Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice: W szkole tolerują bicie naszego dziecka. Radny Panasiuk - nie pomoże

Utworzony przez mieszkaniec Wysokiego, 3 czerwca 2009 r. o 11:14
To jak z tą pomocą Jureczku? Dla swojego ziomala nic nie zrobisz? Co mówisz? Że kamer tam nie ma i nie będzie Cię widać w mediach? Skoro zatem mówisz, że nie opłaca się w takim przypadku interweniować, to sobie to zapamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Wysokiego napisał:
To jak z tą pomocą Jureczku? Dla swojego ziomala nic nie zrobisz? Co mówisz? Że kamer tam nie ma i nie będzie Cię widać w mediach? Skoro zatem mówisz, że nie opłaca się w takim przypadku interweniować, to sobie to zapamiętam.
Pomoże, pomoże, spokojna twoja rozczochrana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomoże, pomoże, spokojna twoja rozczochrana.
Nie pomoże, nie pomoże. Nie liczyłabym na tego pana. Poza tym co go obchodzi jakieś dziecko z jego wsi, przecież on walczy o szkołę w Tuliłowie, tamta sprawa jest jemu bliższa. Zresztą zgadzam się z pierwszym tekstem, że gdzie nie ma kamery to i nie ma Panasiuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANAS JEST TWARDY, BYLE SPRAWAMI SIĘ NIE ZAJMUJE, BO ON SIĘ ZAJMUJE TYLKO WÓJTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma się czym zajmować, bo są to KŁAMSTWA I TYLKO TYLKO KŁAMSTWA. Bo co w zerówce nie pasowała szkoła w Rudnikach, teraz nie pasuje szkoła w Międzyrzecu, co będzie dalej????? Ludzie opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w każdym bądź razie sprawa wymaga rozwiązania. Rzucono jakieś oskarżenie i trzeba to teraz wyjaśnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy P. nie pomaga ludziom ze swojej wioski. ON MA TAKĄ ZASADĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Wysokiego napisał:
To jak z tą pomocą Jureczku? Dla swojego ziomala nic nie zrobisz? Co mówisz? Że kamer tam nie ma i nie będzie Cię widać w mediach? Skoro zatem mówisz, że nie opłaca się w takim przypadku interweniować, to sobie to zapamiętam.
Ja dla ciebie Jureczku wezmę swoją kamerkę, tylko przyjdź do tej szkoły, zrób rozpierduchę, niech wiedzą, że z tobą nie ma żartów. A, i weź paru pijaczków z transparentami. Będzie tak jak ostatnio pod gminę szedłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja dla ciebie Jureczku wezmę swoją kamerkę, tylko przyjdź do tej szkoły, zrób rozpierduchę, niech wiedzą, że z tobą nie ma żartów. A, i weź paru pijaczków z transparentami. Będzie tak jak ostatnio pod gminę szedłeś.
weź tę swoją kamerkę nastaw wtedy gdy będziesz żonę grzmocił. filmik wystaw na you tube. kilka dni i będziesz bardziej popularny niż jurek. wtedy będziesz mógł porządek zrobić i w gminie i w mieście zarządzanym przez jedynie słuszną chłopską partię psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludu Międzyrzeca!!!!! apelujemy do Państwa: NIE GŁOSUJCIE na posła FRANCISZKA J. STEFANIUKA ludu Międzyrzeca!!!!! daj Mu odpocząć po 20 latach pracy, ON JUŻ SIĘ NABYŁ ludu Międzyrzeca!!!!! NIE GŁOSUJ w dniu 7 czerwca NA żadnego innego PSL-owca ludu Międzyrzeca!!!!! już nigdy w swoim mieście NIE GŁOSUJ NA PSL-owców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
weź tę swoją kamerkę nastaw wtedy gdy będziesz żonę grzmocił. filmik wystaw na you tube. kilka dni i będziesz bardziej popularny niż jurek. wtedy będziesz mógł porządek zrobić i w gminie i w mieście zarządzanym przez jedynie słuszną chłopską partię psl.
Cześć Jureczku! Zgodnie z twoją zasadą "dzień bez wpisu na forum jest dniem straconym" postanowiłeś zajrzeć i do nas. Cieszy nas to, w zamian dwie kamery i dyktafon już załatwiliśmy, daj tylko cynk, bo w tym jesteś najlepszy, kiedy będziesz miał czas, a nagramy wszystko dla ciebie. Wiem, że nie występujesz przed byle kamerą, liczy się dla ciebie jedynie polsat i tv trwam, ale skoro już zgodziłeś się zabłysnąć w tvn (kurcze, a jak się ojciec dyrektor dowie?) to i nasza lokalna też ujmą dla ciebie nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cieszy nas to, w zamian dwie kamery i dyktafon już załatwiliśmy, daj tylko cynk, bo w tym jesteś najlepszy, kiedy będziesz miał czas, a nagramy wszystko dla ciebie. Wiem, że nie występujesz przed byle kamerą, liczy się dla ciebie jedynie polsat i tv trwam, ale skoro już zgodziłeś się zabłysnąć w tvn (kurcze, a jak się ojciec dyrektor dowie?) to i nasza lokalna też ujmą dla ciebie nie będzie.
