Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

reklamacje obuwia w CITY-SPORT na Brzeskiej

Utworzony przez Obuty, 10 kwietnia 2009 r. o 16:36
Ja ostatnio reklamowałam buty w sklepie Deichmann i zostałam potraktowana bardzo dobrze, buty zostały wymienione od razu na nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Co do reklamacji nie mylcie osob z dzialu reklamacyjnego ze sprzedawacami bo to nie sprzedawcy odpowiadaja za to czy reklamacja jest uwzgledniona... Poza tym jesli ktos wynalazl wade i ogolnie nie zna sie na obuwiu lub sprzecie sportowym... to niech sobie poczyta ...a nie wygaduje jakies pier***y ... zeby reklamacja byla uwzgledniona np.: obuwie musi byc czyste , bez ingerencji osob trzecich ( szewc itp.) i nie okres od zauwazenia wady nie moze byc dluzszy niz tydzien bo trzeba byc oslem zeby wynalezc wade w bucie i dalej w nim chodzic , to proste jesli wiesz ze masz usterke w aucie i wiesz ze jesli dalej bedziesz nim jezdzil to poprostu go dobijesz a czesto tak jest... to nie ma co miec pretensji !!! jesli buty sa do chodzenia a nie do grania w kosza to wiadomo ze jesli bedziesz gral w nich w kosza albo "kopal kamienie" w drodze do domu to nie uwzglednia reklamacji , jesli masz buty na hale czy na roznego rodzaju nawierzchnie to musisz dobrac odpowiednie obuwie!! i pewnie 90% żałosnych tutaj ludzi nie ma zielonego pojecia ktory but do czego sluzy i nie musza to byc buty za 400 czy 900zl noszone nie zgodnie z przeznaczeniem rozleca sie po kilku tygodniach ... a i jeszcze jedno bo wielu sie trafia ktorzy piora buty , pozniej sie zetra i wysylaja na reklamacje i robia wielkie oczy kiedy dostana odmowe - proste butów sie nie pierze !!! sa specjalne srodki do konserwacji obuwia!! a tam ktos pisal na temat pilki ze byla za mocno kopana fakt faktem racja glupota ze strony dzialu reklamacji , ale czy Ty wiesz doczego pilke kupiles?? bo jesli kupiles pilke za 100zl to chyba tylko po to zeby ja na polke postawic i na nia patrzec bo dobra pilka kosztuje minimum 370zl i tez sa pilki ze specjalnym przeznaczeniem , i na hale , na asfalt, murawe ? wiec jesli wiesz do czego pilke kupiles to chociaz napisz do czego ... i pozdrowienia dla bylego pracownika ... ja teraz tam pracuje a na sprzecie sportowym oraz odziezy i obuwiu sportowym znam sie duzo ... wiec ludzie!!! kupujcie obuwie i odziez zgodnie z przeznaczeniem !!! a nie dlatego ze ladne!! bo coz niektorzy w zimie w halowkach chodza... a pozniej dziwia sie ze sie rozkleily i zal po forach sieja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jak dla mnie city sport to teraz jedna wielka kicha. Nigdy niespotkałem się z takim olaniem sprawy. Oddałem buty na gwarancje które miały 7 miesiecy i sie rozkleiły a oni wydrukowali jakieś gówniane pismo w którym napisali że źle używam buty i onie niedbam Zawsze w innych sklepach typu nike , coach , czy jeszcze jakieś tam co były , jak dawałem na reklamacje to uwzdględniali ją i niepisali takich bzdur. NIEPOLECAM TEGO SKLEPU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zupełnie was nie rozumiem, jasna sprawa, ze nikt nie uzna reklamacji kiedy gołym okiem widać, ze obuwie jest zniszczone, że bylo uzytkowane intensywnie i źle konserwowane. Kupujecie tanie buty za dwieście złotych i wymagacie solidnej jakosci? No sorki, ale obuwie i ciuchy popularnych i znanych firm są coraz gorsze. Np. moje adidasy za prawie 400 zł z ubiegłego roku własnie się rozpadają i co? Mam reklamować? Po co? Koszulki reeboka po kilkakrotnym upraniu wyglądają jak szmata. I to nie są tanie podróbki z bazaru. W city-sport kupuję od dawna jednak przez ich stronę w necie i nigdy nie miałem problemów z wymianą lub zwrotem towaru. Jednak nie jestem do końca zadowolony z ich usług. Strona jest rzadko o ile w ogóle aktualizowana, zamawiajac kilka rzeczy dostaję jedną gdyż akurat tylko ona jest dostępna. To jest bardziej irytujące niż całkiem naturalny sposób zużywania się obuwia. Nie przesadzajmy, o obuwie też trzeba dbać.
