Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice: W szkole tolerują bicie naszego dziecka. Radny Panasiuk - nie pomoże

Utworzony przez mieszkaniec Wysokiego, 3 czerwca 2009 r. o 11:14
Gość napisał:
LUDZIE WAS CHYBA PORĄBAŁO. CO MA PANASIUK DO SZKOŁY MIEJSKIEJ. TO PO PIERWSZE. PO DRUGIE GDZIE JEST WYCHOWAWCA KLASY I DYREKTOR. PO TRZECIE. GDZIE JEST KURATORIUM I WIZYTATOR. PO CZWARTE. GDZIE JEST POLICJA I PROKURATOR. PO PIĄTE. GDZIE SĄD DLA NIELETNICH. ACHA. JESZCZE PO SZÓSTE. RADNY PANASIUK JEST WYBRANY Z OKRĘGU WYBORCZEGO OBEJMUJĄCEGO SWYM ZASIĘGIEM GMINE MIĘDZYRZEC I DRELÓW. PO SIÓDME. GDZIE SĄ RADNI POWIATOWI WYBRANI Z OKRĘGU MIASTA MIĘDZYRZEC - KOT, LITWINIUK I DUSZEK. I GDZIE TU WIDZISZ MIEJSCE DLA PANASIUKA. DLA INFORMACJI PSEUDO DYSKUTANTÓW. RADNY POWIATOWY MOŻE SIE INTERESOWAC PRZEMOCĄ W SZKOŁACH PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT. DO NADZORU W SZKOŁACH MIEJSKICH MOŻE BYC RADNY MIEJSKI I BURMISTRZ.
Tak to dla czego byłna sesji Rady Gminy w dn.28 05 kiedy było wiele kamer mimo braku zaproszenia. Toż to radny powiatowy ,co ma do szkół prowadzonych przez Gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Tak to dla czego byłna sesji Rady Gminy w dn.28 05 kiedy było wiele kamer mimo braku zaproszenia. Toż to radny powiatowy ,co ma do szkół prowadzonych przez Gminę.
Oj poczyśćcie wy lepiej te komputery w gminie, bo jak po wyborach je sprawdza to będzie płacz i zgrzytanie zębów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mieszkaniec Wysokiego' date='3.06.2009, 13:45:46' post='137066'] Co ma Kot, Litwiniuk czy Duszek do dziecka z Wysokiego. Ja na niego głosowałem, jako na mieszkańca mojej wioski i chcę teraz aby zajął się dzieckiem z naszej wsi. Won mi z Duszkiem od mojego dziecka! przecież Litwiniuk z Wysokiego pochodzi niech pomoże ziomalowi wymoczek w okularach, a nie tylko pokazuje się w pierwszych rzędach na imprezach typu odsłonięcie pomnika, ciekawe ile już operacji plastycznych przeszedł ten nasz koleżka, bo nie widać po nim spracowania na roli którą podobno obrabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...)GDZIE SĄ RADNI POWIATOWI WYBRANI Z OKRĘGU MIASTA MIĘDZYRZEC - KOT, LITWINIUK I DUSZEK. I GDZIE TU WIDZISZ MIEJSCE DLA PANASIUKA. (...)
Jak to gdzie są? Pewnie jeszcze siedzą w sali konferencyjnej urzędu gminy i na kolejną tv czekają. W końcu mają bezpłatny blok wyborczy. Główka pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to gdzie są? Pewnie jeszcze siedzą w sali konferencyjnej urzędu gminy i na kolejną tv czekają. W końcu mają bezpłatny blok wyborczy. Główka pracuje
A to ku.............y gminne chcieli zamknąć szkoły. Panasiuk je obronił to się rzucili na Panasiuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ku...y" w jakim znaczeniu??? http://patrz.pl/mp3/jan-miodek-ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Tak to dla czego byłna sesji Rady Gminy w dn.28 05 kiedy było wiele kamer mimo braku zaproszenia. Toż to radny powiatowy ,co ma do szkół prowadzonych przez Gminę.
JAK TO DLACZEGO? TRZEBA POKAZAĆ ŻE "SIĘ COŚ ROBI" HE, HE A TA ROBOTA POLEGA NA TYM, ŻE BIEGA, KRZYCZY, ROBI SZUM WOKÓŁ SIEBIE A I TAK NIC Z TEGO NIE WYNIKA:) TAKI PAJACYK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A CZY W WYSOKIEM NIE MASZ PRZYPADKIEM RADNEGO MOŚCICKIEGO? (...)
