Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice dzieci z SP nr 9 skarżą się na kierowców

Utworzony przez kniaz53, 14 września 2011 o 20:21
W opisywanej tutaj sprawie największe zagrożenie występuje przy przechodzeniu przez ul. Król.Jadwigi. Panuje tutaj dość duży ruch, a jest to ulica trochę pokręcona i zaparkowane na niej pojazdy skutecznie ograniczają widoczność. Zwłaszcza przy przechodzeniu od ul. Ks. Witolda. Może by tak znaki ograniczające postój postawić? A Straż Miejska... no cóż, najlepiej jest dybać na matki przywożące swe dzieci do szkoły
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego, co pamiętam to rodzice są zobowiązani do bezpiecznego doprowadzenia dziecka do szkoły. (W SP-6 były nawet jakieś oświadczenia w tym temacie). Nie wyobrażam sobie, aby 6-cio latek sam maszerował do szkoły. Problem stanowi też sposób dowożenia dzieci do szkół przez rodziców. Zatrzymywanie samochodu przed pasami i wypuszczanie pociech na jezdni. („Platerka” „Mickiewicz”). Parkowanie na zakazach zatrzymywania („Mickiewicz”). W dni rozpoczęcia roku szkolnego w okolicach szkół pojawiło się wiele patroli policji. Jak znam życie wtedy nie było wysadzania pociech na pasach i parkowania na zakazie. (Patrole były bardzo widoczne). Panom policjantom proponuje zaparkować nieoznakowany radiowóz przy „Platerce” i włączyć wideo rejestrator. Zapewniam, iż kilkanaście minut przed ósmą będzie świetny materiał. Po za tym proponuje wysłać patrol policji przed „Mickiewicza” gdy są wywiadówki. Też bloczek mandatowy zostanie znacznie odchudzony. No, ale to wymaga trochę zachodu. Łatwiej jest wysłać pierwszego września patrole pod szkoły niż egzekwować przepisy. Zamiast wymagać od innych przestrzegania przepisów, zacznijmy od samego siebie. JEDNO NIE PODLEGA DYSKUSJI-DZIECI MUSZĄ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ BEZPIECZNEGO DOTARCIA DO SZKOŁY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak, Jarosław K. nie widzi problemu. Chłopie, jak mieszkałeś na Narutowicza w czasach gdy nie było jeszcze asfaltu ani nawet bruku to mogłeś nie widzieć zagrożenia jak furmanki śmigały po błocie. Obecnie proponuję przejście na "zasłużoną" emeryturkę. Tylko rodzice i mieszkańcy są głupi? Jak długo temat będzie powracał??? Może w końcu Wojtaszek stanie na wysokości problemu? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100311/PODLASKA/268237725
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: