Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni pokłócili się o nazwy mostów

Utworzony przez ~Kaska~, 15 czerwca 2010 r. o 19:07
Tak, najwazniejsze dla nas bialczan są nazwy mostów a nie brak pracy, brak mieszkań, dziurawe drogi, brak miejsc w przedszkolach i bieda w szkołach. Podobno miasto jest zadłużone po uszy i nie ma pieniedzy na normalne funkcjonowanie. Moze niech sie radny zajmie tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie wieśniactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej włodarze przywrócą historyczną nazwę mojej miejscowości zamienionej w ramach Polonizacji na Polskowola !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUSKOWOLA napisał:
Niech lepiej włodarze przywrócą historyczną nazwę mojej miejscowości zamienionej w ramach Polonizacji na Polskowola !!!
Polskowola ? Ruskowola ? a może zróbmy TUSKOWOLA ? albo od razu PUTINWOLA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wymyśliliście nazwy, a normalnej nie było we łbach ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to by sie nazywał Mostowiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woźniak po nieudanej inicjatywie pewnie teraz otworzy Perełkę i wypali faja. Mam nadzieje ze to jego ostatnia kadencja. Człowiek który nigdzie nie pracuje i pobiera tylko diety nie jest wiarygodny. Jego wizja miasta to tylko wydawanie kasy z kredytu. Niech się weźmie do roboty a nie żeruje na naszej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
Jego wizja miasta to tylko wydawanie kasy z kredytu. Niech się weźmie do roboty a nie żeruje na naszej kieszeni.
Mówisz o Andrzeju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za św. Michałem Archaniołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
jestem za św. Michałem Archaniołem
Konstruktywnie i adekwatnie : jeden Bida , drugi Nędza, a trzeci Bida z Nędzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie kogo wyście wybrali na radnych ,brak tylko oćca dyrechtora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice, ronda powinny być numerowane, albo mieć nazwy niezależne np. Akacjowa, Biedronki, itd. itp. Wówczas bez względu na jaśnie panującą nam grupę partyjną nic nie trzeba by było zmienić. Co do mostów to chyba wystarczy most nad ....., a jeżeli jest ich kilka to most nr 1 nad .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławka przy bloku znajomego nie ma nazwy - wniosek do rady o Nazwę! Plac zabaw bez nazwy ? (mamy ich pięć na krzyż) też niech mają Nazwy-będzie łatwiej trafić w takiej metropolii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nazwaliście imieniem Jana Pawła II jednąz ulic , pytam się was pozal się boże radni , czy ta nazwa jest adekwatna do stanu tej drogi? ROBICIE SAMI Z SIEBIE POSMIEWISKO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast zająć się sprawami poważnymi to zajmują się "głupotami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kaśki. Radny Wozniak własnie zajał się postulowanym przez ciebie problemem. Na tej samej sesji przegłosował zaciagnięcie przez miasto kolejnego kredytu. Pewnie juz Czapskiemu nie starcza nawet na nowe tablice z nazwami ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może radni by jakiś biznes do miasta sprowadzili żeby dać ludziom pracę. Lenie niech się wezmą za konkrety a nie pierdoły !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ludzie ! Ci niby radją nie są z Białej. Niech się zapytają byle kogo gdzie jest most na Zamkowej ? I po co to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś to przekaże dla radnego Woźniaka: 1. Znajdź sobie pracę, bo jak do tej pory jedyna fucha której się imałeś to prezes dwóch-trzech bloków tzw. Wspólnoty Mieszkaniowej. 2. Założyłeś z Grodeckim i paroma znanymi nam dokładnie osobami Stowarzyszenie Południowe Podlasie a znanymi "kretami" w PiSie m.in. wymienionymi w krsie: Zofią Adamską - Jakubowicz i Sławomirem Suszczyńskim - też jak Ty bezrobotnymi - ale mającymi ambicję zostania dyrektorami ( m.in. WORD) i myślisz, że z tej racji PiS otworzy szeroko ramiona na was... ale nie liczyłbym na to. 3. Wyszedłeś z LPR dla kasy, potem z PiS dla kasy... ile dał ci Czapski za to? 4. Pamiętaj, że problem alkoholowy z wiekiem narasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM RADĘ DLA TALIBÓW I WSZELKIEJ MAŚCI POPAPRAŃCÓW RELIGIJNYCH NIECH KAŻDE PRZĘSŁO NAZWĄ JEDNYM ZE ŚWIĘTYCH WSZAK ICH JEST OD METRA STARCZY NA WSZYSTKIE DNI ŚWIATA ,ICH PRODUKCJA IDZIE SPRAWNIE OD WIEKÓW W TEJ INSTYTUCJI BUCHA CHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...