Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogoźnica: Na rekolekcje bez żadnych wyjątków

Utworzony przez matka Boska, 14 marca 2012 r. o 20:13
GOŚĆ napisał:
Justyna nie może pogodzić się,że stołek z pod dupy jej uciekł. Niedługo to szczekaczka jej się przekręci w drugą stronę-zęby połamie. OJ MACIE SIĘ W TEJ ROGOŻNICY TO MACIE. Żmija też często jad wypuszcza,Justyna jest pod jej presją.
Sam stołek jej nie uciekł, a został wyrwany przez zgraję pis /posady i stanowiska/ tylko swoim. Myślę ,że szczekaczki prędzej poprzekręcają się tym co fałszywie szczekają. Prawda boli ,co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Sam stołek jej nie uciekł, a został wyrwany przez zgraję pis /posady i stanowiska/ tylko swoim.Myślę ,że szczekaczki prędzej poprzekręcają się tym co fałszywie szczekają.Prawda boli ,co ?
Bo dla pisu istnieją aż dwa rodzaje prawdy :prawda dla swoich i prawda dla motłochu (czyt.reszty społeczeństwa).Wójtem , kierownikiem , dyrektorem się bywa lub nie .Człowiekiem się jest .Lub nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I po co te wolne dni na rekolekcje? Są msze w godzinach popołudniowych i wieczornych! PS.Dyrektor to może nauczycieli gnać do nauczania, a dzieci na rekolekcje to niech rodzice gonią!!!!!!!
Słuszna uwaga.Dlaczego nauczyciel ma obowiązek,a rodziców zwalnia się z odpowiedzialności za udział dziecka w rekolekcjach skoro deklaruje się jako wierzący katolik...?Niejednokrotnie te dzieci w kościele były ostatni raz bardzo dawno,nie wiedza jak się zachować,męczy je wręcz udział w nabożeństwie i nudzi.Mam takie skojarzenie jak dawniej zmuszano do udziału w pochodach pierwszomajowych tak dzisiaj organizuje się masowe wyjścia do kościoła przy okazji różnych świąt i uroczystości podwyższając jedynie frekwencję. Popadamy z jednej skrajności w drugą,a nie o to chyba chodzi.Nie z obowiązku,a z poczucia przynależności do wspólnoty,wewnętrznej potrzeby,chęci kształtowania określonych postaw i zachowań.Nic na siłę...Wyręczanie rodziców nie jest wskazane,będą mieli okazję do wspólnego wyjścia,zaobserwownia... jak dziecko zachowuje się,reagowania...i rodzinnego przeżycia rekolekcji.Organizacyjnie zawsze jest to możliwe tylko trzeba chcieć,a nie wyręczać się szkołą i nauczycielem.Jeszcze trochę,a będziemy niańczyć dzieci bo rodzice i dziadkowie zajęci pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfer święta racja .Tutaj zagrała ślepa poprawność polityczna i chęć wykazania się kosztem dzieci , nie pierwszy raz zresztą .Oto niech wszyscy zobaczą jaki porządny dyrektor , jak dba o rozwój młodego pokolenia ,wójt też jaki usłużny , szkoda że własnym dzieciom nie daja dobrych wzorców i ich rodziny muszą się wstydzić za postepowanie obydwu .No i szkoda ze nikt dzieci nie spytał co sądzą o tym pomyśle .Bo moze dziecko nie chce jechać z kolegami z klasy na rekolekcje bo wstydzi się pójść do konfesjonału na spowiedz jak obok stoją koledzy ? Może jak dziecko idzie do kościoła z rodzicami to jest bardziej skupione niż jak idzie z kolegami , trochę tak jak by szło na szkolną wycieczkę do muzeum ? Rekolekcje to trochę bardziej poważna sprawa jak lekcja w-f .A dla dyrektora proponuję poczytać wspomnienia Rudolfa Hessa , jednego z głównych współpracowników Hitlera który opisuje dlaczego z głęboko wierzącego katolickiego dziecka stał się potworem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Hitlera i Łukaszenkę to trzeba mieć wąsy a te u nas w gminie mają co niektórzy "moraliści". Justyna ty naprawdę jesteś nieszczęśliwa w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na Hitlera i Łukaszenkę to trzeba mieć wąsy a te u nas w gminie mają co niektórzy "moraliści".Justyna ty naprawdę jesteś nieszczęśliwa w życiu.
