Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Myślał, że kupił zacieloną krowę

Utworzony przez Łukanio, 16 marca 2011 r. o 13:41
Za 2 tysie to unas można kupić BYKA zacielonego i to w ciąży bliźniaczej. Buchahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale news, ważniejszych spraw to już nie ma na świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś mało jurny buchaj ją pokrył ! Albo krowa jest bezpłodna he he ! Facet ma nauczkę aby nie wierzyć na słowo. W końcu mamy kapitalizm i większość tylko patrzy jak aby orżnąć drugiego! Trzeba było dać flaszkę znajomemu weterynarzowi to by przebadał krowę przed finalizacja transakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg stanu na dzień dzisiejszy, zacielona krowa kosztuje ok. 4000 zł. Wniosek z tego prosty - gość za mało zapłacił za krowę i powinien sprzedającemu dopłacić, bo jak widać na fotografii krowa jest I klasy, pomimo, że niezacielona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farmerka napisał:
Wg stanu na dzień dzisiejszy, zacielona krowa kosztuje ok. 4000 zł. Wniosek z tego prosty - gość za mało zapłacił za krowę i powinien sprzedającemu dopłacić, bo jak widać na fotografii krowa jest I klasy, pomimo, że niezacielona.
to inna krowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, sprzedawca nie miał byka tak więc próbował zacielić osobiście, skąd mógł wiedzieć że tak nie wyjdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulu napisał:
ale news, ważniejszych spraw to już nie ma na świecie?
A CZY TUTAJ NIE BYŁO CZASEM ABORCJI??? NO ,NO CHŁOPAKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poddał krowę aborcji i szuka kasy. Weterynarz powinien zrobić co należy do byka i za jakiś czas miałby cielę ! Krowa za 2 tys to chyba żart. W rzeźni weźmie za nią 3 tys !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek (pim),jak to przeczytałem to myślałem że zdechnę ze śmiechu! Skąd ty bierzesz takie niusy? To jest rewelacja na skalę conajmniej krajową! Spróbuj podrążyć temat bo może w tej sprawie jest jakieś drugie albo trzecie dno? Może np. ten gość, który kupił, dokonał aborcji i teraz rżnie głupa? albo kupił krowę niezacieloną i sam ją zacielił "własnoręcznie"? A może to nie ta krowa? może w to miejsce podstawił inną niezacieloną a ta zacielona została zamordowana gdzie indziej? a może były DWIE takie same krowy,jedna zacielona,druga nie? Czy są w ogóle jacyś świadkowie którzy widzieli na własne oczy ten moment zacielania? jest dokumentacja foto lub video? i skąd w ogóle wiemy że ona była w ogóle zacielona? Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale czy możemy wykluczyć że sam właściciel tej krowy jej sam osobiście nie zacielił? czy pobrano od niego DNA? Marek,widzę że ten temat mógłbyś ciągnąć jeszcze przez conajmniej rok albo dwa.Dawaj! dawaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Marek (pim),jak to przeczytałem to myślałem że zdechnę ze śmiechu! Skąd ty bierzesz takie niusy? To jest rewelacja na skalę conajmniej krajową! Spróbuj podrążyć temat bo może w tej sprawie jest jakieś drugie albo trzecie dno? Może np. ten gość, który kupił, dokonał aborcji i teraz rżnie głupa? albo kupił krowę niezacieloną i sam ją zacielił "własnoręcznie"? A może to nie ta krowa? może w to miejsce podstawił inną niezacieloną a ta zacielona została zamordowana gdzie indziej? a może były DWIE takie same krowy,jedna zacielona,druga nie? Czy są w ogóle jacyś świadkowie którzy widzieli na własne oczy ten moment zacielania? jest dokumentacja foto lub video? i skąd w ogóle wiemy że ona była w ogóle zacielona? Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale czy możemy wykluczyć że sam właściciel tej krowy jej sam osobiście nie zacielił? czy pobrano od niego DNA? Marek,widzę że ten temat mógłbyś ciągnąć jeszcze przez conajmniej rok albo dwa.Dawaj! dawaj!
Duży Ty lepiej zejdź z tej krowy i z Marka. Była, nie była zacielona sztuka jest sztuka, a umowa , umową jak mówił nieodżałowanej pamięci Bronek Geremek - przedstawiciel mniejszości czyli większości rządzącej Prylem współczesnym : pacta sunt servanda. Ty powiedz lepiej czy BMka na chodzie i rozpylacz naoliwiony ? Bo ja tak sobie wymyśliłem; jest komuna, Leninem trzeba się kierować, a Lenin powiedział: grab zagrabione. Kto najwięcej zagrabił komuchy co poszły w bankiery ot i moja filozofia na dzień dzisiejszy - wchodzisz w to z Gammonem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Duży Ty lepiej zejdź z tej krowy i z Marka. Była, nie była zacielona sztuka jest sztuka, a umowa , umową jak mówił nieodżałowanej pamięci Bronek Geremek - przedstawiciel mniejszości czyli większości rządzącej Prylem współczesnym : pacta sunt servanda. Ty powiedz lepiej czy BMka na chodzie i rozpylacz naoliwiony ? Bo ja tak sobie wymyśliłem; jest komuna, Leninem trzeba się kierować, a Lenin powiedział: grab zagrabione. Kto najwięcej zagrabił komuchy co poszły w bankiery ot i moja filozofia na dzień dzisiejszy - wchodzisz w to z Gammonem ?
