Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Jedna fabryka, a tyle korzyści

Utworzony przez maro, 5 listopada 2009 o 19:44
W takim Radzyniu...........Braun inwestuje...a w Lublinie wszystko idzie jak po grudzie - wielka strefa ekonomiczna..ale słomiany zapał....Brawo Radzyń.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno jak wypowiadał się burmistrz: "Radzyniem zainteresowani są kolejni inwestorzy" to wielki krok w rozwoju miasta:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokładnie tak pomyślałam, Radzyń życzliwy, starosta, burmistrz wyszli na przeciw, a u nas czekają z założonymi rękami na co czekają? jak na cud to nie ta bajka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Alle jaja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba być otarty na inwestorów i działać W Radzyniu tak się stało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje dla autora fotki. Co on w tych chaszczach robił? Kupę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GRATULACJE I CHWAŁA BURMISTRZOWI KOWALCZYKOWI I STAROŚCIE KUŁAKOWI. ZROBILIŚCIE DLA MIASTA, POWIATU I LUDZI POSZUKUJĄCYCH PRACY WIELKĄ RZECZ. TEGO NIE ZMIENIĄ GŁUPAWE WPISY IDIOTYCZNYCH ADWERSARZY. TO JEST WIELKA WYMOWA WASZEJ KADENCJI. OBY TACY DALEJ SPRAWOWALI WŁADZĘ. SZKODA, ŻE PROPAGANDA TĘPAWYCH PRÓBUJE ZNIWECZYĆ WASZ SUKCES. RĘBEK JEST DOBRY DLA WŁASNYCH INWESTYCJI -PATRZ DAWNA PRZYCHODNIA PRZY PKS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/928861388 To jest nowy tekst.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno ma być jeszcze jeden zakąłd produkcyjny w Radzyniu. Ktoś coś może wie na ten temat?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nieruchomość, o łącznej powierzchni 44 842 m2, jest położona przy ul. Budowlanych. Na okres 10 lat wydzierżawi ją firma EKO- ODZYSK Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Będzie miała prawo dysponować nieruchomością na cele budowlane- budowę zakładu przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Informacja pochodzi z Gazety "Słowo Podlasie" Warszawska spółka Eko-Odzysk chce wybudować w Radzyniu Podlaskim przy ul. Budowlanych zakład przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych. Na początku ma tam znaleźć zatrudnienie ponad 80 osób. Spółka Eko-Odzysk wystąpiła już do samorządu miasta o wydzierżawienie ponad czterech hektarów działki przy ul. Budowlanych. Radni wyrazili na to zgodę. – Spółka chce wydzierżawić działkę na 10 lat. Spodobała się jej lokalizacja terenu oraz to, że jest uzbrojony – mówi Witold Kowalczyk, burmistrz Radzynia Podlaskiego. Inwestor chce wybudować zakład przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych. – Na podstawie podpisanych umów z dostawcami będziemy odbierać posegregowane odpady, butelki plastikowe, opakowania foliowe. Śmieci będą przetwarzane w specjalnych piecach na komponenty potrzebne do produkcji paliw, które będziemy dostarczać do rafinerii – mówi Piotr Domrzała, pełnomocnik Eko-Odzysku. W Polsce tego typu zakładów jest kilka. – Na ścianie wschodniej jeszcze ani jednego. Do produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie. Na stronie internetowej Urzędu Miasta w Radzyniu Podlaskim znaleźliśmy odpowiadającą nam pod względem lokalizacji działkę – podkreśla Domrzała. Początkowo spółka planuje zatrudnić w nowym zakładzie ponad 80 osób, a kiedy produkcja ruszy pełną parą, nawet 200. – Będziemy poszukiwać pracowników biurowych, fizycznych oraz zajmujących się ochroną – mówi pełnomocnik Eko-Odzysku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestor chciałby ruszyć z budową jeszcze w tym roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A wie ktoś może, kiedy dokładnie ruszy ta firma??
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: