Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rektor PSW w Białej Podlaskiej z tytułem doktora honoris causa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2017 o 21:01 Powrót do artykułu
finansami PSW w BP oraz sposobem dysponowania środkami publicznymi powinien już dawno zająć się CBA . dziwne regulaminy , których promotorami jest rodzina obecnego rktora , to zaproszeinie dla ministerstwa szkolnictwa oraz prokuratury. Badania opisane w artykule to wspieranie przez tate , badania córki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem już śmiać się czy tylko siąść i płakać. Kiedy J będzie miał dość.
0
Bialskie rektorskie profesury i ich dorobek "naukowy" miarą upadku naszego kraju.
0
Tak sobie czytam komentarze powyżej, i myślę, jak łatwo jest innych oskarżać ludzi o najgorsze świństwa. Od kilkunastu lat mieszkam poza Białą i naprawdę jestem pod wrażeniem tego co ten człowiek robi. To widać, jeśli się bywa w mieście jedynie od czasu do czasu. Naprawdę zostawi po sobie spore dziedzictwo. A mam wrażenie, że mógłby dać sobie spokój bo sądzę, że kasy już wystarczająco dużo zarobił. Na ludzką zawiść zaś lekarstwa jeszcze nie wynaleziono.
0
Pomieszkaj gościu dłużej w Białej to zrozumiesz istotę zjawiska pod nazwą degrengolada miasta. Blichtr inwestycyjny tego nie przysłania.
0
Jak spojrzałam na zdjęcie, to w pierwszej chwili pomyślałam, że Józef rektor Berger dostał role w jakimś gender teatrum.
0
widzę Bergier zaczyna juz flirtować z banderowacami, Oj, nieładnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: