Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zagłosowali przeciwko szkole

Utworzony przez gey-nie gej, 25 kwietnia 2008 r. o 07:31
I po co ich bylo ksztalcic?Na wlasnym garnuchu wychowali potwory,ktore nawet nie potrafily wyjsc na ludzi,a tylko pchaja sie do politycznego koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oni juz rozstzygneli przetarg nie majac zabezpieczonych srodkow na realizacje inwestycji? amatorstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na staszica dali i ktos sie odwdziecza za kolportaż ulotek po szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakich ulotek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpisać referendum i rozgonić radnych darmozjazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac ostatni komentarz czlowiek moze zwatpic. Ilu to Czapski ma poplecznikow idiotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie czytajac ostatni komentarz upewniam sie ze ten co zawsze jest przeciw ma tylu zwolennikow idiotow. Co on proponuje lepszego niz Czapski? Nic, tylko pozwy donosy i pisma do roznych instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monika~ napisał:
Co on proponuje lepszego niz Czapski? Nic, tylko pozwy donosy i pisma do roznych instytucji.
A kto doniosl na Broniewicza i Grodeckiego do Wojewody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcemy, aby takie inwestycje były w ten sposób wykonywane (Amatorsko wykonany kosztorys - ciekawe czy Pan Prezydent wyciagnął konsekwencje wobec swoich urzędników) to wybierzmy innych radnych którzy będą za tym aby zadłużać miasto dalej. Teraz mam 70 mln długu i kolejne 20 w tym roku = 90 mln!!!!!!. Ale skoro mieszkańcy tego chcą to ok. Tylko później bez narzekania na podwyżki wody, śmieci i ogrzewania. Przecież miasto mając własne dochody na poziomie 40 mln. rocznie nie spłaci tego długu. Dobra się mówi o inwestycjach i pewnie wszystkie sa potrzebne, tylko dlaczego nikt nie widzi marnotrawienia pieniędzy podatników przez niekompetencje urzędniczą. Radni mieli 100% racji niezgadzając sie na takie działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z programu adwersarza prezydenta: 1. Stoimy na stanowisku odpartyjnienia samorządów i tworzenia w nich miejsca dla wszystkich działaczy społecznych i obywateli niezależnie od rekomendacji partyjnej. 2. Środki zaoszczędzone na miejskiej biurokracji przeznaczymy m.in. na oświatę. Dofinansujemy szkoły tak , aby rodzice nie musieli, jak jest obecnie, przynosić do szkoły kredy czy tez malować sale szkolne na własny koszt. Utworzymy w każdej dzielnicy świetlice dziennego pobytu dla dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. Zaniechamy dotychczasowej praktyki zabierania pieniędzy szkołom i dawania ich na miejską administrację. Inna deklaracja z której nic nie zostalo a zostala rozwinieta nad podziw bujnie w ostatnim czasie w calkiem innym kierunku Struktury Państwa Polskiego przeżywają wyraźny i poważny kryzys. Obowiązująca ordynacja proporcjonalna zarówno w wyborach do Sejmu jak i wyborach samorządowych oraz brak realnych możliwości odwoływania skorumpowanych bądź nieudolnych posłów jak i radnych powoduje sytuację wyobcowywania się wybranych przedstawicieli od swoich wyborców. O tym czy kandydat uzyska w ogóle możliwość startu w wyborach oraz o jego realnych szansach związanych z miejscem na liście decydują dzisiaj wąskie gremia partyjnej nomenklatury wg zasady “mierny ale wierny”. Powoduje to tzw. selekcje negatywni. Ktoś kto nie chce się wikłać w partyjne rozgrywki i chciałby głosować według swoich przekonań a nie według dyscypliny partyjnej, często związanej z ochroną prywatnych interesów działaczy, jest przez ten system eliminowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, bo radni tylko myślą jak dopiec prezydentowi. Nawet jakby na nowo koło wymyślił to by zjedli tylko dlatego, że nazywa się Andrzej Czapski. Dziecinada i żenada ze strony radnych. Ja wolę, zadłużyć się teraz ale dzięki tej kasie stworzyć warunki dzięki którym będzie mnie stać na spłatę długu niż nadal żyć jak teraz, uczyć uczniów w dziurawej i obskurnej szkole, jeździć dziurawymi drogami czy też nie mieć gdzie zaparkować w mieście, bo radni chcą wyjść z długu. Ale wszyscy wiedzą, że gra nie idzie o dobro miasta ale o prywatne interesy i wpływy a na tym wszystkim tracą mieszkańcy, który uciekają z tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert napisał:
Szkoda, bo radni tylko myślą jak dopiec prezydentowi. Nawet jakby na nowo koło wymyślił to by zjedli tylko dlatego, że nazywa się Andrzej Czapski. Dziecinada i żenada ze strony radnych. Ja wolę, zadłużyć się teraz ale dzięki tej kasie stworzyć warunki dzięki którym będzie mnie stać na spłatę długu niż nadal żyć jak teraz, uczyć uczniów w dziurawej i obskurnej szkole, jeździć dziurawymi drogami czy też nie mieć gdzie zaparkować w mieście, bo radni chcą wyjść z długu. Ale wszyscy wiedzą, że gra nie idzie o dobro miasta ale o prywatne interesy i wpływy a na tym wszystkim tracą mieszkańcy, który uciekają z tego miasta.
