Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Pożar fiata sieny

Utworzony przez Karolinaa, 10 kwietnia 2012 o 12:21
Ciekawe, co było przyczyną pożaru? Może ktoś się wkurzył, że fiat siena jest teraz produkowany w Brazylii? Albo sąsiad sąsiadowi zrobił na złość? Miałem 2 lata temu sienę i nigdy pod maską nic mi się nie podpaliło samo z siebie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obstawiam, że będzie to konkurencja, albo tak jak mówisz- sąsiad, który się wkurzył, że ktoś miał fiata, a jego nie było stać. Ludzie są różni.
0
Co wy mówicie? Na pewno go ktoś podpalił! Wcale mnie nie zdziwi jak za kilka dni własnie się okaże, że to były narzeczony albo niedoszła żona lub koledzy z pracy mu tego fiata spalili. Konkurencja nie porywała by się na malutkiego fiata, bo to dobro powszechne. Sam mam takiego - fajnie się jeździ i nikomu dzwona nie zrobiłem, to nikt mnie nie podpali.
0
Ale złom się z niego zrobił po tym podpaleniu :k Kurcze zamiast skupiać się na tym, kto co i dlaczego, odszkodowanie wywalczcie i odremontujcie go. Szkoda takiego małego szosowca. Fiat ucierpiał przez czyjąś głupotę a kierowca dostał po portfelu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: