘŚLI I i GĘŚLI II dają efekt odmienny od skrzypiec, bo skrzypi niczym nienaoliwione drzwi krematorium, a to z KULei dostepne jest na Majdanku. Jednym slowem - coś tu nie igra! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
0
bezRADNE FAŁSZOWANIE Lubelsct Radni zajeli sie wrescie fłszowaniem, co też zauważa KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY - o historię chodzi. I tu powstaje problem z internetem i przeplywem dokumentów, których jeszcze świat nie widział. bezRadni zrobili co mogli, aby oddać hold poległym w II Wojnie: Axcelencja Lubeski nadawał w Wieluniu, były różne imprezy KULturalne - od KUL-u po Filharmonię. Idąc do Filharmonii zaś mozna bylo usłyszeć to o co martwili się bezRadni - fałszowanie. Powołane najnowsze stanowiska GĘŚLI I i GĘŚLI II dają efekt odmienny od skrzypiec, bo skrzypi niczym nienaoliwione drzwi krematorium, a to z KULei dostepne jest na Majdanku. Jednym slowem - coś tu nie gra!, a bezRadni wznoszą okrzyk: (ch)WAŁA POLEGŁYM.... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW ) « Następny starszy · Biała Podlaska · Następny nowszy »
0
Chłopie Polski ! Nie myśl że jesteś sam, jest nas WIELU ! Skończył się czas kiedyśmy milczeli. Chwała Bohaterom a zdrajcom Narodu - gałąż i sznur ! Pozdrawiam !
0
Siwy napisał:
Chłopie Polski ! Nie myśl że jesteś sam, jest nas WIELU ! Skończył się czas kiedyśmy milczeli. Chwała Bohaterom a zdrajcom Narodu - gałąż i sznur ! Pozdrawiam !
MAŁO NAS - BUDOWA POMNIKA OBOK ULICY KOSYNIERÓW ,ULICA DALEJ BAJORKO ALE POMNIK MUSI BYĆ ,CIEKAWE KTO "WYGRAŁ PRZETARG"KOMU TRZEBA BYŁO ZAŁATWIĆ FUCHE PRZY POMNIKU ,CO NA TO BEZRADNI RADNI
0
ffr napisał:
Chłopie polski, rasisto nie z tej ziemi. RASISTO ? CHODZI O ŻYDÓW ? A OD KIEDY TO ŻYDZI SĄ JAKĄŚ RASĄ ? Uważaj bo cię oskarżą o antysemityzm ! Co Ci zrobili żydzi że tak na nich najeżdżasz? NAJEŻDŻASZ ? PODAWANIE PRAWDY NAZYWASZ "NAJEŻDŻANIEM" ? DLACZEGO ? Ach, przepraszam rządzi tobą żydo-komuna i to ci się nie podoba. A DLACZEGO MUSI MI SIĘ PODOBAĆ ? WYSTARCZY ŻE PODOBA SIĘ TOBIE. Naprawdę nie rozumiem prostaków takich jak ty, którzy wierzą w spisek żydowski. JEDEN WIERZY W TO, DRUGI W TAMTO. TY NA PRZYKŁAD WIERZYSZ ŻE TAKIEGO SPISKU NIE MA, JA PRZECIWNIE. "PROSTAKU" ? DLACZEGO WY FASZYŚCI I RASIŚCI TAK JUŻ MACIE ŻE JAK WAM BRAKNIE ARGUMENTÓW TO ZACZYNAJĄ SIĘ WYZWISKA ? Ale cóż robić, dla takich ludzi zapewne ideałem był A. Hitler... NIE ZGADŁEŚ ! NIE CIERPIĘ SOCJALISTÓW, ZWŁASZCZA NARODOWYCH. ...który chciał ostatecznie rozwiązać kwestie żydowską przez zmazanie z historii świata całego narodu... NIE TYLKO TEGO JEDNEGO Z TEGO CO WIEM. I NIE ON JEDYNY, ANI NIE PIERWSZY. POCZYTAJ TROCHĘ CHŁOPCZYKU. ...bo Salomon Morel,Stefan Szechter,Henryk Hersz-Podlaski,Rubin Szwajg, Fajga Mindlak-Wolińska to źli ludzie byli, zło tego świata. TU SIĘ ZGADZAMY ! DOBRZY NIE BYLI. Bo to ŻYD jest. TAK SIĘ AKURAT ZŁOŻYŁO, CÓŻ NA TO PORADZISZ ? SZMATY ZDARZAJĄ SIĘ W KAŻDYM NARODZIE, NAWET W "WYBRANYM". Ech... nie będę więcej nic pisał. NO RZECZYWIŚCIE ! JAKOŚ CI CIENIUTKO IDZIE. Głupiś człowieku i ksenofob z ciebie straszny. ZAPOMNIAŁEŚ JESZCZE DODAĆ : ANTYSEMITA. ŚMIAŁO ! Nie pozdrawiam. A JA POZDRAWIAM. FAJNY JESTEŚ GOŚĆ , ALE CHYBA ZA DUŻO GWna CZYTASZ.