powodzenia. zadłużyc sie:? ty chyba jestes malo myslacy. a ciekawe kto bedzie pozniej splacal ten kredyt, nie mowiac o odsetkach i kwotach zwiazanych z obsluga tego ktredytu. Ty bedziesz ten kredyt splacal, twoja corka i byc moze jeszcze wnuk. pozatym Andrzej nasz Prezydent pewnie sie tak zadluza bo nie widzi juz siebie na stanowisku Prezydenta, głowy Bialej i UM. kopie dołek dla nastepnego ktory nie bedzie mial za co robic ulic i w ogóle nie bedzie nic mogl zrobic bo bedzie miasto zadluzone. bawcie sie dalej tam na gorze a napewno dla bailej bedzie lepiej. stworzcie lepiej miejsca pracy dla ludzi. zacheccie przedsiebiorcow do tego aby zainwestowali na tym terenie. polnocna jakos ich nie przyciaga. ogarnijcie sie ludzie. wazniejsze dla ludzi to ze otwieracie sklepy czy to ze stwarzacie miejsca pracy. ahhh zreszta ciekawe czy sensem jest stwierdzic:"jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze"??? gratulejszon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pozniej bedzie placz i lament ze ulicy nie zrobili.... bo bedzie trzeba kredyt spalacac1!!! smieszni ludzie jestescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert pomyśl trochę. Piszesz: "Ja wolę, zadłużyć się teraz ale dzięki tej kasie stworzyć warunki dzięki którym będzie mnie stać na spłatę długu niż nadal żyć jak teraz, uczyć uczniów w dziurawej i obskurnej szkole, jeździć dziurawymi drogami czy też nie mieć gdzie zaparkować w mieście, bo radni chcą wyjść z długu." Dzięki tej kasie stworzyć warunki do spłaty długu czyli wykonanie dachu za 900 tyś zł. , brak dziur w drodze oraz parking ma zapewnić wzrost wpływów do kasy miasta? Ciekawe w jaki sposób Oswieć mnie. A moze podstrefa gospodarcza, niskie podatki, dobra reklama miasta czy lotnisko spowoduje wzrost wpływów budzetowych. Wszystkie te inicjatywy Czapski bojkotuje. A w Siedlcach w podsterefie sam tylko Mostostal stworzy 800 nowych miejsc pracy a w Lublinie ponad tysiąc w kilku firmach które już wykupiły ziemię w podstrefie .Starania o podstrefę w Białej w Siedlcach i w Lublinie rozpoczeły sie w tym samym czasie. W Siedlacach i w Lublinie podsterfa działa a w Białej Czapski ma to "gdzies". W Siedlacach wzrost wpływów podatkowych ( bez podnoszenia stawek) w stosunku do roku poprzedniego to 17 mln złotych. Mozna zrobić 18 dachów lub 10 parkingów. W Białej nie ma zadnego wzrostu tylko spadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w BP powstanie choćby DAF niemiecka firma ma coś u nas stworzyć, więc nie jest źle. Wg mnie trzeba iść od podstaw. Bo co nam po lotnisku jak dróg do niego nie będzie, co nam po miejscach pracy jak nie będzie wykształconych ludzi żeby je obsadzić bo młodzi nie będą chcieli żeby im na głowy padało. A strefa jest nazywa się północna więc nie wiem po co robić drugą na lotnisku jak jeszcze ta nie jest zagospodarowana tylko zające tam biegają. Co do reklamy się zgadzam pod tym względem jest tragicznie, a podatki to miecz obusieczny. A co do spłaty długu to wystarczy przejrzeć założenia budżetowe na ten rok, gdzie jest rozpisane, że do 2013 miasto ma wyjść całkowicie z długu, czy się uda nie mam pojęcia, inni tak napisali i za to będą rozliczani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert napisał:
po co robić drugą na lotnisku jak jeszcze ta nie jest zagospodarowana tylko zające tam biegają
przeciez Prezydent twierdzi ze to sa niezwykle atrakcyjne tereny.....ale wlasnie nie dla ludzi tylko dla zwierzat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez Prezydent twierdzi ze to sa niezwykle atrakcyjne tereny.....ale wlasnie nie dla ludzi tylko dla zwierzat
No właśnie tu jest wina Pana prezydenta, stworzył dziwny twór, chyba tylko kilku firmom bialskim i się chełpi tym jakby to było nie wiadomo co, wg mnie jak na tą chwilę Północna to pieniądze wyrzucone w błoto bo tam nic się nie dzieje wręcz ta pustka odstrasza. No chyba ze celem budowy było to żeby nauka jazdy miała gdzie w spokoju ćwiczyć. Czasem się zastanawiam kto tu jest dla kogo czy Prezydent i Radni dla miasta czy miasto dla Prezydenta i Radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkola to szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haldbaum napisał:
Jak chcemy, aby takie inwestycje były w ten sposób wykonywane (Amatorsko wykonany kosztorys - ciekawe czy Pan Prezydent wyciagnął konsekwencje wobec swoich urzędników) to wybierzmy innych radnych którzy będą za tym aby zadłużać miasto dalej. Teraz mam 70 mln długu i kolejne 20 w tym roku = 90 mln!!!!!!. Ale skoro mieszkańcy tego chcą to ok. Tylko później bez narzekania na podwyżki wody, śmieci i ogrzewania. Przecież miasto mając własne dochody na poziomie 40 mln. rocznie nie spłaci tego długu. Dobra się mówi o inwestycjach i pewnie wszystkie sa potrzebne, tylko dlaczego nikt nie widzi marnotrawienia pieniędzy podatników przez niekompetencje urzędniczą. Radni mieli 100% racji niezgadzając sie na takie działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...