Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowa nadwyżka budżetowa w Białej Podlaskiej. Co miasto zrobi z pieniędzmi?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2017 o 15:04 Powrót do artykułu
czyli nic nie robili, a teraz będą robić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odeszła stara ekipa cwaniaków, która wiedziała jak sobie dogodzić, np. premie za monitoring i Internet w mieście, który do dzisiaj nie działa. Nowa władza jeszcze nie umie lub jeszcze się wstydzi brać co nie ich, to nic dziwnego, że kasy jest wbród. Kasy jest i było dość, tylko jeszcze boją się, co jest zjawiskiem pozytywnym, ale i nowym wśród władzy. Ale to chyba, szybko minie i będzie znowu jak nie podwyżka wody, to podatków. Np. teraz jest 16zł za m2 garażu to będzie 32zł za m2 A co, władzy nie wolno, wolno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z artykułu wynika, że nadwyżka wzięła się z tego, że zrezygnowali z zaplanowanych inwestycji i mniej pieniędzy dawali na przedszkola. Jest się czym chwalić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może jakiś pomnik? :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
już pomnik za 180 000 zł ma być, tym razem Kaczyńskiego Bogusława znanego krytyka muzycznego, prywatnie geja; mającego to wspólnego z Białą, że się kiedyś tutaj narodził ..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W BIAŁEJ PODLASKIEJ DUŻA NADWYŻKA FINANSOWA,A W KRAŚNIKU ?.TU CIĄGLE NA MINUSIE WŁODARZE JADĄ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś, kto nie zna zasad realizowania budżetu jednostki samorządu terytorialnego może taką informację uznać za zjawisko pozytywne, w istocie to przecież oznacza, że ktoś coś źle zaplanował po stronie dochodów, wydatków, albo czegoś po prostu nie zrobił, ponieważ nie jest tak w Białej Podlaskiej, że wszystko już tam jest i niczego mieszkańcom nie potrzeba, zatem trzeba przedstawić wiele innych danych żeby powiedzieć, że to nadwyżka Panie Prezydencie i Redaktorze i nie robić sobie reklamy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naprawdę jest się czym chwalić. Sposób rozliczania samorządów jest taki że jeśli zdołają coś zaoszczędzić to za rok dostaną mniej pieniędzy z centrali i na tym się kończy. Za rok będą coś chcieli a tamci buch papier i powiedzą ze wiencyj wam nie trza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak sobie pomyślałem może wreszcie GAZ "Za torami" bo zimą ciężko trafić do domu taki smog, ale po co? My tu jeszcze pomnika nie mamy, może jakiś malutki chociaż...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomnik pary prezydenckiej ufundowali darczyńcy. Nadwyżka oznacza, że zarządzający miastem są oszczędni i mogą wnioskować o środki finansowe z zewnątrz. Sztuką jest inwestować, gdy ma się  zwracane pieniądze. Wystarczy nie kraść i być przyzwoitym. Panie Dariuszu jest Pan w porządku. Biała nareszcie skorzystała. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nadwyżka jest z tego, że nie zrealizowano inwestycji. Czyli tą nadwyżkę trzeba traktować jako porażkę zarządzania. Poza tym w następnym roku przez to miasto dostanie mniej pieniędzy od państwa czyli de facto zubożeje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak jest nadwyżka to może ulice by ktoś zrobił Warszawska, Sidorska a i Jana Pawła II od Terebelskiej do Janowskiej czy znowu nic z tego nie będzie bo są inne priorytety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koniecznie odnowić oznaczenia na jezdniach!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie prezydencie:kiedy powstanie obiecany park przy Terebelskiej/obok kościoła???.zbierał Pan podpisy w kościele.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do OK. Człowieku, gdzie ty widzisz tą korzyść dla miasta? Popatrz na nawierzchnie bialskich ulic . Łata na łacie i dziura na dziurze a Dyzma pokrył asfaltem trylinkę na Sworskiej, żeby mógł do tatusia komfortowo dojeżdzać . Mieszkańcy 80 km ulic/ dróg gruntowych czekają aby im poprawić warunki dojazdu a tymczasem urządza się park i okolice do objęcia przez Biereckiego. Te niby oszczedności to szykowany wkład do przekształcenia parku radziwiłłowskiego w park Biereckiego. Ale okazuje się , że są tacy, którym wystarczy lizanie cukierka przez szybę, smacznego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: