Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Motorowerzysta zginął po zderzeniu z ciężarówką

Utworzony przez Gość, 19 kwietnia 2011 r. o 16:20
Bardzo mądrze pchać się taka popierdółką pod takiego kolosa... Bardziej szkoda kierowcy tira niż tego idioty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 99% jazda na dowód... Dobrze, że juz jest ustawa która to zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu Panowie z drogówki zaczną wlepiać mandaty ludziom na wsiach, którzy jadą rowerami itd. bez oświetlenia, środkiem drogi i jadąc w kilka osób, zamiast jechać "gęsiego" to jadą obok siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo mądrze pchać się taka popierdółką pod takiego kolosa... Bardziej szkoda kierowcy tira niż tego idioty...
Zastanów się co piszesz, fakt postępowanie motorowerzysty bezmyslne, ale nie masz prawa nikogo tak nazywać! On też na pewno miał rodzinę, miło czytać takie wypociny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się akurat składa że jestem wnuczkiem mojego dziadka którego to brat zginął właśnie w tym wypadku, i bardzo miło się czyta tutaj wasze idiotyczne komentarze na ten temat. Ofiara wypadku przejeździł na tym skuterze za pewne 10x tyle co Ty w całym swoim życiu (wiem bo go znałem) po prostu chwila nie uwagi spowodowała że stało się tak a nie inaczej... za błędy się płaci - po prostu... a za niektóre nawet życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondolencje dla RODZINY Ofiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Się akurat składa że jestem wnuczkiem mojego dziadka którego to brat zginął właśnie w tym wypadku, i bardzo miło się czyta tutaj wasze idiotyczne komentarze na ten temat. Ofiara wypadku przejeździł na tym skuterze za pewne 10x tyle co Ty w całym swoim życiu (wiem bo go znałem) po prostu chwila nie uwagi spowodowała że stało się tak a nie inaczej... za błędy się płaci - po prostu... a za niektóre nawet życiem.
Od SIĘ nie zaczyna się zdania złożonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było pilnować brata dziadka a nie użalasz się teraz na forum. Gdzie byłeś, jak dziadek startował w TIR-a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Się akurat składa że jestem wnuczkiem mojego dziadka którego to brat zginął właśnie w tym wypadku, i bardzo miło się czyta tutaj wasze idiotyczne komentarze na ten temat. Ofiara wypadku przejeździł na tym skuterze za pewne 10x tyle co Ty w całym swoim życiu (wiem bo go znałem) po prostu chwila nie uwagi spowodowała że stało się tak a nie inaczej... za błędy się płaci - po prostu... a za niektóre nawet życiem.
święte słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...