TAK TAK ale nie każdego jest stać aby kupywać sobie co sezon buty za połowę swojej wypłaty. Na kazdy towar nawet za 60 zł jest czas kiedy możemy je zareklamować i zadne głupie tłumaczenie ,że były żle uzytkowane to co mam w nich chodzić tylko w domu i wycierać szmatką co pięc minut przecierając środkliem konserwującym Ludzie gdzie takie wciskanie ściemy klientom. Wszystkim poszkodowanym radzę się udać do Rezcznika Praw Konsumenckich wtedy sklep nardzo szybko zajmie się Państwa sprawą a sklep dostanie za to grzywnę, zresztą na każdych butach jest ulotka w której jasno i wyraźnie pisze iż gwarancja jest na okres...i sklep musi tą reklamację uznać. Atak nawiasem to niezła Reklama tego wspaniałego sklepu.........same negatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też próbują . Ja kupiłem buty w sklepie City sport znajdującym się w Auchan Piaseczno pod Warszawą. Buty do koszykówki NIKE rozleciały się po 4 miesiącach (odkleiły się podeszwy i pękły szwy w dwóch miejscach) Biuro towaroznawcze "standard" wydało kuriozalną dla mnie ekspertyzę. Człowiek mieniący się magistrem napisał: "Reklamacja ta to ewidentne nadużycie prawa podmiotowego przez zgłoszenie reklamacji profesjonalnego obuwia treningowego do koszykówki halowej, a użytkowanego zwyczajem tylko polskim jako botki ochronne na ulice. Obuwie konstrukcyjnie i materiałowo dostosowane do kroku sportowego" mgr Romuald Głowniak. Dla mnie jest to wypowiedź obraźliwa. A poza tym z tego by wynikało że nie można pod żadnym pozorem wyjść w tych butach na dwór ani normalnie chodzić - paranoja. omijajcie z daleka City Sport
Ostatnio edytowany 24 marca 2010 r. o 14:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZŁOWIEKU NIE BROŃ TEGO SKLEPU I NAJLEPIEJ ZMIEŃ ROBOTE BO CI KTOŚ ZA ICH NIEKOMPETENCJE KRZYWDE ZROBI. Chodzę w nike-ach 15 lat i nigdy nie miałem problemu, a używałem ich w każdych warunkach. Kupiłem w City sporcie i rozleciały się po 4 miesiącach. nie uważasz że coś w tym jest skoro tyle ludzi ma podobne problemy??? Rusz troche móżdżkiem.
Ostatnio edytowany 24 marca 2010 r. o 14:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz kilkakrotnie robilem zakupy w city sport przez internet... i dotad nie mialem z tymi rzeczami zadnych klopotow...zamierzam znowu kupic cos....wiec moze nie siejcie zametu tylko pomyslcie czy naprawde dobrze korzystaliscie z butow....a jakie bylo ich przeznaczenie Pozdrawiam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie. Jakiś czas temu zakupiłem w tym sklepie (placówka w Wola Parku w Warszawie) buty Nike. Przez sprzedawcę byłem zapewniony że są ze skóry. Zapłaciłem 209,99 zł. Po 4 miesiącach buty się rozpadły. Odpowiedź sklepu - brak podstaw do uznania reklamacji. Po odwołaniu sklep przesłał buty do "rzeczoznawcy", który stwierdził iż ja popsułem buty, popełnił w opinii błędy rzeczowe i napisał iż buty wykonane z materiału skóropodobnego i skóry. Co więcej, rzeczoznawca powyrywał wkładki, nie wkleił ich z powrotem (uszkodził buty). Sklep uznał iż, wkładki na pewno już były powyrywane (jednak tego w opinii rzeczoznawcy nie było). Po kolejnym odwołaniu z przytaczaniem ustawy, ze zwróceniem uwagi na wyrwane wkładki sklep nie wywiązał się z 14 dni na poinformowanie mnie o stanowisku. Gdy poszedłem tam 15 dnia, Pan "kierownik" zachował się skandalicznie. Powiedział Pan se idzie na pocztę i se sprawdzi, i twierdził że zna prawo i żadnych 14 dni nie ma. Dziś wysyłam do sklepu wniosek o rozpatrzenie sporu w sądzie polubownym... Nie odpuszczę... ten sklep obraza klienta, łamie jego prawa, sprzedawcy i pracownicy działów reklamacji są bezczelni, wręcz chamscy. Dam znać jak sprawa wygląda, zastanawiam się, czy sklep będzie chciał wogóle rozwiązać spór przed sądem polubownym. Zobaczymy. Szanowni forumowicze... to były ostatnie zakupy w tym sklepie jakie zrobiłem. Jeśli na Polskę spadną plagi Egipskie, a Oni jako jedyni będą sprzedawać byty... to pójdę na kurs szewski... bo u nich już nic nigdy nie zakupię. Nie dawajcie się! Walczcie o swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja wystawiam tu wielkiego pozytywa dla City Sport- Biała Podlaska; )) i te komentarze nie zniechęcą mnie do zakupu w tym sklepie, bo jestem z niego baaaardzo zadowolona. ludzie.. ogarnijcie się! możecie tu wypisywać, jaki ten sklep jest niby to zły, ale i tak zapewne co najmniej co druga osoba z Was będzie przychodziła do tego sklepu, bo nie oszukujmy się.. City Sport jest jednym z najlepszych sklepów w Białej.. !! :-) za dwa tygodnie idę kupić buciki..i kupię je właśnie w tym sklepie! nikt mnie nie zniechęci! tak poza tym.. to potwierdzone jest, że jeśli dla konsumenta zostanie odrzucona reklamacja, to powie to dla 10-ciu osób, natomiast jeżeli zostanie przyjęta, to powie to tylko dla trzech. to potwierdzone wyniki i to wyjaśnia dlaczego tyle jest tu negatywnych wypowiedzi, natomiast tak mało dobrych opinii na temat tego sklepu. Może otworzymy nowy temat np. najlepsze sklepy w Białej? City sport będzie na jednym z pierwszych miejsc. :) pozdrowienia dla Pana Grzesia ;) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a juz cos tam reklamowalas? Powodzonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja doczekałem się satysfakcjonującej reklamacji w sklepie obuwniczym pomiędzy Szkolnym Dworem a ul. Prostą. Kulturka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,jestem nastepna osoba której nie uznali reklamacji. buty kupione 200zł po trzech miesiacach zaczeły sie pruc na szwie i rozklejać .i tez juz TAM NIGDY nic wiecej nie kupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na sklep City Sport !!!!!!! Najprościej można powiedzieć że to oszuści!!!! Kupiłem tam buty firmy REEBOK 300zł (sklep w AUCHAN BIELANY WROCŁAWSKIE,jest też kilka sklepów w Polsce i mają też sklepy internetowe) po 2 miesiącach buty się rozleciały. Przody butów zdeformowały się i zaczęły wystawać przed podeszwę co spowodowało że czubki butów zaczęły się przecierać. Oczywiście buty reklamowałem. Odpowiedź sklepu to że buty wyglądają tak samo jak w chwili zakupu a uszkodzenia spowodowane były zachaczeniem o podłoże. Po kontakcie z Rzecznikiem Spraw Konsumenta napisałem nowe pismo. Oczywiście znów dostałem negatywną odpowiedź. Nawet Pani z działu reklamacji powiedziała że ma mnie gdzieś i że mogę sobie iść nawet do PIHu. Oczywiście poszedłem ze skargą. Panie w PIHu poinformowaz mnie że to nie jedyny przypadek z tą firmą i że ta firma stosuje takie praktyki na codzień. Jako instytucja nie mogą w tej chwili wyegzekwować od firmy CITY SPORT żadnych działań. Jedynym wyjściem będzie założenie sprawy przez Rzecznika Spraw Konsumenta. Jak narazie sprawa jeszcze nie rozstrzygnięta ... Mam nadzieję że to was ustrzeże przed kupowaniem czegokolwiek w tej firmie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, podobnie jak wielu z państwa zostałem potraktowany w taki sam sposób, zbyty smiesznymi argumentami. Dodam iż dwukrotnie reklamacja