Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Wandale po "wściekłej wódce" zdewastowali miasto

Utworzony przez Beret, 18 listopada 2010 o 14:15
"Za zniszczenie mienia może grozić kara do 5 lat więzienia.". A ja bym wolał, by (i) zapłacili za naprawę szkód lub jeśli nie mają pieniędzy (a pewnie nie mają, bo to złamasy) to (ii) odpracowali przy oczyszczaniu miasta lub innych pracach społecznych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te Beret, a jak ktoś ma kasę to nie może być złamasem? Dałeś dowód swoją durną tezą że stoisz w pierwszym złamanym szeregu buców
0
limo napisał:
Te Beret, a jak ktoś ma kasę to nie może być złamasem? Dałeś dowód swoją durną tezą że stoisz w pierwszym złamanym szeregu buców
Pewnie, że może. Ale tamci, to był raczej przypadek złamasów bez kasy. A to żem ja buc to oczywista oczywistość
0
Pytam się gdzie nazwisko i adres pracownika POCZTY POLSKIEJ, który to zgłosił??? Pytam, gdzie???!!!
0
Gość napisał:
Pytam się gdzie nazwisko i adres pracownika POCZTY POLSKIEJ, który to zgłosił??? Pytam, gdzie???!!!
zgłoś się na policję może Ci powiedzą
0
Mało takich wariatów? Powinni odpracować wszystkie szkody które wyrządzili. I to w pomarańczowych specjalnych kamizelkach by każdy wiedział, że to on to zniszczył! Może, któryś by się zastanowił co robi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: