Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Dozór dla kierowcy za pijacką i piracką jazdę

Utworzony przez psajdor, 3 grudnia 2009 o 21:24
Normalnie nie piszę komentarzy na tego typu forach, ale dzisiaj po prostu nie mogę się powstrzymać.... 2000 zł poręczenia ?? I może dalej robić co chce ?? A jeśli znowu wyjedzie na drogę w takim stanie ?? Przepraszam za taki komentarz ale po prostu nie rozumiem tego albo ma jakieś znajomości albo za spowodowanie takiej rozrywki policji dostanie tyle samo co osoba którą znam za jazdę pod wpływem ale bez żadnego rozbijania aut itp....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W takim razie po co jest ten prokutator,sad??????bandytom takie srodki zapobiegawcze????WSTYD!!!!!mam tylko nadzieje ze taki czlowiek kiedys zabije kogos z rodziny prokuratorskiej to moze sie wtedy opamietaja!!!!
0
heh na pewno ma jakieś znajomości. Tylko dwa razy w tygodniu i tylko 2 tys. złotych za takie coś? Smiech na sali. Moge się założyć, że jego wyrok też będzie łagodny
0
no nie wiem czy za te 2 tyś policjanci wyklepią busa.
0
Napisałbym Wam na ile wyceniono naprawę tego rozbitego busa ,gościo musiałby cała roczną pensję oddać
0
Wyjedzie na drogę? Chyba rowerem he he
0
~gość~ napisał:
Napisałbym Wam na ile wyceniono naprawę tego rozbitego busa ,gościo musiałby cała roczną pensję oddać
No i za taką roczną pensję plus te 2 tyś ewentualnie powinien wyjść z aresztu
0
a to wszystko dlatego że są równi i równiejsi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: