Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja w kinie ma przyciągnąć więcej widzów

Utworzony przez Ronson, 16 kwietnia 2009 o 08:16
bravo dla szefa kina to wzorowy przykład dla kierownika kina -trupa w Kurowie "zarządza" rodzinną firmą z comiesięczną pensją z ludzkich podatków a my o ambitnym kinie możemy pomarzyć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajnie, że się kino w Białej rozwija :) Byłem ostatnio w kilku podobnych wielkościowo miastach na Wschodzie Polski i bialskie Novekino naprawdę bardzo dobrze wypada patrząc na to co jest gdzieś indziej :)
0
Na szczęście się wyleczyłem z oglądania TV i kina. Wartościowe filmy są tylko w internecie. I choć jakość jest nieporównanie gorsza to liczy się treść. Jak to POwiedział Józef Mackiewicz " Jedynie prawda jest ciekawa". A w którym kinie czy tv grali ostatio "Money Masters", "Endgame", "Zeitgeist", "Money As Debt" czy "Świat według monsanto"?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: