Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni do wygaszenia

Utworzony przez Jędrek, 13 lutego 2008 r. o 19:59
Czego to zacierać ręce Panie prezydent miasta Biała Podlaska. Przez parę lat tolerował Pan wyczyny poprzedniego prezesa Miejskiego Klubu Sportowego "Podlasie”, który cuda sportowe obiecywał (za określoną kasę to czynił) a zostawił w Klubie ruinę. Plotki też chodziły o nadużyciach, ale o tym cisza. Czy poprzedniemu prezesowi prawo pozwalało jednocześnie prowadzenia takiej działalności i kierowania bialską szkołą podstawową (przecież w obu jesnostkach był wybierany i w obu wykorzystywał mienie miasta)? Niepotrzebne to larum, grosików dla miasta nie przybędzie i czy gruntownie zmieni to klimat w mieście? - wątpię. Wiele wątpliwości usłyszałem w Pana słowach dzisiejszych wiadomości TVLublin. Zgoda buduje Panie Prezydencie a nam mieszkańcom będzie żyło się spokojniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać. Prezydent boi się zwyczajnie ludzi , którzy mają konkretne wizje poprawy sytuacji w mieście. Ale na szczęście tych ludzi w radzie miasta jest sporo, a więc prezydent ma twardy orzech do zgryzienia. Poza tym są to ludzie z jajami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie co złamali w końcu prawo czy nie???Bo z tego wynika że złamali, a że nie wiedzieli to już inna sprawa.Jak się zostaje radnym trzeba przyczytać ustawy o samorządzie gminnym itd... Nie znajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania...Adios amigos;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan panie Somerlik niech zajmuje się pracą i proszę się podpisywać. Ksywa Mieszkaniec jakoś mi do pana nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
somerlik sie nadaje - kozy ganiac, bo kur by nie polapal. radni nic zlego nie zrobili, lepiej niech sie media zajma pania wojewoda genowefa , ktora szantazuje ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie teraz Pan Prezydent ma szanse pozbyc sie z bialskiego magistratu 2 swoich najwiekszych oponentow...tylko co bedzie mialo z tego miasto? mam nadzieje ze nie pojawi sie kolejny cudotworca typu Jakubiec ktory potrafi zrujnowac to za co sie zabierze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można w jakiś sposób "wygasić" prezydenta Czapskiego. Myślę, że to byłby gwóźdź całej bieżącej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudolf napisał:
A pan panie Somerlik niech zajmuje się pracą i proszę się podpisywać. Ksywa Mieszkaniec jakoś mi do pana nie pasuje.
Podpisałem się,jestem mieszkańcem popaprańcu A z władzami tego miasta w tym z tym dyrektorem wolę nie mieć nic wspólnego...Same szuje i złodzieje...Jednak poziom intelektualny radnych mnie zaskakuje ha ha Jest niższy niż ustawa o samorządzie przewiduje Jak masz człowieku manię prześladowczą (pewnie członek PiS)polecam jakiegoś dobrego psychiatrę,może jeszcze coś da się zrobić...Nie trzeba być we władzach,wystarczy znać parę ustaw buraku Pewnie na AWF-ie tego nie uczą Polecam dobry uniwerek,może jakiś kursik na dowartościowanie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Podpisałem się,jestem mieszkańcem popaprańcu A z władzami tego miasta w tym z tym dyrektorem wolę nie mieć nic wspólnego...Same szuje i złodzieje...Jednak poziom intelektualny radnych mnie zaskakuje ha ha Jest niższy niż ustawa o samorządzie przewiduje Jak masz człowieku manię prześladowczą (pewnie członek PiS)polecam jakiegoś dobrego psychiatrę,może jeszcze coś da się zrobić...Nie trzeba być we władzach,wystarczy znać parę ustaw buraku Pewnie na AWF-ie tego nie uczą Polecam dobry uniwerek,może jakiś kursik na dowartościowanie;)
AVE !!! Zastanawia mnie dlaczego ktoś po AWFie budzi takie negatywne emocje? :-) Już raz pisałem, że jestem absolwentem AWFu i jestem z tego dumny! Dlatego przeciwstawiam się takim opiniom jaka widnieje powyżej. Ale jak się wczytać dokładnie w słowa "Mieszkańca": "buraku", "złodzieje" (- jeśli zna pan Mieszkańcu kogoś kogo okradli, to trzeba zgłosić na Policję!) "popaprańcu", to chęć do dyskusji mija ;-) Jak rozmawiać z kimś publicznie, kto używa takiego języka? No jeśli jest to absolwent "uniwerku", to...no cóż, szkoda słów. A teraz może o całej sprawie: uważam, że p. H. Grodecki i B. Broniewicz w sumie nie zrobili nic złego! Weszli do Zarządu Podlasia chcąc pomagać bialskiej piłce i to jest fakt niepodważalny. Natomiast przy okazji, jak wynika z całej sprawy, nie do końca przestrzegali w tej materii prawa. I o to chodzi, bo sam fakt wyrażenia chęci pracowania na rzecz Klubu jest godny pochwały, a zderza się z prawem i tym, że zostało w jakiś sposób naruszone. Czy należy się cieszyć z tego, że tak sie stało? Nie sądzę, z drugiej strony widać jak na dłoni, że nie ma ludzi nieomylnych, jedynie słusznie wiedzących wszystko i widzących problemy najlepiej i najwyraźniej, a takie postawy przyjmowali ww Panowie - budżet i najbardziej boląca mnie inwestycja, która została z niego usunięta - ul. Grzybowa. Nie wiem jak sie cała sytuacja zakończy, szkoda że do niej w ogóle doszło, będzie to na 100% nauczka dla wszystkich nas. Pozdrawiam Mariusz Michalczuk CZESC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Podpisałem się,jestem mieszkańcem popaprańcu A z władzami tego miasta w tym z tym dyrektorem wolę nie mieć nic wspólnego...Same szuje i złodzieje...Jednak poziom intelektualny radnych mnie zaskakuje ha ha Jest niższy niż ustawa o samorządzie przewiduje Jak masz człowieku manię prześladowczą (pewnie członek PiS)polecam jakiegoś dobrego psychiatrę,może jeszcze coś da się zrobić...Nie trzeba być we władzach,wystarczy znać parę ustaw buraku Pewnie na AWF-ie tego nie uczą Polecam dobry uniwerek,może jakiś kursik na dowartościowanie;)
Hej! Dla mnie sadzac z odpowiedzi sprawa jest prosta, trafiłem w 10 panie Somerlik, ale na Boga troszkę więcej kultury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przerwa obiadowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...