Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogoźnica. Renault wjechało w drzewo

Utworzony przez wrocławianka, 28 października 2013 r. o 19:28
Co to na tym całym Dzikim Wschodzie dzieje się z drzewami?? Co neta otworzę - to samochód na drzewie! Widzę, że się wam strasznie te drzewa rozzuchwaliły i już w biały dzień atakują biednych kierowców, zwłaszcza tych jeżdżących zgodnie z przepisami: wybiegają na drogę, wskakują na maskę, niszczą uta i zabijają...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Mąż akurat przejeżdżał i podobno wypadek był śmiertelny, podobno wylazła jakaś krowa, przez sibi mówili,a ogólnie ta droga nazywana była/jest drogą śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Wrocławianki. Jest to teren przygraniczny, 90% Białorusinów jeżdzi nieprzepisowo, często wyprzedzają na ciągłej na zakręcie, lub na  trzeciego, nie pokazują migaczy, ogolnie nie przestrzegają znakow itp lub kierowcy tirów zasypiają. Jest to nagminne. Mój Mąż pochodzi z Poznania, a od kiedy tu mieszka, ciągle rzuca jobami jadąc tą drogą, chociaż ma prawko C+E i  duże  doświadczenie.To główne powody lądowań na drzewie. Myślę, że tak głupi komentarz jest nie na miejscu, jeśli ktoś tu nie mieszka i nie ma pojęcia o tych realiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjechała w drzewo. Walczy o życie Około godziny 16.00 w miejscowości Wysokie, gmina Międzyrzec Podlaski, doszło do tragicznego wypadku. 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, jadąca autem osobowym, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo rosnące na poboczu. Kobieta w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala, gdzie walczy o życie.*Informacje pochodzą od rzecznika KMP w Białej Podlaskiej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przeważnie mają tablice rejestracyjne albo LBI albo WA, WB ,.... itd .. po tym ich można poznać ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przeważnie mają tablice rejestracyjne albo LBI albo WA, WB ,.... itd .. po tym ich można poznać ... 
To piszesz o tych Białorusinach wspomnianych przez Agę? I drzewach które im znienacka wyskakują z rowu? A już myślałem że to o burakach i ze często bywa że pospólstwo i chamstwo chu..mi ich nazywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dbają o zawieszenie. Jęździ taki albo dje auto żonie gdzie końcówki drążków kierowniczych albo sworznie wachaczy mają taki luz że same wypadają w czasie jazdy a poźniej na prostej drodze w drzewo. Wraku nikt nie bada co było przyczyną a przyczyną była chęć zaoszczędzenia kilkudziesięciu zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...