różnego obuwia kończyła się niemalże tymi samymi argumentami, przemoczenie, zła konserwacja, nieprawidłowe użytkowanie obuwia. I dodatkowo w drugiej parze dodano iż gdyby istniała wada fabryczna wyszła by w okresie pół roku od zakupu wiec reklamacja bezpodstawna.... buty w tym przypadku popękały na zgieciach, nierozerwane nie otarte widoczne gołym okiem pękniecia w zgieciach. W drugim przypadku buty po około roku zaczeły się rozklejać.... . Tak więc w związku z tym i obecnie danym nam konsumentom nowym prawem można było by udać się do sądu i złożyć pozew zbiorowy na firmę City Sport (moje buty kupowane w sklepie Auchan Rumia). Szczerze odradzam.... obsługa przemiła, reklamacja to jest szczyt bezczelności odeślą wam buty pocztą i niema z kim rozmawiać, a w sklepie to tylko sprzedawcy oni mogą odesłać jedynie.... mają swój "warsztat" w którym oceniają i naprawiają, buty niewidzą nawet profesionalnego żeczoznawcy !! gdyż po odpowiedziach widać że wypisuje bzdury wszystkim takie same.... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie może pójść do rzecznika praw konsumenta. Ma swoje biuro w budynku starostwa na Brzeskiej. Powinno coś pomóc. Jeśli osób, które reklamowały buty w z tego sklepu jest więcej, to będzie szansa na zbiorowy pozew. Rzecznik przygotowuje pismo przedprocesowe i wysyła do sklepu. Sklep ma dwa tygodnie, aby rozwiazac problem reklamacji. Jeśli tego nie zrobi, to rzecznik będzie reprezentował Was przed sądem. Myślicie, że jeśli pozwów będzie 50, to sklepowi będzie na rękę. Ja załatwiłem właśnie tak tą sprawę i jestem zadowolony. A kupowałem w Guliwerze na Brzeskiej. Polecam rzecznika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były pracownik napisał:
żeby nie było już tam nie pracuję ,ale pod tym względem ,będę ich bronić .każde buty które są u nich kupowane mają swoje przeznaczenie np indoor ,tenis, fitnes ,moto sport classic itp, także reklamacje są uwzględniane pod tym kątem bo jeśli kupiliśmy buty do tenisa to mamy w niego grać a nie w tych butach chodzić na codzień , nie można prać butów w pralce,suszyć przy grzejniku tołatwo sprawdzić jak ktoś ma doświadczenie,a co do reeboka to naprawdę jeśli chodzi o jakośc najgorsza marka , polecam adidasa ))
???!!! Niektórzy kupują buty i nawet nie zwracają uwagi na przeznaczenie zakupionego towaru, tylko na wygląd. Później się dziwią, że śliczne buciki do biegania na hali się rozwaliły bo jakiś kretyn biegał w nich w zimie i prał w pralce. Ludzie zastanówcie się co piszecie. Myślicie, że kupicie jedne buty i ktoś wam je będzie wymieniał wielokrotnie z powodu waszej głupoty????? Jeśli macie zastrzeżenia do produktów orginalnych to może lepiej by było uderzeć do producentów a nie do firmy, która tylko sprzedaje ich towar! Zastanówcie się kogo oczerniacie i kto tak naprawdę odrzuca reklamacje. Moze myślicie, że oni maja tam swoich chinczyków i szyją tam podane buciki???? Ruszcie głowami. Jak kupuje buty to świadomie, że się zużywają. Nie znam tej firmy i nie miałam z nią kontaktu, natomiast czytając to co piszecie to robi mi się was żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
CZŁOWIEKU NIE BROŃ TEGO SKLEPU I NAJLEPIEJ ZMIEŃ ROBOTE BO CI KTOŚ ZA ICH NIEKOMPETENCJE KRZYWDE ZROBI. Chodzę w nike-ach 15 lat i nigdy nie miałem problemu, a używałem ich w każdych warunkach. Kupiłem w City sporcie i rozleciały się po 4 miesiącach. nie uważasz że coś w tym jest skoro tyle ludzi ma podobne problemy??? Rusz troche móżdżkiem.
