Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Marcin Duszek zamienił PSL na PiS

Utworzony przez Jednoręki Bandyta, 28 kwietnia 2010 r. o 16:49
A który to bober?? bo nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst źródłowy : SŁOWO PODLASIA Pragne poinformowac wysoka rade i wszystkich gosci o moim oficjalnym opuszczeniu klubu PSL. W ciagu ostatnich kilku miesiecy pojawilo sie wiele rozbieznosci miedzy moimi pogladami, a pogladami i dzialaniem niektorych liderow mojego klubu. Pewne wypowiedzi oisob reprezentujacych dawny klub utwierdzily mnie w przekonaniu, ze w tym srodowisku nie ma juz dla mnie miejsca. Wydaje mi sie coraz czesciej , ze niektorzy liderzy dbaja o swoje rtykularne interesy bardziej niz o sprawy calego samorzadu i dobro partii polaczone z jej rozwojem. Trudno mi tlumaczyc w ostatnim czasie dlaczego pan przewodniczacy Litwiniuk broni zachowan korupcjogennych, podwaza zasady pracy policji i dzialanie prokuratury, dla ktorej kilkuset złotowa łapowka nie powinna odgrywac wiekszego znaczenia. Trudno mi tlumaczyc mieszkancom naszego powiatu dlaczego wladze starostwa staja sie sprawcami zamieszania zwiazanego z odebraniem darowizny fundacji na rzecz rozwoju szkolnictwa wyzszego w Miedzyrzecu Podlaskim, fundacji ktora wyremontowala zdewastowany i zaniedbany przez samorzad pałac Potockich , dzieki ktorej dzialaniom nie poszedl on w prywatne rece , dzieki ktorej wyksztalcenie zdobyly wreszcie setki osob. teraz ten obiekt mialoby przejac miasto Miedzyrzec , posilkujac sie dwu milionowym kredytem, ktory na ten cel bedzie musialo zaciagnac. Wladze fundacji mimo ze tak mocno dyskredytowane, na mocy porozumienia i negocjacji, ktore niespodziewanie podjął pan przewodniczacy , byc moze widzac , ze nie tak latwo bedzie odebrac fundacji darowizne, moga tam dalej funkcjonowac. Jak sie dzis jednak dowiedzialem jedynie na podstawie "umowy dzentelmenskiej". czy sprawa Pałacu Potockich nie bedzie powtorka pozornej akcji likwidacji szpitala powiatowego w 2006 roku w Mcu na cele i potrzeby kampanii wyborczej kilku osob?Jak mam wreszcie tłumaczyc moim wyborcom, ze na mszy zalobnej w intencji ofiar tragedii smolenskiej , zorganizowanej przez wszystkie ugrupowania polityczne, patriotyczne srodowiska z terenu miasta Mc i kilku gmin oraz przez zwyklych mieszkancow nie pojawiaja sie sztandary szkol powiatowych. mimo, ze tydzien wczesniej mogly one byc obecne i zwolane zostaly w ciagu kilkunastu godzin. W tym jednak przypadku , gdy w czwartek dyrektorzy szkol ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat oficjalnie potwierdzaja udzial w uroczystosciach, w piatek jest juz opór i brak zgody. kto za tymi decyzjami tak naprawde stoi? Komu zalezy , by hasla i wartosci , ktore PSL ma wypisane na swoich sztandarach byly tylko i wylacznie pustymi i nic nie znaczacymi slowami? Komu zalezy na tym, by blokowac wartosciowe inicjatywy, mimo ze sa one skierowane na wychowanie patriotyczne mlodziezy, budowanie ducha łącznosci i solidarnosci w narodzie. tak dalej byc nie moze. Zawsze zabiegalem o jednosc i o odpolitycznienie samorzadu na szczeblu rady powiatu, ale widze, ze dzieki niektorym osobombojacym sie tej jednosci jest to niemozliwe. Pragne bronic swojej niezaleznosci ,tora uwazam za najwazniejsza ceche jaka moze w dzisiejszych czasach posiadac czlowiek. W zwiazku z tym postanowilem wzmocnic szeregi PiS na kazdym odcinku jej dzialania. Partii w ktorej od pewnego juz czasu odnajduję możliwości spełnienia moich oczekiwań oraz oczekiwań moich wyborców. Pratii w której wszyscy młodzi i dynamiczni ludzie mogą się rozwijać i mają szansę na takowy rozwój, a nie na stanie w miejscu. Przez ostatnie lata odczuwałem wyraźny brak wsparcia bialskich struktur PSLu w mojej szerokiej działalności. Więcej pomocy i zrozumienia wykazywały i udzielały struktury PSLu z innych powiatów. Poseł Tadeusz Sławecki i śp. poseł Edward Wojtas to nieliczne przykłady ludzi z którymi w ostatnim czasie możliwe było tworzenie wizji mojej ewentualnej dalszej obecności w byłej już partii. Pragnę serdecznie podziękować zdecydowanej większości kolegów z dawnego klubu z którymi współpracowałem i o ile wykażą takąwolę , współpraca dla dobra mieszkańców powiatu będzie dalej możliwa na jeszcze szerszym polu działania. W życiu trzeba szukać zawsze wiarygodnych sojuszników wspólnych idei z którymi można odważnie iść do przodu. Trzeba być odważnym jak poranne słońce, które codziennie wschodzi nad nędzą tego świata. Trzeba podążać dalej niż może dolecieć wiatr. No to Duszek doje.......bał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Duszek doje.......bał [/quote] A powiedz Duszek dlaczego tyle lat siedzialeś w tym peselowskim shambie ? jak to było możliwe ? nie przeszkadzał ci ten ideowy peselowski zakłamany fetor ? Wyjaśnij to bo inaczej podejrzewam cię że przeszedleś do pisu tylko i wylacznie z powodów koniungturalnych. W najbliższych wyborach prezydenckich zaglosujesz na Jarka czy na Waldka ? Wal ale szczerze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby szanowny pan Duszek boi się że PSL przepadnie w wyborach i trzeba prędziutko wymościć sobie nowe siedzisko tym razem w PIS-ie.Drogi panie Duszek potwierdza pan tylko to , że nie istotne są przekonania polityków , tylko pewność zarobku dużej kasy na którą składa się " głupi naród który to kupi".Bardzo się pan myli , bo coraz więcej ludzi [tych głupich] włącza myślenie , i wcześniej czy później dostanie pan rachunek za przefarbowanie - nie taniej byłoby kupić jakąś farbkę w kosmetycznym sklepie ? Powinien pan się wstydzić -o ile jeszcze pan wie co to znaczy WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota w wypowiedziach zawistnych głąbów aż poraża . Jak z pisu uciekają to wspaniale a jak z psldupu to wariaci. Jednak do niedawna ludzie kłamani propagandą medialną myśleli że jest ich niewielu tylko 30% ale po Smoleńskich zdarzeniach wiemy że są nas miliony. I żadni chlapacze ozorem spod znaku targowicy na tych forach nie spowodują zmiany poglądów naszych. Niech żyje 3 Maj!!!!!! Precz z obecnymi anty-patriotami podobnymi targowiczanom.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grakuz46 napisał:
Czyżby szanowny pan Duszek boi się że PSL przepadnie w wyborach i trzeba prędziutko wymościć sobie nowe siedzisko tym razem w PIS-ie.Drogi panie Duszek potwierdza pan tylko to , że nie istotne są przekonania polityków , tylko pewność zarobku dużej kasy na którą składa się " głupi naród który to kupi".Bardzo się pan myli , bo coraz więcej ludzi [tych głupich] włącza myślenie , i wcześniej czy później dostanie pan rachunek za przefarbowanie - nie taniej byłoby kupić jakąś farbkę w kosmetycznym sklepie ? Powinien pan się wstydzić -o ile jeszcze pan wie co to znaczy WSTYD !!!
Ruskie Sawice to miejsce urodzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w rządzie Donalda Tuska, Ruskiego Bojara Marka Sawickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruskie Sawice napisał:
Ruskie Sawice to miejsce urodzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w rządzie Donalda Tuska, Ruskiego Bojara Marka Sawickiego.
a co też do PISu przechodzi ? myślę że teraz coraz więcej osób "przejrzy na oczy" , no cóż, no coments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojar napisał:
a co też do PISu przechodzi ? myślę że teraz coraz więcej osób "przejrzy na oczy" , no cóż, no coments
Takich "członków" nie chcemy w PiS. Niechaj dalej rozsławia zieloną koniczynkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUSZEK TO PAJAC DO KWADRATU, ŻAŁOSNY CZŁOWIECZEK. WIELKI POLITYK - CHYBA TYLKO JEMU SAMEMU TAK SIE ZDAJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fredzel1111 napisał:
DUSZEK TO PAJAC DO KWADRATU, ŻAŁOSNY CZŁOWIECZEK. WIELKI POLITYK - CHYBA TYLKO JEMU SAMEMU TAK SIE ZDAJE.
nie jestem zwolennikiem duszka ale zastanow sie ze obrazajac sam stawiasz sie w podobnym swietle a wiedz ze tak naprawde nie jestes anoniomowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fredzel1111 napisał:
DUSZEK TO PAJAC DO KWADRATU, ŻAŁOSNY CZŁOWIECZEK. WIELKI POLITYK - CHYBA TYLKO JEMU SAMEMU TAK SIE ZDAJE.
