Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny po alkoholu jechał samochodem na posiedzenie

Utworzony przez kris, 17 lipca 2012 o 14:29
ehh biedak zostanie odsuniety od koryta... szkoda go co on teraz pocznie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to była komisja do spraw trzeźwości? czy AA
0
Nie wiem z jakiej partii, nie wiem czy łobuz, a może przypadkiem uczciwy człowiek, ale mi go normalnie po ludzku żal. Pewnie ktoś go poczęstował, a później donióśł gdzie trzeba - s...syństwo.
0
też mi nietrzeźwość 0,38 promila, bez znaczenia, czy radny, czy nie
0
Gość napisał:
też mi nietrzeźwość 0,38 promila, bez znaczenia, czy radny, czy nie
Chłopie-przecinki im i tobie się poprzestawiały.Pijany jak świnia 3,80 promila,chlali do białego rana.
0
bez przesady, radny to żadna'' figura''. Nie róbcie z niego jakiegoś Boga, jaki on może mieć wpływ na losy województwa, kraju?.
0
Przechodzil pomrocznosc jasna, chorobe filipinska czy spotkal malpke?
0
Tak się składa ze znam tego radnego , porządny człowiek , niejednemu pomógł i niejednemu tyłek uratował . To że miał coś we krwi to prawdopodobnie wynik tego że był "wczorajszy" , Ale przecież niejeden siedział w nocy na grilu a rano siadał i jechał do pracy i niejeden gdyby dmuchał to by wykazało .Tak czy inaczej mi go szkoda , po prostu miał pecha i to wszystko .
0
to ohydna prowokacja pisowskiej sitwy
0
0,4 promila w wydychanym powietrzu to mają niemowlaki przy narodzinach !!! Gdzie była ta narada w "sławojce" ? Nooo to kara musi być , bo do WC chodzimy , a nie jezdzimy !!!
0
Gość napisał:
Tak się składa ze znam tego radnego , porządny człowiek , niejednemu pomógł i niejednemu tyłek uratował . To że miał coś we krwi to prawdopodobnie wynik tego że był "wczorajszy" , Ale przecież niejeden siedział w nocy na grilu a rano siadał i jechał do pracy i niejeden gdyby dmuchał to by wykazało .Tak czy inaczej mi go szkoda , po prostu miał pecha i to wszystko .
Wobec twojej porażającej głupoty i azjatyckiej mentalności, obrońco pijanych morderców za kółkiem - życzę ci z całego serca, żebyś jak najprędzej miał na drodze bezpośrednie spotkanie z taką kanalią, jakie tu rozgrzeszasz - i wtedy sobie pogadamy! O ile przeżyjesz...
0
Gość napisał:
to ohydna prowokacja pisowskiej sitwy
To nie prowokacja,tylko walka z bandytami,mordercami za kółkiem,nie masz co ich bronić mierny adwokacino.
0
Marta B napisał:
Wobec twojej porażającej głupoty i azjatyckiej mentalności, obrońco pijanych morderców za kółkiem - życzę ci z całego serca, żebyś jak najprędzej miał na drodze bezpośrednie spotkanie z taką kanalią, jakie tu rozgrzeszasz - i wtedy sobie pogadamy! O ile przeżyjesz...
Życzenie komuś złych rzeczy jest dowodem na to że szanownej pani brak podstawowych cech przynależnych człowiekowi czyli współczucia i przebaczania .Mimo wszystko ja dla pani życzę bardziej wyrozumiałych bliźnich kiedy pani zrobi coś złego i będzie pani potrzebne czyjeś zrozumienie i przebaczenie .No a poza tym nigdzie nie napisałem że jestem obrońcą pijanych morderców ani że popieram jazdę z promilami .Napisałem tylko że znam porządnego człowieka który zbłądził co się kazdemu zdarza , nawet szanownej pani gdy jedzie bez kasku czy światła na rowerze albo gdy przekracza dozwoloną prędkość .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: