Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: 15-latek na motorowerze zginął w wypadku

Utworzony przez aop, 14 maja 2011 r. o 09:07
Ciekawe co robił 15-latek o 23... Gdzie byli rodzice.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on robil w wieku 15 lat o godzinie 23 bez rodzicow? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak jakiegokolwiek kontaktu z przepisami ruchu drogowego i tak się dzieje. A to dopiero początek bo te skutery są coraz bardziej popularne i coraz tańsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe ma co się dziwić, rodzicom odbija i na komunie kupują quady skutery dają je dzieciom które wyobrażni nie mają za grosz i nie powinny być w ogóle na ulicy bo nie mają o tym pojęcia i wypadek gotowy. Powinno być prawo jazdy na skuter motorower.. Wina tutaj rodziców bez dwóch zdań.. Szkoda tylko kierowcy Seata że będzie teraz do końca życia nosił tą informacje że przyczynił się do śmierci głupiego 15 latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skejcik [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zawsze będzie w naszych sercach dobrym kolegą [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" NIe ma co się dziwić, rodzicom odbija i na komunie kupują quady skutery dają je dzieciom które wyobrażni nie mają za grosz i nie powinny być w ogóle na ulicy bo nie mają o tym pojęcia i wypadek gotowy. Powinno być prawo jazdy na skuter motorower.. Wina tutaj rodziców bez dwóch zdań.. Szkoda tylko kierowcy Seata że będzie teraz do końca życia nosił tą informacje że przyczynił się do śmierci głupiego 15 latka. " Denerwują mnie tak żenujące wypowiedzi ludzi. To nie jest Pańska sprawa. Osobiście nie znał Pan/Pani Dominika, więc czego pan/Pani stwierdza, że on jest lekkomyślny?! Wina rodziców? Lepiej niech każdy patrzy się na siebie. A on nie mial prawo jazdy na skuter/motor?! Z tego co ja widzę to nie ma Pan/Pani szacunku do osoby zmarłej. Każdy popełnia w życiu błędy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne pytania co robi 15 latek bez rodziców ,ja osobiście do szkoły poszedłem mając 6,5 roku a naukę w szkole średniej mając lat 14i 6 miesięcy , jak sobie wyobrażasz rodzica pilnującego mnie , oraz do jakiego wieku gdy byłem w odległości 60 km od domu. Staracie się zawsze przypisać winę tym którzy zostali i cierpią . A odpowiedzcie sobie sami jakie było wasze zachowanie w wakacje w wieku 15 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIe ma co się dziwić, rodzicom odbija i na komunie kupują quady skutery dają je dzieciom które wyobrażni nie mają za grosz i nie powinny być w ogóle na ulicy bo nie mają o tym pojęcia i wypadek gotowy. Powinno być prawo jazdy na skuter motorower.. Wina tutaj rodziców bez dwóch zdań.. Szkoda tylko kierowcy Seata że będzie teraz do końca życia nosił tą informacje że przyczynił się do śmierci głupiego 15 latka.
Popieram tę wypowiedź w 100%. Poza tym 15-letnie dziecko o godz 23:00 to powinno być w domu a nie na drodze publicznej na skuterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajco robił ku***! jak nie wiesz co! jechał! jak możecie go oceniać skoro go nie znaliście!! Jesteście jacyś poje***i!!!!Wkurzają mnie takie głupie komentarze! może miał coś do załatwienia i to było pilne a wy się sracie że co on robił o tak późnej godzinie! jeśli dla was 23 to późno to wy pewnie kładziecie się zaraz po dobranocce!! pogratulować tylko! ogarnijcie się!!!!!! [*]SKEJCIK[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda zarówno dzieciaka, jak i kierowcy tego samochodu. Ale co tu się dziwić, że 15-latek odstawił taki manewr - wczoraj mojemu znajomemu w miejscowości Bystrzyca pod Lublinem (obok Sobianowic czy jakoś tak) dorosły gość około 30 lat, wpakował się przed maskę skuterem wioząć jakieś 6-7 letnie dziecko! Ten kretyn ze skutera jechał w przeciwnym kierunku, tuż za ciągnikiem rolniczym jadącym przed nim, więc widoczność prawie żadna i nagle poprostu wyjechał zza tego ciągnika skręcając w lewo. Wprost pod koła samochodu. Mało tego, jak już zobaczył co się dzieje, zamiast przekręcić manetkę do oporu, to zatrzymał się na środku pasa ruchu! Gdyby kolega nie zareagował szybko odbijając w lewo i hamując, byłaby zapewne kolejna tragedia. Na szczęście zostały tylko ostre ślady hamowania na odcinku kilku metrów. Mało tego, gość gdy się ocknął, zaczął uciekać! Więc znajomek go dogonił, ten się w końcu zatrzymał, a zapytany czy zdaje sobie sprawę co o mały włos mógł spowodować - zaczął jeszcze coś pyskować... Że on wcale ze swojego pasa nie zjechał i że go się czepia bez powodu. Aha, żeby było ciekawiej, to ani "kierowca" skutera, ani ten dzieciak nie mieli kasków! Jeżeli to było jego dziecko, to nie ma co - bardzo odpowiedzialny tatuś... Takie czereśniaki, to powinny się poruszać tylko na piechotę i to poboczem, żeby komuś biedy nie narobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OM napisał:
jajco robił ku***! jak nie wiesz co! jechał! jak możecie go oceniać skoro go nie znaliście!! Jesteście jacyś poje***i!!!!Wkurzają mnie takie głupie komentarze! może miał coś do załatwienia i to było pilne a wy się sracie że co on robił o tak późnej godzinie! jeśli dla was 23 to późno to wy pewnie kładziecie się zaraz po dobranocce!! pogratulować tylko! ogarnijcie się!!!!!! [*]SKEJCIK[*]
Dziecko, nie bluźnij! O tej porze powinieneś właśnie siedzieć już w domu, a nie sprawy załatwiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice tego gówniarza ??? Czas chyba wprowadzić godzinę policyjną dla dzieciaków. To może uratować im życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Denerwują mnie tak żenujące wypowiedzi ludzi. To nie jest Pańska sprawa. Osobiście nie znał Pan/Pani Dominika, więc czego pan/Pani stwierdza, że on jest lekkomyślny?! Wina rodziców? Lepiej niech każdy patrzy się na siebie. A on nie mial prawo jazdy na skuter/motor?! Z tego co ja widzę to nie ma Pan/Pani szacunku do osoby zmarłej. Każdy popełnia w życiu błędy!
Skoro jest podana informacja do gazety i jest forum to mam prawo napisać własne zdanie. Nie nie znałem tego 15 latka osobiście. Dlaczego stwierdzam, że jest lekkomyślny ? Dlatego, że ma 15 lat i jeździ skuterem po ulicy. Wina rodziców, że pozwolili mu mieć skuter. Osoby w takim wieku nie mają wyobraźni jeżeli chodzi o uczestniczenie w ruchu drogowym, nie znają przepisów i powodują niebezpieczne sytuacje na drodze, czego przykład właśnie widzimy. Nie mógł mieć też prawa jazdy gdyż miał 15 lat. Osobiście uważam, że dzieci na skuterach/motorowerach na ulicy to plaga i w ogóle nie powinno mieć to miejsca. I nie dziwota, że chłopak zginął. Przez jego własny brak wyobraźni, nie znajomość przepisów, i brak zainteresowania się dzieckiem ze strony rodziców nie winna osoba, kierowca Seata, do końca życia będzie miała w pamięci to wydarzenie że przyczynił się do śmierci człowieka! Uważam, że takie sprawy powinno się nagłaśniać, żeby coś w końcu z tym cyrkiem zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OBLICZU TEJ TRAGEDII WSPÓŁCZUJĘ RODZINIE TEGO BARDZO MŁODEGO CZŁOWIEKA. JEDNOCZEŚNIE DLA NAS POZOSTAŁYCH NIE DOTKNIĘTYCH. PAMIĘTAJMY! KUPUJĄC TAK MŁODYM JEDNOŚLADY FUNDUJEMY IM TRUMNY.KTOŚ POWIE, ŻE NIE WSZYSTKIM. TAK ZGADZAM SIĘ , ALE TU ZASADĘ I ANALIZĘ RZECZYWISTOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godz 23 i 15 lat to wiele wyjaśnia . gdzie rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyna bardzo prosta Mloda osoba nie zna przepisow drogowych organ wydajacy wydaje karte i mlodociany jezdzi. nie zdaja sobie sprawy mlodzi ludzie jak na drodze jest niebezpiecznie. Powinni to zmienic i wprowadzic jakies kryteria co do Karty Motocyklowej zezwalajacej na jezdzeniu skuterem.. A najbardziej to szkoda Rodzicow i kolegow tego chlopaka.. Niech spoczywa w pokoju. Pozdrawia Motocyklista z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak karta motocyklowa. Jest albo karta motorowerowa, albo PJ kat A i pochodne. Poruszanie się po drogach i znajomość przepisów kierowców z małych miejscowości i wsi, to sprawa wymagająca ostrej krytyki. Widok skuterzysty bez kasku na wsi, to rzecz zupełnie normalna. Nie chodzi mi tutaj o tego młodego człowieka, bo nie jest nam znane czy jechał w orzechu czy bez. Nawet gdyby, to obawiam się że przy tego typu zderzeniu i tak nie miałby szans. Kierunki w pojazdach są rzeczą zbędną. Można tak wyliczać bez końca. Chciałbym tym dać miniaturę tego, jak mała jest świadomość konsekwencji niestosowania się do ogólnie przyjętych zasad. Nie znałem człowieka, ale zapytam tych, którzy piszą "23/15 i co on tu robił" - zapomniał wół jak cielęciem był?
Ostatnio edytowany 15 maja 2011 r. o 12:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwracajcie uwagi na durne komentarze obarczające winą rodziców tego młodego chłopaka. Po pierwsze to niech te osoby zajmą się wychowaniem swoich dzieci, a po drugie niech się cieszą że taka tragedia nie dotknęła ich bezpośrednio. Chyba, że nie mają swoich dzieci i dlatego taka gorycz w ich samych. Nie wiem co kieruje tymi ludźmi, ale rzeczywistość może to zweryfikować. Jestem ciekaw jak by się czuli widząc takie komentarze pod swoją własną tragedią? Zresztą nie ma się co za dużo rozwodzić, bo nie chodzi o tych ignorantów wyżej tylko o bardzo młodego chłopaka i jego rodziców. Przesyłam wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skejcik... na zawsze pozostanie w naszej pamięci... to był fajny kumpel... ludzie nie słusznie obarczają jego rodziców... Ale na zawsze pozostanie w naszych głowach i sercach... Przecież dopiero teraz życie otwierało się przed nim na dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...