Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogoźnica: Samochód płonął jak pochodnia. Pasażerka walczy o życie

Utworzony przez ~zenek~, 5 lutego 2010 r. o 19:47
Mówił mi znajomy ormowiec z tego terenu że szofer ciężarówki jest w szoku i podobno nieźle się to volvo jarało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd byli pasażerowie volvo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była to rodzina z Międzyrzeca. jak narazie to tylko pasażerka jest w krytycznymm stanie... z kad wiem? własne zródla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zenek~ napisał:
Mówił mi znajomy ormowiec z tego terenu że szofer ciężarówki jest w szoku i podobno nieźle się to volvo jarało.
CZlowieku, jaki "Ormowiec"? Czy Ty jeszcze tkwisz w epoce komunizmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytajnik napisał:
CZlowieku, jaki "Ormowiec"? Czy Ty jeszcze tkwisz w epoce komunizmu?
Ty a Ty jeszcze lepszy jestes ,a od kiedy komunizm to epoka byłła? zwracasz komuś uwagę to najpierw sam przemyśl swoje wypowiedzi=) // nie ma innej mozliwosci Pani Renatka musi wyjsc calo!! tak jak pozostala reszta!! ehhhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu to do mnie było z tym komunizmem? a do pana/pani M.B to lekarze mówili wczoraj że tylko modlić się pozostało..;( jej syn ma tylko połamane obie ręce, mąż miał złamaną noge chyba i miał jakąś operacje a chłopak co jechał z nimi to operacje chyba miał nie wiem dokładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten chłopak co z nimi jechał to ma rozerwane jelita podzurawiony zoladek zlamany objoczyk i mialkrwaiak... i sie nie kłóccie bo o to tutaj nie chodzi oby wszyscy wyszli cali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy mozecie wiedziec o tym ? ;/ i po cholere piszecie jak nie wiecie jak bylo!? chyba nie macie sie czym zajmować tylko szukacie sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mgła była może trzeba było wrócić? a może wolniej jechać i dokładniej na drogę patrzeć? swoją drogą zadziwiają mnie kierowcy że jak jadę 40km/h i nic prawie nie widzę to oni jeszcze potrafią wyprzedzić i z 80km/h jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
straszna tragedia wyrazy współczucia
to na pewno pytanie czy nie moznz bylp tego uniknac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uniknąć nie można było, bo wszystko jest zapisane tam na górze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm czy napewno "ten" chłopak co jechał z nimi ma aż takie obrażenia jak tu ktoś napisał? Straszne bo widziałam go dzień przed wypadkiem... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś zna tych ludzi ,szukam kontaktu z tą rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy ktoś zna tych ludzi ,szukam kontaktu z tą rodziną
ZNAZCZY SIĘ JESTEŚ HIENĄ OD UBEZPIECZEŃ????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
co wy mozecie wiedziec o tym ? ;/ i po cholere piszecie jak nie wiecie jak bylo!? chyba nie macie sie czym zajmować tylko szukacie sensacji.
Jeśliś to do mnie i jeszcze osoby kilka postów podemną to my nie szukamy sensacji my tą rodzine znamy i to ja przynajmniej znam bardzo bardzo dobrze... więc się nie odzywaj;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy ktoś zna tych ludzi ,szukam kontaktu z tą rodziną
ja mam z nimi kontakt chcesz napisz na gg 9402460
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś znał bardzo bardzo dobrze i szanował tą znajomość to z pewnością byś się tu nie rozpisywał na temat tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mam pozwolić żeby taki śmieć jak ty pisał bzdury i wprowadzał innych w błąd? pzdr śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wypowiedź świadczy jedynie o Tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...