witam. a KATOLICKIE RADIO PODLASIE będzie i podejmie temat: "W szkole tolerują bicie naszego dziecka"? będzie pan redaktor z mikrofonem i dyktafonem? podzieli się z radiosłuchaczami jak to w międzyrzeckiej szkole jest? jak będzie to i ja będę, bo wierzę tylko TEJ katolickiej rozgłośni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cześć Jureczku! Zgodnie z twoją zasadą "dzień bez wpisu na forum jest dniem straconym" postanowiłeś zajrzeć i do nas. Cieszy nas to, w zamian dwie kamery i dyktafon już załatwiliśmy, daj tylko cynk, bo w tym jesteś najlepszy, kiedy będziesz miał czas, a nagramy wszystko dla ciebie. Wiem, że nie występujesz przed byle kamerą, liczy się dla ciebie jedynie polsat i tv trwam, ale skoro już zgodziłeś się zabłysnąć w tvn (kurcze, a jak się ojciec dyrektor dowie?) to i nasza lokalna też ujmą dla ciebie nie będzie.
he he, na jureczka musisz jeszcze poczekać. dobrze że załatwiłeś dodatkowo dyktafon, będzie lepiej słychać jęki twojej starej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
witam. a KATOLICKIE RADIO PODLASIE będzie i podejmie temat: "W szkole tolerują bicie naszego dziecka"? będzie pan redaktor z mikrofonem i dyktafonem? podzieli się z radiosłuchaczami jak to w międzyrzeckiej szkole jest? jak będzie to i ja będę, bo wierzę tylko TEJ katolickiej rozgłośni!
Jurek z KRP nie trzyma, on ma inne radio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt mądry nie ntrzyma ze stacją która promuje michaluka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nikt mądry nie ntrzyma ze stacją która promuje michaluka
ALE PRZECIESZ ON NIE JEST MADRY TO MOZE TRZYMAC Z TYM RADIEM NO NIE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE WAS CHYBA PORĄBAŁO. CO MA PANASIUK DO SZKOŁY MIEJSKIEJ. TO PO PIERWSZE. PO DRUGIE GDZIE JEST WYCHOWAWCA KLASY I DYREKTOR. PO TRZECIE. GDZIE JEST KURATORIUM I WIZYTATOR. PO CZWARTE. GDZIE JEST POLICJA I PROKURATOR. PO PIĄTE. GDZIE SĄD DLA NIELETNICH. ACHA. JESZCZE PO SZÓSTE. RADNY PANASIUK JEST WYBRANY Z OKRĘGU WYBORCZEGO OBEJMUJĄCEGO SWYM ZASIĘGIEM GMINE MIĘDZYRZEC I DRELÓW. PO SIÓDME. GDZIE SĄ RADNI POWIATOWI WYBRANI Z OKRĘGU MIASTA MIĘDZYRZEC - KOT, LITWINIUK I DUSZEK. I GDZIE TU WIDZISZ MIEJSCE DLA PANASIUKA. DLA INFORMACJI PSEUDO DYSKUTANTÓW. RADNY POWIATOWY MOŻE SIE INTERESOWAC PRZEMOCĄ W SZKOŁACH PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT. DO NADZORU W SZKOŁACH MIEJSKICH MOŻE BYC RADNY MIEJSKI I BURMISTRZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Kot, Litwiniuk czy Duszek do dziecka z Wysokiego. Ja na niego głosowałem, jako na mieszkańca mojej wioski i chcę teraz aby zajął się dzieckiem z naszej wsi. Won mi z Duszkiem od mojego dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Wysokiego napisał:
Co ma Kot, Litwiniuk czy Duszek do dziecka z Wysokiego. Ja na niego głosowałem, jako na mieszkańca mojej wioski i chcę teraz aby zajął się dzieckiem z naszej wsi. Won mi z Duszkiem od mojego dziecka!
ZGODNIE Z OBWODEM SZKOLNYM DZIECKO POWINNO CHODZIC DO SZKOŁY W RUDNIKACH. MNIEJ DZIECI. BEZPIECZNIEJ. PO CO STRESOWAC DZIECKO W SZKOLE MIEJSKIEJ. MOLOCHU GDZIE UCZĘSZCZA PONAD 1000 UCZNIÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Wysokiego napisał:
Co ma Kot, Litwiniuk czy Duszek do dziecka z Wysokiego. Ja na niego głosowałem, jako na mieszkańca mojej wioski i chcę teraz aby zajął się dzieckiem z naszej wsi. Won mi z Duszkiem od mojego dziecka!
A CZY W WYSOKIEM NIE MASZ PRZYPADKIEM RADNEGO MOŚCICKIEGO? NIECH SKŁADA PROTEST NA SESJI GMINNEJ RADY I NIECH WÓJT WYSTEPUJE W OBRONIE DZIECKA WSIOWEGO DRĘCZONEGO W SZKOLE MIASTOWEJ. ZOBACZYSZ ŻE WÓJT NIE PODEJMIE ŻADNYCH KROKÓW, TYLKO POWIE ŻE OBWÓD SZKOLNY JEST W RUDNIKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...