0
Do FFrr Reasumując za dużo i za mało. Rozwinięcie myśli: - za dużo czytania Gazety Polskojęzycznej, - za mało własnych przemyśleń, inteligencji (niepotrzebne skreślić). Oczywiście pozdrawiam Pawlak.
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
0

Chłopie polski, rasisto nie z tej ziemi. RASISTO ? CHODZI O ŻYDÓW ? A OD KIEDY TO ŻYDZI SĄ JAKĄŚ RASĄ ? Uważaj bo cię oskarżą o antysemityzm ! Co Ci zrobili żydzi że tak na nich najeżdżasz? NAJEŻDŻASZ ? PODAWANIE PRAWDY NAZYWASZ "NAJEŻDŻANIEM" ? DLACZEGO ? Ach, przepraszam rządzi tobą żydo-komuna i to ci się nie podoba. A DLACZEGO MUSI MI SIĘ PODOBAĆ ? WYSTARCZY ŻE PODOBA SIĘ TOBIE. Naprawdę nie rozumiem prostaków takich jak ty, którzy wierzą w spisek żydowski. JEDEN WIERZY W TO, DRUGI W TAMTO. TY NA PRZYKŁAD WIERZYSZ ŻE TAKIEGO SPISKU NIE MA, JA PRZECIWNIE. "PROSTAKU" ? DLACZEGO WY FASZYŚCI I RASIŚCI TAK JUŻ MACIE ŻE JAK WAM BRAKNIE ARGUMENTÓW TO ZACZYNAJĄ SIĘ WYZWISKA ? Ale cóż robić, dla takich ludzi zapewne ideałem był A. Hitler... NIE ZGADŁEŚ ! NIE CIERPIĘ SOCJALISTÓW, ZWŁASZCZA NARODOWYCH. ...który chciał ostatecznie rozwiązać kwestie żydowską przez zmazanie z historii świata całego narodu... NIE TYLKO TEGO JEDNEGO Z TEGO CO WIEM. I NIE ON JEDYNY, ANI NIE PIERWSZY. POCZYTAJ TROCHĘ CHŁOPCZYKU. ...bo Salomon Morel,Stefan Szechter,Henryk Hersz-Podlaski,Rubin Szwajg, Fajga Mindlak-Wolińska to źli ludzie byli, zło tego świata. TU SIĘ ZGADZAMY ! DOBRZY NIE BYLI. Bo to ŻYD jest. TAK SIĘ AKURAT ZŁOŻYŁO, CÓŻ NA TO PORADZISZ ? SZMATY ZDARZAJĄ SIĘ W KAŻDYM NARODZIE, NAWET W "WYBRANYM". Ech... nie będę więcej nic pisał. NO RZECZYWIŚCIE ! JAKOŚ CI CIENIUTKO IDZIE. Głupiś człowieku i ksenofob z ciebie straszny. ZAPOMNIAŁEŚ JESZCZE DODAĆ : ANTYSEMITA. ŚMIAŁO ! Nie pozdrawiam. A JA POZDRAWIAM. FAJNY JESTEŚ GOŚĆ , ALE CHYBA ZA DUŻO GWna CZYTASZ.

Genialna riposta - brawo i podpisuje się wszystkimi kończynami!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: