Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REALIA BIAŁEJ

Utworzony przez Sylwester, 31 grudnia 2011 r. o 10:30
granit napisał:
Kaczor miał już swoje pięć minut - jak był premierem- prosze mi powiedzieć, co takiego zrobił przez okres swoich rządów, oprócz obowiązkowej jazdy na światłach przez cała dobę? NIC! Truje teraz tylko o Smoleńsku - ze swoją gwardią przyboczną - panem B., H., i panem G.. Po części się jednak zgadzam z Wami, iż obecny rząd też nic nie zrobił- tak jak każdy inny - czy to był PIS, SLD czy PO - obecnie. Potrzeba nam przykładu Chin - połączenie gospodarki kapitalistycznej z dyscypliną komunistyczną - fakt że łamią prawa człowieka, można temu przewciwdziałć, ale wtedy w butach byście nie chodzili tylko boso - taka prawda:) Tyle ode mnie - chciałem się podłączyć do dyskusji o naszych rządach którą tu toczycie.
Nie dało się bo wszystko komuniści blokowali, za to dziśiejsi czerwoni czego się nie dotkną to wszystko s...pier***ą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
granit napisał:
Kaczor miał już swoje pięć minut - jak był premierem- prosze mi powiedzieć, co takiego zrobił przez okres swoich rządów, oprócz obowiązkowej jazdy na światłach przez cała dobę? NIC! Truje teraz tylko o Smoleńsku - ze swoją gwardią przyboczną - panem B., H., i panem G.. Po części się jednak zgadzam z Wami, iż obecny rząd też nic nie zrobił- tak jak każdy inny - czy to był PIS, SLD czy PO - obecnie. Potrzeba nam przykładu Chin - połączenie gospodarki kapitalistycznej z dyscypliną komunistyczną - fakt że łamią prawa człowieka, można temu przewciwdziałć, ale wtedy w butach byście nie chodzili tylko boso - taka prawda:) Tyle ode mnie - chciałem się podłączyć do dyskusji o naszych rządach którą tu toczycie.
RYŻY, ma się czym pochwalić podatki [VAT], w górę, paliwo w górę, ubranka dla dzieci, setki nie rozliczonych afer, lekarstwa, płatne drogi [viatol], zamach z SOWIETAMI pod SMOLEŃSKIEM,to że nie ma jeszcze tego wraku w kraju, można by godzinami wymieniać. NIE MASZ CO CHWALIĆ CZERWONEGO BRATA. Wstydż się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
RYŻY, ma się czym pochwalić podatki [VAT], w górę, paliwo w górę, ubranka dla dzieci, setki nie rozliczonych afer, lekarstwa, płatne drogi [viatol], zamach z SOWIETAMI pod SMOLEŃSKIEM,to że nie ma jeszcze tego wraku w kraju, można by godzinami wymieniać. NIE MASZ CO CHWALIĆ CZERWONEGO BRATA. Wstydż się.
ty lola jesteś kompletnie pojeb....a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ty lola jesteś kompletnie pojeb....a
Czy coś tu się nie zgadza ???? chyba tylko to, że może coś pominęłam. A ty CYCU nie obrażaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wypierdzielać z tego wschodu ,bo gdzie człowiek nie pojedzie na tych numerach,to staje się pośmiewiskiem. Tu tylko piśdzielce się liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Trzeba wypierdzielać z tego wschodu ,bo gdzie człowiek nie pojedzie na tych numerach,to staje się pośmiewiskiem. Tu tylko piśdzielce się liczą.
Prawda. Będąc słuchaczem bluzgów prosto z CB radia, byłem świadkiem jak na zakopiance kilka dni temu zwyzywali jakiegoś typa od chamów z Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co za różnica kto w tym porąbanym kraju będzie rządził?? Czy tusk czy kaczor? Każdy z nich jest równo umazany w gównie po uszy. Takie są nasze polskie realia niestety. Każdy tylko przed wyborami obiecuje co to on nie zrobi, a jak juz wybory wygra to wszystko zostaje po staremu. Do rządzenia trzeba dopuścić mlodych, z pomysłami. Najlepsze dla tego kraju by było usunięcie z rządu tego postkomunistyczno-solidarnościowego motłochu. To samo tyczy sie naszego miasta. Tu rządzi banda dla której największym wrogiem jest tutejszy mieszkaniec. Od prawie 15 lat chcą te miasto zprowincjonalizowac, i jak narazie świetnie im to wychodzi. Likwidują i sprzedają wszystko co przynosiło temu miastu jakiekolwiek zyski. W zamian rozbudowuja swoje buraczane imperium w którym zwykły obywatel jest tylko parobkiem za 1000zł i to najlepiej na czarno, żeby sie na podatki nie wykosztować. Budują jakieś pseudo szkoły po których itak nikt do pracy nie chce młodych przyjąć. Więc sie nie dziwcie że sie z nas w polsce śmieją, skoro sami dajemy to miasto gnoić i okradać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...