Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowa palma musiała jechać ciężarówką

Utworzony przez lokaj, 5 kwietnia 2009 r. o 16:15
Widziałem palmy, są okazałe.Najbardziej podobała mi się palma z piórkiem pawia na wierzchołku i druga co do wielkości ze Stowarzyszenia wsi ŁAWKI, inne też są ciekawe wymagały dużo pracy i pomysłowości od wykonawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brawo.Teraz już wiem do czego powołane są urzędy gminy.Organizują konkursy palm (symbol religijny).Komuś naprawdę odbiła palma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie jest ktos kto obudzil gmine Łukowska. Ta kobieta ma naprawde jest stworzona do tej posady. Do KMIOTEK: Jak ktos zazdrosci i nie potrafi pochwalic to powoluje sie na (elementy religijne). Przeciez takie konkursy juz byly w innych krajach jak rowniez konkursy najladniejszej swieconki. P.s. widze ze pseudonim wybrany nie pomylkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pomysłodawczyni konkursu! W końcu coś zaczeło się dziać w Gminie Łuków, coś co integruje ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram takie pomysły, urzędy nie są tylko od załatwiania spraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokaj napisał:
Widziałem palmy, są okazałe.Najbardziej podobała mi się palma z piórkiem pawia na wierzchołku i druga co do wielkości ze Stowarzyszenia wsi ŁAWKI, inne też są ciekawe wymagały dużo pracy i pomysłowości od wykonawców.[/quote]
Gość napisał:
Jak zwykle to co najważniejsze napisano na samym końcu: "Gminy idą na rękę inwestorom, uwzględniając farmy wiatrowe w swoich planach zagospodarowania przestrzennego. To jednak wywołuje coraz liczniejsze protesty mieszkańców. Intensywny rozwój energetyki wiatrowej spowodował w krajach Europy Zachodniej opór przed tego typu inwestycjami ze strony mieszkańców nadmorskich terenów. – Liczymy się z tym, że taka tendencja wystąpi też Polsce – dodaje Prasałek." Widać wyraźnie, że mieszkańcy starej Europy już sie nacieszyli tą "nowością". A MU JAK ZWYKLE 100 LAT ZA MURZYNAMI. ALE JAKA KASA, KASA, KASA, PRAWDA R.M.
[quote name='Gość' post='141027' date='16.06.2009, 15:18:49']-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokaj napisał:
Widziałem palmy, są okazałe.Najbardziej podobała mi się palma z piórkiem pawia na wierzchołku i druga co do wielkości ze Stowarzyszenia wsi ŁAWKI, inne też są ciekawe wymagały dużo pracy i pomysłowości od wykonawców.
[tak widział ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...