Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RIO: Wiceprezydent dostał zbyt wysoką jubileuszówkę

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2011 r. o 11:21
"Inspektorzy wytknęli urzędnikom wypłacenie w 2010 roku nagrody jubileuszowej wiceprezydentowi Waldemarowi Godlewskiemu za 40 lat pracy, chociaż w rzeczywistości pracował 35 lat. Dlatego należało mu się ponad 20 tys. zł, a nie 32,7 tys. zł, które dostał na konto" Czy to nie jest przestępstwo ? Urzędasy nie potrafią liczyć do pięciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Inspektorzy wytknęli urzędnikom wypłacenie w 2010 roku nagrody jubileuszowej wiceprezydentowi Waldemarowi Godlewskiemu za 40 lat pracy, chociaż w rzeczywistości pracował 35 lat. Dlatego należało mu się ponad 20 tys. zł, a nie 32,7 tys. zł, które dostał na konto" Czy to nie jest przestępstwo ? Urzędasy nie potrafią liczyć do pięciu.
Napracował się jeszcze za komuny to mu się należało i zaokrąglili do 32,7 tys. Może jak się walczyło z komuną (?!) to policzyli podwójnie - walczył jako opozycja wewnętrzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent Czapski zawsze podkreśla,że ma w Ratuszu bardzo wykształconą,doświadczoną i kompetentną kadrę Moim zdaniem nic nie usprawiedliwia tej bardzo żenującej sytuacji.Zastanawiam się ile podobnych przypadków jest w całym kraju.Społeczny grosz jest bardzo łatwo marnotrawić.A mówienie tylko o pomyłce w tym przypadku jest po prostu śmieszne i nijakie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, spoleczny grosz sie nie liczy. Dokłądnie to samo co starosta bialski Tadeusz Łazowski - wziął kasę za niewykorzystany urlop. Taka mała premia z naszych pieniędzy. Biedaczek tak zapracowany, że na urlop nie ma czasu pójść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony giermek żałuje, że nie dożyła PZPR wtedy by go na pewno dobrze docenili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwona mafia wiecznie żywa. Gdzie go nie posadzą, tam zawsze jakiś przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Łazowski,i Czapski,zostali wyniesieni na swoje stanowiska w sposób demokratyczny.Tak czy nie? a więc mordy w kubeł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeł napisał:
Pan Łazowski,i Czapski,zostali wyniesieni na swoje stanowiska w sposób demokratyczny.Tak czy nie? a więc mordy w kubeł!
Jak wybrani demokratycznie to nie znaczy że stoją ponad prawem, a ich powinnością jest służyć tym którzy im powierzyli mandat - ciemnoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morda w kuble napisał:
Jak wybrani demokratycznie to nie znaczy że stoją ponad prawem, a ich powinnością jest służyć tym którzy im powierzyli mandat - ciemnoto.
Nie stoją "ponad prawem",ani wbrew prawu,nikt ich w sądzie nie skazał,a więc są niewinni,odp... się od nich! Służą tym którzy ich wybrali,jak najbardziej,nie tym którzy ich NIE wybrali.Kto nie głosował na Czapskiego to jego strata.Ja głosowałem i mam z tego konkretne korzyści.I będę głosował na Czapskiego dopóki będzie.Jestem za demokracją!Większość decyduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeł napisał:
Nie stoją "ponad prawem",ani wbrew prawu,nikt ich w sądzie nie skazał,a więc są niewinni,odp... się od nich! Służą tym którzy ich wybrali,jak najbardziej,nie tym którzy ich NIE wybrali.Kto nie głosował na Czapskiego to jego strata.Ja głosowałem i mam z tego konkretne korzyści.I będę głosował na Czapskiego dopóki będzie.Jestem za demokracją!Większość decyduje.
W Białej Podlaskiej demokracja to czapokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miro napisał:
W Białej Podlaskiej demokracja to czapokracja.
czapokracja komunistyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...