Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Wyrok w sprawie radzyńskich wyborów odroczony

Utworzony przez Mar Pol, 17 lutego 2011 r. o 16:34
Kiedy pytają mnie Jaki będzie werdykt ja odpowiadam: oficjalnie nie wiem, Tradycyjnie - lecę , bo ,,Ania” czeka na mnie z obiadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się redakcji Dziennika Wschodniego, może trochę piszecie tak jakby burmistrz miał coś na sumieniu? Dlaczego nie napiszecie o słowach komisarza wyborczego? Czy 50 głosów nieważnych przy chyba 6-7 tys. to dużo? Przecież nawet 1% nie ma. Sprawdzie może czy przypadkiem duchowni nie byli dopisani do list? ojjj. Widzicie drzazgę w oku u innych,a u siebie kołka nie widzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może trochę piszecie tak jakby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mar Pol napisał:
Kiedy pytają mnie Jaki będzie werdykt ja odpowiadam: oficjalnie nie wiem, Tradycyjnie - lecę , bo ,,Ania” czeka na mnie z obiadem
Jak zwykle ta "Ania" to samo, co w Iledzisiaj. Podrawiam, ale jestem przeciwny temu gościowi z fotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie odnosisz się do treści zawartej w tym artykule Dziennika Wschodniego? - tylko piszesz: cytuję ,, Jak zwykle ta "Ania" to samo, co w Iledzisiaj’’ Gustawie, Gustawie – słowa ,,lecę , bo ,,Ania” czeka na mnie z obiadem’’ nie wymyśliłem ja - wpisz w gogle i będziesz miał autora tych słów Dziękuję za pozdrowienia - Twoje pozdrowienie to jak nadzieja na lepsze jutro … P.S. Serdecznie pozdrawiam i tradycyjnie … - lecę , bo ,,Ania” czeka na mnie z obiadem Mar Pol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mar Pol napisał:
Dlaczego nie odnosisz się do treści zawartej w tym artykule Dziennika Wschodniego? - tylko piszesz: cytuję ,, Jak zwykle ta "Ania" to samo, co w Iledzisiaj’’ Gustawie, Gustawie – słowa ,,lecę , bo ,,Ania” czeka na mnie z obiadem’’ nie wymyśliłem ja - wpisz w gogle i będziesz miał autora tych słów Dziękuję za pozdrowienia - Twoje pozdrowienie to jak nadzieja na lepsze jutro … P.S. Serdecznie pozdrawiam i tradycyjnie … - lecę , bo ,,Ania” czeka na mnie z obiadem Mar Pol
no cóż, niektórych bardzo rajcują słowa wypowiedziane przez innych, a oto przykład. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...