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe człowieku, ale oczerniasz w tym momencie nie CITY SPORT, tylko NIKE, ponieważ jak sobie ruszysz główką to sprawdzisz, że city sport ma towar od producenta. i to raczej tam powinieneś szukać problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik CS napisał:
Witam Co do reklamacji nie mylcie osob z dzialu reklamacyjnego ze sprzedawacami bo to nie sprzedawcy odpowiadaja za to czy reklamacja jest uwzgledniona... Poza tym jesli ktos wynalazl wade i ogolnie nie zna sie na obuwiu lub sprzecie sportowym... to niech sobie poczyta ...a nie wygaduje jakies pier***y ... zeby reklamacja byla uwzgledniona np.: obuwie musi byc czyste , bez ingerencji osob trzecich ( szewc itp.) i nie okres od zauwazenia wady nie moze byc dluzszy niz tydzien bo trzeba byc oslem zeby wynalezc wade w bucie i dalej w nim chodzic , to proste jesli wiesz ze masz usterke w aucie i wiesz ze jesli dalej bedziesz nim jezdzil to poprostu go dobijesz a czesto tak jest... to nie ma co miec pretensji !!! jesli buty sa do chodzenia a nie do grania w kosza to wiadomo ze jesli bedziesz gral w nich w kosza albo "kopal kamienie" w drodze do domu to nie uwzglednia reklamacji , jesli masz buty na hale czy na roznego rodzaju nawierzchnie to musisz dobrac odpowiednie obuwie!! i pewnie 90% żałosnych tutaj ludzi nie ma zielonego pojecia ktory but do czego sluzy i nie musza to byc buty za 400 czy 900zl noszone nie zgodnie z przeznaczeniem rozleca sie po kilku tygodniach ... a i jeszcze jedno bo wielu sie trafia ktorzy piora buty , pozniej sie zetra i wysylaja na reklamacje i robia wielkie oczy kiedy dostana odmowe - proste butów sie nie pierze !!! sa specjalne srodki do konserwacji obuwia!! a tam ktos pisal na temat pilki ze byla za mocno kopana fakt faktem racja glupota ze strony dzialu reklamacji , ale czy Ty wiesz doczego pilke kupiles?? bo jesli kupiles pilke za 100zl to chyba tylko po to zeby ja na polke postawic i na nia patrzec bo dobra pilka kosztuje minimum 370zl i tez sa pilki ze specjalnym przeznaczeniem , i na hale , na asfalt, murawe ? wiec jesli wiesz do czego pilke kupiles to chociaz napisz do czego ... i pozdrowienia dla bylego pracownika ... ja teraz tam pracuje a na sprzecie sportowym oraz odziezy i obuwiu sportowym znam sie duzo ... wiec ludzie!!! kupujcie obuwie i odziez zgodnie z przeznaczeniem !!! a nie dlatego ze ladne!! bo coz niektorzy w zimie w halowkach chodza... a pozniej dziwia sie ze sie rozkleily i zal po forach sieja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nadgorliwego "pracownika CS", od zauważenia wady do zgłoszenia reklamacji okres może być dłuższy niż tydzień, może być to nawet miesiąc!!! właśnie widzę jak się "dużo" znasz!!! Dyrektor d/s reklamacji to nie jest rzeczoznawca branży obuwniczej i ja akurat rozumiem, że decyzja sprzedawcy to nie jest decyzja pracownika sprzedającego mi te buty. I nie pier... mi tu o piłce za 300zł. czy coś. Buty Reebok kupione w CS rozwaliły się po dwóch miesiącach a mam oprócz nich buty firmy Umbro nawet ciut tańsze i noszę je dwa lata, przeszły już chyba wszystko, śnieg, ulewę, upał, kopanie piłki i nic im nie jest!!! Moje buty, oglądało 9 rzeczoznawców w WIIH w Poznaniu i moja reklamacja jest jak najbardziej uzasadniona, buty były wadliwe (adhezja) już w dniu zakupu!!! W Białej to moze jest to najlepszy sklep, pogratulować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małaMi napisał:
Do nadgorliwego "pracownika CS", od zauważenia wady do zgłoszenia reklamacji okres może być dłuższy niż tydzień, może być to nawet miesiąc!!! właśnie widzę jak się "dużo" znasz!!! Dyrektor d/s reklamacji to nie jest rzeczoznawca branży obuwniczej i ja akurat rozumiem, że decyzja sprzedawcy to nie jest decyzja pracownika sprzedającego mi te buty. I nie pier... mi tu o piłce za 300zł. czy coś. Buty Reebok kupione w CS rozwaliły się po dwóch miesiącach a mam oprócz nich buty firmy Umbro nawet ciut tańsze i noszę je dwa lata, przeszły już chyba wszystko, śnieg, ulewę, upał, kopanie piłki i nic im nie jest!!! Moje buty, oglądało 9 rzeczoznawców w WIIH w Poznaniu i moja reklamacja jest jak najbardziej uzasadniona, buty były wadliwe (adhezja) już w dniu zakupu!!! W Białej to moze jest to najlepszy sklep, pogratulować!!!
MałaMi padłaś ofiarą globalizacji oraz wolnego rynku. Producenci przenoszą produkcję do Chin i Azji bo jest tam tania siła robocza, cenę pozostawiają jak za buty wykonane w Niemczech czy USA i tak Ty jesteś zadowolona z "markowych" butów, a właścicielom Reeboka rosną sumy na kontach. W to wszystko oczywiście włączają się sklepy, dla wszystkich jedyną wartością jest zysk. Reasumując podejmując decyzję o zakupie ryzyko jest Twoje, a oni Cię mają w zupie. Ja ostatnio kupuję polskie buty i muszę powiedzieć że są przyzwoitej jakości.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2011 r. o 19:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...