Strasznie zabolało arbuzowatych przejście Duszka do PiS. Dotychczas byli przekonani o swojej nieomylności i wielkości, która trwa ponad sto lat. Kiedyś naziści budowali tysiącletnią rzeszę, jak sie skończyła ich budowa wiemy doskonale. Dla zielonej koniczynki puentę niechaj każdy sam dopisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tygodniku tytuł jest jednoznaczny: "Duszek przefarbował się. Już nie jest zielony" Czy to ocena?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tygodniku tytuł jest jednoznaczny: "Duszek przefarbował się. Już nie jest zielony" Czy to ocena?
Ocena tytułu jest jednoznaczna. Wiadomo na czyich usługach jest ten szmatławiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obchody uroczystości 3 Maja przebiegły bez większego splendoru. Główne gremium to poczty sztandarowe, harcerze i strażacy. Mieszkańcy nie dopisali. Sama uroczystość kościelna nie napawała do patriotycznych uniesień, zwłaszcza po końcowym oświadczeniu ks. dziekana. Być może ludzie doszli do wniosku, że w imię własnych przekonań, uczuć wyższych jakim jest patriotyzm, pobłażanie obecnym elitom byłoby niestosownym oportunizmem. Nawet czytanie św. Ewangelii przez posła FJS nie utwierdza uczestników uroczystości o istnieniu prawdy. Niestety ale coś pękło, kiedy prości ludzie odbierają to, że nie jest to wspólna manifestacja wiary i patriotyzmu. Brak zaufania do władzy lokalnej i przedstawicielskiej, pokazuje, że potrzebne są zmiany. Eskalowanie podziałów, lansowanie ogłupiających programów, okłamywanie, pogarszające się warunki życia są pokłosiem tego ostatniego widowiska. Mam nadzieję, że dojdzie do skutku wyświęcenie tablicy upamiętniającej ofiary polskich patriotów katastrofy spod Smoleńska i może drugiej imiennej dla tych sprzed 70 lat i wtedy odbędzie się uroczystość kościelno - patriotyczna na miarę naszych oczekiwań. Będzie to okazja do solidarnego zamanifestowania, że się jest Polakiem, Patriotą, Chrześcijaninem, człowiekiem prawym i sprawiedliwym w lokalnej wspólnocie, i że ta wspólnota zachowuje najlepsze tradycje i pamięć o wybitnych Polakach. Tak nam dopomóż Bóg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ocena tytułu jest jednoznaczna. Wiadomo na czyich usługach jest ten szmatławiec...
- Dziś prosimy Boga: Racz nam wrócić, Panie, Ojczyznę wolną od kłamstwa, hipokryzji, "politycznej poprawności" historycznej amnezji, partyjnego egoizmu i antykościelnej neurozy - mówił wczoraj w homilii ksiądz prałat płk Sławomir Żarski, administrator Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. W czasie Mszy św. w intencji Ojczyzny w bazylice Świętego Krzyża w Warszawie przypomniał jakże aktualne dziś słowa ks. kard. Stefana Wyszyńskiego o prasie pełnej "gadulstwa, niesprawdzonych informacji, kłamstwa, sensacji, które odbierają nam ciszę, skupienie, szarpią nerwy i serca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obchody uroczystości 3 Maja przebiegły bez większego splendoru. Główne gremium to poczty sztandarowe, harcerze i strażacy. Mieszkańcy nie dopisali. Sama uroczystość kościelna nie napawała do patriotycznych uniesień, zwłaszcza po końcowym oświadczeniu ks. dziekana...
