Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni pokłócili się o nazwy mostów

Utworzony przez ~Kaska~, 15 czerwca 2010 r. o 19:07
~siwy z cici~ napisał:
proszem o propozycie jak mamy naswadź Naszą Altankę w Ciciborze nobo ja żócam do rospatszenia Siwócha czy nie bedzie to zbytni zarozumializm? Pawlaczku co TY na to? proszem o obropade nie wsdyciesiem głosójcie na mnię
"Siwócha" sławma jak Władcy Móch. Popieram Siwy Twój pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
proszem o propozycie jak mamy naswadź Naszą Altankę w Ciciborze nobo ja żócam do rospatszenia Siwócha czy nie bedzie to zbytni zarozumializm? Pawlaczku co TY na to? proszem o obropade nie wsdyciesiem głosójcie na mnię
Dobra nazwa Altanka im. Siwuchy. Wynalazłem nawet oprawę muzyczną na impreskę z okazji nadania imienia, piosenkę Grześkowiaka, niestety w chwili obecnej "Panny z Cicibora" nie są dostępne na You Tube www.youtube.com/watch?v=bKz0enp3MzE&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dobra nazwa Altanka im. Siwuchy. Wynalazłem nawet oprawę muzyczną na impreskę z okazji nadania imienia, piosenkę Grześkowiaka, niestety w chwili obecnej "Panny z Cicibora" nie są dostępne na You Tube www.youtube.com/watch?v=bKz0enp3MzE&feature=related
Znalazłem ale w wersji MP3, ludzie toż to klasyka 66 rok, czas Moczara i ciemniaka Gomółki, a jak brzmi. Co się będę rozwodził posłuchajcie, tylko kod trzeba wpisać ! Oczywiście piosenkę dedykuję naszej krasawicy Czarnulce. ######www2.mp3raid.com/search/download-mp...z_cicibora.html
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2010 r. o 22:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo, które nie potrafiło zapewnić ochrony swojemu prezydentowi, ministrom i najwyższym dowódcom wojskowym (czyli znaczącej części infrastruktury krytycznej tego państwa), nie zdało egzaminu. Wmawianie Polakom, że państwo zdało egzamin, a zawiniła pogoda, piloci, lotnisko w Smoleńsku i Kancelaria Prezydenta, kompromituje nas nie tylko w oczach sojuszników w NATO i Unii Europejskiej, ale przed całym światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...