Toś ty prawie prorok jak nie widząc autora wypowiedzi wiesz kto pisze .A może po prostu sumienie cię gryzie i wiesz komu zrobiłeś świństwo i co inni o tobie powinni myśleć ? Jeśli tak to dobrze świadczy o tobie bo znaczy to że zostały w tobie resztki ludzkich uczuć .Widzisz pisali ci kiedyś że zaszczyty , koledzy i pieniądze przeminą a obrzydzenie do samego siebie pozostanie .Jak widzisz mieli racje .Może byś chociaż czasami posłuchał co inni mają do powiedzenia .Wszak mowa jest srebrem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Toś ty prawie prorok jak nie widząc autora wypowiedzi wiesz kto pisze .A może po prostu sumienie cię gryzie i wiesz komu zrobiłeś świństwo i co inni o tobie powinni myśleć ? Jeśli tak to dobrze świadczy o tobie bo znaczy to że zostały w tobie resztki ludzkich uczuć .Widzisz pisali ci kiedyś że zaszczyty , koledzy i pieniądze przeminą a obrzydzenie do samego siebie pozostanie .Jak widzisz mieli racje .Może byś chociaż czasami posłuchał co inni mają do powiedzenia .Wszak mowa jest srebrem...
Brawo! ten tekst mi się podoba.Doświadczam tego na codzień,kiedy ludziska odpowiadają na teksty uważając ,że to ja je pisałem. A ja jednak wiem ,że milczenie jest złotem, dlatego bardzo często nie odpowiadam na teksty dotyczące mojej osoby,gdyż nie chcę się zniżać do poziomu bruku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich latach gorliwie organizowali spotkania z duchownymi. W tym roku jednak prawdopodobnie po raz pierwszy nie odbędą się wielkanocne rekolekcje dla partii Donalda Tuska - donosi "Newsweek". Zobacz także: Palikot poprze reformę emerytalną. Stawia jeden warunek Abp Muszyński: Obecny status jest nie do utrzymania Abp Kowalczyk: Jak Kościół był potrzebny, to się pchali. A teraz... Rostowski jeszcze nie wie, czy zgodzi się na finansowanie Kościoła Nowość: senior.dziennik.pl >> Pogoda POLSKA Niedziela 2012-03-18 temp. min -1°C max. 20°C opady: niewielkie opady Twoje miasto: Program TV Sprawdź program swojej ulubionej stacji: REKLAMY GOOGLE Niemiecka db Emerytura 127 zł to dodatkowe 1500 zł? Sprawdź i oblicz swoją emeryturę! dbEmerytura.pl Chcesz zarobić 8,5% jak na lokacie bez "podatku Belki"? Sprawdź ! www.TaxCare.pl Alkomat Policyjny Profesjonalne alkomaty dla kazdego Alkomat od dystrybutora 22-8581508 www.Alkomaty.net.pl/alkomat W Platformie nie ma klimatu do wysiadywania po kościołach. Teraz musimy się skupić na reformach, a nie na modlitwach - mówi jeden z polityków partii. Jak pisze "Newsweek", rozmodlenie minęło w partii rządzącej wraz z sukcesem antyklerykalnego Ruchu Palikota, a oliwy do ognia dodał jeszcze sam szef rządu, który zadeklarował, że nie będzie klękać przed biskupami. Potraktowaliśmy to dosłownie. No i jak jechać na rekolekcje, gdy rząd chce likwidacji Funduszu Kościelnego i zmian w finansowaniu lekcji religii - tłumaczy tygodnikowi polityk Platformy. Dotychczas rekolekcje organizował dla PO Ireneusz Raś. Może posłowi Rasiowi skończyły się pomysły, w którym klasztorze możemy się jeszcze zamknąć? Byliśmy już chyba wszędzie - mówi poseł PO Michał Szczerba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puuuuudło! tu Madzia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małek w sposób haniebny pogwałcił konstytucję. Nie ma co się dziwić, żeby specjalista od gwizdka i wierny sługus Panasiuka znał i szanował prawo. Dlatego też należy postawić go pod trybunał a potem zsyłka do Kozielca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...