czyli biednie sie to odbylo? ale dla lokalnej "elity" wazne ze fotoreporterzy dopisali i kilka fotek tam i tu sie ukaze...? a co tam ksiadz dziekan na koniec oswiadczyl? co waznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pragne poinformowac wysoka rade i wszystkich gosci o moim oficjalnym opuszczeniu klubu PSL. W ciagu ostatnich kilku miesiecy pojawilo sie wiele rozbieznosci miedzy moimi pogladami, a pogladami i dzialaniem niektorych liderow mojego klubu... Trudno mi tlumaczyc w ostatnim czasie dlaczego pan przewodniczacy Litwiniuk broni zachowan korupcjogennych, podwaza zasady pracy policji i dzialanie prokuratury, dla ktorej kilkuset złotowa łapowka nie powinna odgrywac wiekszego znaczenia. Trudno mi tlumaczyc mieszkancom naszego powiatu dlaczego wladze starostwa staja sie sprawcami zamieszania zwiazanego z odebraniem darowizny fundacji na rzecz rozwoju szkolnictwa wyzszego w Miedzyrzecu Podlaskim, fundacji ktora wyremontowala zdewastowany i zaniedbany przez samorzad pałac Potockich , dzieki ktorej dzialaniom nie poszedl on w prywatne rece, dzieki ktorej wyksztalcenie zdobyly wreszcie setki osob. Teraz ten obiekt mialoby przejac miasto Miedzyrzec , posilkujac sie dwu milionowym kredytem, ktory na ten cel bedzie musialo zaciagnac. Wladze fundacji mimo ze tak mocno dyskredytowane, na mocy porozumienia i negocjacji, ktore niespodziewanie podjął pan przewodniczacy , byc moze widzac , ze nie tak latwo bedzie odebrac fundacji darowizne, moga tam dalej funkcjonowac. Jak sie dzis jednak dowiedzialem jedynie na podstawie "umowy dzentelmenskiej". czy sprawa Pałacu Potockich nie bedzie powtorka pozornej akcji likwidacji szpitala powiatowego w 2006 roku w Mcu na cele i potrzeby kampanii wyborczej kilku osob? Jak mam wreszcie tłumaczyc moim wyborcom, ze na mszy zalobnej w intencji ofiar tragedii smolenskiej, zorganizowanej przez wszystkie ugrupowania polityczne, patriotyczne srodowiska z terenu miasta Mc i kilku gmin oraz przez zwyklych mieszkancow nie pojawiaja sie sztandary szkol powiatowych. mimo, ze tydzien wczesniej mogly one byc obecne i zwolane zostaly w ciagu kilkunastu godzin. W tym jednak przypadku , gdy w czwartek dyrektorzy szkol ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat oficjalnie potwierdzaja udzial w uroczystosciach, w piatek jest juz opór i brak zgody. kto za tymi decyzjami tak naprawde stoi? Komu zalezy , by hasla i wartosci , ktore PSL ma wypisane na swoich sztandarach byly tylko i wylacznie pustymi i nic nie znaczacymi slowami? Komu zalezy na tym, by blokowac wartosciowe inicjatywy, mimo ze sa one skierowane na wychowanie patriotyczne mlodziezy, budowanie ducha łącznosci i solidarnosci w narodzie. Tak dalej byc nie moze. Przez ostatnie lata odczuwałem wyraźny brak wsparcia bialskich struktur PSLu w mojej szerokiej działalności. Więcej pomocy i zrozumienia wykazywały i udzielały struktury PSLu z innych powiatów. Poseł Tadeusz Sławecki i śp. poseł Edward Wojtas to nieliczne przykłady ludzi z którymi w ostatnim czasie możliwe było tworzenie wizji mojej ewentualnej dalszej obecności w byłej już partii...
DAWAJ DUSZKU, DAWAJ! WALCZ Z TYMI KARIEROWICZAMI SPOD ZNAKU ZIELONEJ KONICZYNKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zauważyliście jak lokalni PSL-owcy NABIJAJĄ SOBIE KAPITAŁ POLITYCZNY NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU, bo jak nazwać organizowanie przez lokalnych polityków PSL-u tych wszystkich koncertów charytatywnych, bali charytatywnych, zbiórek charytatywnych, licytacji charytatywnych jak nie nabijaniem kapitału politycznego? Dlaczego PSL-owcy nie pozostawią działalności charytatywnej organizacjom do tego powołanym, a sami nie zabiorą się do roboty za którą biorą ogromne samorządowe pieniądze. Jak nazwać takiego polityka z PSL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli biednie sie to odbylo? ale dla lokalnej "elity" wazne ze fotoreporterzy dopisali i kilka fotek tam i tu sie ukaze...? a co tam ksiadz dziekan na koniec oswiadczyl? co waznego?
Było być to byś "wzbogacił" uroczystości! Jaki ciekawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy zauważyliście jak lokalni PSL-owcy NABIJAJĄ SOBIE KAPITAŁ POLITYCZNY NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU, bo jak nazwać organizowanie przez lokalnych polityków PSL-u tych wszystkich koncertów charytatywnych, bali charytatywnych, zbiórek charytatywnych, licytacji charytatywnych jak nie nabijaniem kapitału politycznego? Dlaczego PSL-owcy nie pozostawią działalności charytatywnej organizacjom do tego powołanym, a sami nie zabiorą się do roboty za którą biorą ogromne samorządowe pieniądze. Jak nazwać takiego polityka z PSL-u?
To może ty zorganizujesz jakiś koncert charytatywny skoro im zazdrościsz. Potrzebujący się znajdą. Zorganizujesz ? Czy tylko przed monitorem jesteś taki "obrotny" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...