Wracając do umowy to niech ten co sprzedał zaciela teraz krowę, własnoręcznie czy bykiem, umowa jest umową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak,niestety Gamon wyjechał (łachudra jedna) do Rajchu, za chlebem,do Szwaba który mu w 1943 BMKę naprawiał w Białej na Lomazy strasse.H***j jeden nawet listu nie napisze,a taki był kumpel! Podobno robi w fabryce motocykli,ale już nie BMW tylko Yamaha.Koleś który z nim pracuje pisze mi że po pracy widział tego jełopa jak chodził po mieście w hitlerowskim hełmie.A co u ciebie Pawlak? Nadal w banku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulu napisał:
ale news, ważniejszych spraw to już nie ma na świecie?
A o napromieniowanych krowach w Japonii to by ciekawiło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Duży nie jest taki wielki jak sie mu wydaje i ma problem z tą krową i bykiem. Strzelił byka? Ktoś próbuje zaciemnić odpowiedzialność albo za oszustwo, albo za brakoróbstwo! A temat nie jest taki mały, jakby wynikało z pozorów, bo wiele osób już się wypowiedziało:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Pawlak,niestety Gamon wyjechał (łachudra jedna) do Rajchu, za chlebem,do Szwaba który mu w 1943 BMKę naprawiał w Białej na Lomazy strasse.H***j jeden nawet listu nie napisze,a taki był kumpel! Podobno robi w fabryce motocykli,ale już nie BMW tylko Yamaha.Koleś który z nim pracuje pisze mi że po pracy widział tego jełopa jak chodził po mieście w hitlerowskim hełmie.A co u ciebie Pawlak? Nadal w banku?
Tak nadal to samo, więc chyba wiem co piszę. To teraz już jasne że Gamon to szmata i kolaborant bo pracuje dla faszystów (to taki naród co mordował, rabował i gwałcił i jeszcze wywołał II Wojnę Światową). Widzisz Duży i poco ratowałeś Żydów z polskich rąk teraz chcą 65 mld, a skąd wziąć jak już prawie wszystko rozkradzione i nawet jak VAT podniosą o jeszcze 10 % to ile im lat zajmie uskładanie kwoty, a nasze Wajchowe i ich sługusy też muszą z czegoś żyć bo społeczeństwo to będzie żyło ......... z przyzwyczajenia. Masz telefon do Gamona to może mi daj bo z tego liczenia cudzych pieniędzy to jeszcze mi nic nie przybyło, to ja już wolę śrubki skręcać w Yamahach niż pożyczać od matki żeby mi do 1 starczyło. No i propozycja dalej aktualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Marek (pim),jak to przeczytałem to myślałem że zdechnę ze śmiechu! Skąd ty bierzesz takie niusy? To jest rewelacja na skalę conajmniej krajową! Spróbuj podrążyć temat bo może w tej sprawie jest jakieś drugie albo trzecie dno? Może np. ten gość, który kupił, dokonał aborcji i teraz rżnie głupa? albo kupił krowę niezacieloną i sam ją zacielił "własnoręcznie"? A może to nie ta krowa? może w to miejsce podstawił inną niezacieloną a ta zacielona została zamordowana gdzie indziej? a może były DWIE takie same krowy,jedna zacielona,druga nie? Czy są w ogóle jacyś świadkowie którzy widzieli na własne oczy ten moment zacielania? jest dokumentacja foto lub video? i skąd w ogóle wiemy że ona była w ogóle zacielona? Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale czy możemy wykluczyć że sam właściciel tej krowy jej sam osobiście nie zacielił? czy pobrano od niego DNA? Marek,widzę że ten temat mógłbyś ciągnąć jeszcze przez conajmniej rok albo dwa.Dawaj! dawaj!
Co w tym śmiesznego? Czy oszustwa nie powinne być piętnowane? Z treści artykułu wynika,że sprzedający ogłosił zamiar sprzedaży "towaru". Nie dotrzymał warunków umowy i powinien ponieść tego konsekwencje. Jeśli z ogłoszenia kupisz samochód z poduszkami powietrznymi,a okaże się, iż zostały zdemontowane(nigdy ich nie było itp, itd), to będzie to zasługiwało na "niusa", czy nie? Według mnie tekst nie jest o krowie, ale o oszustwie. I to ten wątek powinien być komentowany, a nie zacielenie krowy, czy jej aborcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Co w Według mnie tekst nie jest o krowie, ale o oszustwie. I to ten wątek powinien być komentowany, a nie zacielenie krowy, czy jej aborcja.
Ale jednak tę krowę KTOŚ zacielił? pytanie KTO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Ale jednak tę krowę KTOŚ zacielił? pytanie KTO?
Nie zgodzę się s Tobą Duży, bo według mnie ten artykuł jest o myśleniu. Facet za dużo myślał, popatrz na tytuł i on sobie wyobrażał że ta krowa jest zacielona, a ona była jałowa jak przesłuchania Komisji Hazardowej. Ten artykuł jest dla tych co za dużo myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nie zgodzę się s Tobą Duży, bo według mnie ten artykuł jest o myśleniu. Facet za dużo myślał, popatrz na tytuł i on sobie wyobrażał że ta krowa jest zacielona, a ona była jałowa jak przesłuchania Komisji Hazardowej. Ten artykuł jest dla tych co za dużo myślą.
Pawlak,bla,bla,bla ale moje pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi:KTO zacielił tę krowę? Marek (pim) może ty już cuś wiesz? jak tam przebiega dziennikarskie śledztwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Pawlak,bla,bla,bla ale moje pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi:KTO zacielił tę krowę? Marek (pim) może ty już cuś wiesz? jak tam przebiega dziennikarskie śledztwo?
U krowy dziennikarskie śledztwo w sprawie zacielenia to może przebiegać tak z 9 miesięcy, jak mi się wydaje, może to czyta jakiś weterynarz i uściśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...