Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Marcin Duszek zamienił PSL na PiS

Utworzony przez Jednoręki Bandyta, 28 kwietnia 2010 r. o 16:49
Brawo, brawo, brawo PSL to partia kaprali na dodatek takich, którzy już dawno zapomnieli o swoich ludowych korzeniach i potrafią tylko maszerować albo nosić sztandary. Ostatni generał nazywał się tam Podkański. Po śmierci pułkownika Wojtasa powstała wielka pustka. Nic dziwnego, że w armii kaprali nie można sobie pozwolić na indywidualizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE LITWINIUK z PSL-u, pana ulubiona modlitwa: „Panie! Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasem mogę się mylić.” PROSZĘ NIECH JĄ PAN PRZEMYŚLI W KONTEKŚCIE TEJ SYTUACJI. Da pan radę to intelektualnie zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Marcin teraz doszedł do wniosku, że trafił w złe towarzycho? I jak mają się czuć Franek, Przemo, Jaro, Marian, Irek, Miro i Zdzicho? Jemu się już wcześniej nie podobało, ale jajcarz! Kto następny do PiS, prezes Jarosław zaprasza wszystkich uczciwych i sprawiedliwych do współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek popieram Twoją decyzję, okręt "Międzyrzecki PSL" tonie, więc dobrze uczyniłeś... Teraz tylko powyciągaj w "jakiś" sposób wszystko co wiesz, aby przed wyborami zatonął TEŻ DRELOWSKO-BIALSKI PSL... A WIEM, ŻE DUŻO WIESZ! Do działa..., ups... DO DZIEŁA! MIĘDZYRZEC CI TEGO NIE ZAPOMNI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCIN DUSZEK NA BURMISTRZA MIĘDZYRZECA !!! MASZ GŁOSY MOJEJ RODZINY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już po burmistrzu Grzybie, teraz mu dopiero Duszek pokaże. Boisko to był pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Puszek ! Witaj w klubie ! Chcę wierzyć że przez te lata troche zmadrzales i już nie bedziesz robic tych glupich akcji z naklejkami i paczkami bo to był obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Duszek był szykowany jako kandydat na burmistrz z ramienia prawicy w Międzyrzecu? Świetny pomysł, odpowiadający oczekiwaniom mieszkańców, którzy chcą wreszcie uczciwych ludzi na wysokich szczeblach władzy, a nie towarzystwa wzajemnej adoracji w działaniach businesowo - politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOKALNA PRASA tak w 2003 roku pisał o Przemysławie Litwiniuku: CIEKAWE JEST TO: "Kształcił się w Szkole Działań Obywatelskich, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz prestiżowej Szkole Młodych Liderów Społecznych i Politycznych..." KTO ZA TYMI SZKOŁAMI I FUNDACJĄ STOI?
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2010 r. o 11:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puszek, daruję ci dawne winy ale napisz DLACZEGO konkretnie odszedłes od tych zielono-czerwonych arbuzów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopciuszek napisał:
Puszek, daruję ci dawne winy ale napisz DLACZEGO konkretnie odszedłes od tych zielono-czerwonych arbuzów ?
Proponuję aby Duszek opowiedział o tym mieszkańcom regionu także w KATOLICKIM RADIU PODLASIE bo nie często się zdarza aby ktoś opuścił szeregi PSL. Da pan radę panie redaktorze Sławomirze zrobić taki wywiad z Duszkiem czy też burmistrz i przewodniczący rady nie pozwolą... Bo ta pana autocenzura jest już słyszalna gołym uchem i ludzie o tym mówią i to komentują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy już przedsmak harców. Oj myśliwy ten puszek! Koledzy się wnerwiają, a kto zyska zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję decyzji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oszołom
No to już wiadomo w którą stronę wiatr wieje, nic więcej tylko parci na władzę. Co tu komentować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomroczność Jasna napisał:
No to już wiadomo w którą stronę wiatr wieje, nic więcej tylko parci na władzę. Co tu komentować ?
To, że lepiej być w mniejszości, niż w kłamliwej parti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To, że lepiej być w mniejszości, niż w kłamliwej parti.
Trzeba być sobą i mieć zdrowy system wartości. Ale do wszystkiego trzeba dorosnąć. Szujom to się nie zdarza, i dlatego co roztropniejsi szukają swojej tożsamości na gruncie narodowym. Kosmopolityczne PSL już dawno straciło swoją twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ WYROK? PSL ZAPRASZA 12-07-2009 Mariusz Troliński Polskie Stronnictwo Ludowe chce zmienić swój statut tak, by osoby skazane nie traciły automatycznie członkostwa w partii.
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2010 r. o 11:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystosowali Apel /Biała Podlaska 2008-08-29 - radiopodlasie/ Radni PISu zwrócili się z apelem do przewodniczącego Rady Powiatu Bialskiego Przemysława Litwiniuka, aby do czasu wyjaśnienia sprawy nieprawidłowości w ARiMR zawiesił swoją działalność w samorządzie.
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2010 r. o 11:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...