Jest tam radny gminny i powiatowy. Ale powiatowy darmozjad więcej bierze i powinien zadziałać coś w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj o 19 00 zebranie w remizie w Wysokiem. Sołtys zbiera chłopów żeby okupować szkołę nr 3 w celu obrony naszych dzieci przed miastowymi. Podobno mają być chłopy z Sitna i Puchacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Dzisiaj o 19 00 zebranie w remizie w Wysokiem. Sołtys zbiera chłopów żeby okupować szkołę nr 3 w celu obrony naszych dzieci przed miastowymi. Podobno mają być chłopy z Sitna i Puchacz
A przygotowali baterię piwska i gorzały? Jak tak to idę. Trza swoich bronić. Do wyczerpania ostatniego naboju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to macie w tym Wysokim zaklopkę. Być może, że Salomony pomogą wam rozwiązać problem. W sumie to oni mają u was jakąś rolę i napewno coś uprawiają - miejmy nadzieję, że to nie opium!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Dzisiaj o 19 00 zebranie w remizie w Wysokiem. Sołtys zbiera chłopów żeby okupować szkołę nr 3 w celu obrony naszych dzieci przed miastowymi. Podobno mają być chłopy z Sitna i Puchacz
Czemu mi nikt nie powiedział o tym zebraniu? PS. A była może telewizja? No bo jak nie, to nie mam czego żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek P. napisał:
Czemu mi nikt nie powiedział o tym zebraniu? PS. A była może telewizja? No bo jak nie, to nie mam czego żałować.
Jurek ty pierwszy wiedziałeś o zebraniu, tylko znowu się skułeś pod sklepem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Jurek ty pierwszy wiedziałeś o zebraniu, tylko znowu się skułeś pod sklepem
Oj bo przyjechał Mareczek z Zasiadek i trafiła się okazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Jurek ty pierwszy wiedziałeś o zebraniu, tylko znowu się skułeś pod sklepem
Ij, bo przyjechał Mareczek z Zasiadek i trafiła się okazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za kogo Jurek robi w chórze? To bas, baryton czy może tenor - król wysokiego c .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Jurek ty pierwszy wiedziałeś o zebraniu, tylko znowu się skułeś pod sklepem
Wy tu o polityce a dziecko wpiernicz dostaje!! Trzeba bronic biednego kablarza, bo go koledzy całkiem zatłuką! Przeciez Bartuś eL. to takie miłe dziecko... wszyscy we wsi o tym wiedzą! Najlepiej idzmy pod szkole nr 3 zwiążmy dyrektora, wychowawczynie i ta przedziwaczną panią pedagog! Policje zrownajmy z ziemia bo nic nie robi!!! Gazete potnijmy w paski i na gwóźdź do kibla, bo tez nic nie pomoze! Mamo i Tato gnębionego Bartusia eL. może warto by było zainteresować się tym, jak Wasze dziecko sie zachowuje a nie szukac winy we wszystkich dookoła!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE WAS CHYBA PORĄBAŁO. CO MA PANASIUK DO SZKOŁY MIEJSKIEJ. TO PO PIERWSZE. PO DRUGIE GDZIE JEST WYCHOWAWCA KLASY I DYREKTOR. PO TRZECIE. GDZIE JEST KURATORIUM I WIZYTATOR. PO CZWARTE. GDZIE JEST POLICJA I PROKURATOR. PO PIĄTE. GDZIE SĄD DLA NIELETNICH. ACHA. JESZCZE PO SZÓSTE. RADNY PANASIUK JEST WYBRANY Z OKRĘGU WYBORCZEGO OBEJMUJĄCEGO SWYM ZASIĘGIEM GMINE MIĘDZYRZEC I DRELÓW. PO SIÓDME. GDZIE SĄ RADNI POWIATOWI WYBRANI Z OKRĘGU MIASTA MIĘDZYRZEC - KOT, LITWINIUK I DUSZEK. I GDZIE TU WIDZISZ MIEJSCE DLA PANASIUKA. DLA INFORMACJI PSEUDO DYSKUTANTÓW. RADNY POWIATOWY MOŻE SIE INTERESOWAC PRZEMOCĄ W SZKOŁACH PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT. DO NADZORU W SZKOŁACH MIEJSKICH MOŻE BYC RADNY MIEJSKI I BURMISTRZ.
A po siódme to przecież doskonale wiadomo, że za tym wszystkim stoi Mironiuk - ten co to się nigdzie nie nabył, bo go wylewali za jego głupotę,chamstwo, mobbing i za sam wygląd a teraz za sprawą Żmijana knoci w kuratorium. On jest w Międzyrzecu, mógłby zająć się sprawą. Ale boi się bo sam bierze udział w tej rozgrywce, żeby się wykazać. Tylko czym - kolejną głupotą? Czy wy nie widzicie ludziska, że tu jest wykorzystywana upośledzona rodzina do rozgrywek między dwoma panami w asyście posła? Wstyd i hańba panowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już po cenzurze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...