Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rokitno: Ukradli 120 ton tłucznia do budowy dróg

Utworzony przez ja, 3 sierpnia 2013 r. o 16:05
''120 ton wartych 14 tysiące'' ? albo 14 tysięcy albo 140 tysiące? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w krajach muzułmańskich należy frajerom upierdolić prawą dłoń w nadgarstku.Drugi raz frajer dwa razy się zastanowi zanim sięgnie po cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w krajach muzułmańskich należy frajerom upier***ić prawą dłoń w nadgarstku.Drugi raz frajer dwa razy się zastanowi zanim sięgnie po cudze.
No ale tu jest POLSKA, należy RĄBAĆ bo wszyscy rąbią,komuniści miliony ,a szary obywatel złotówki może tysiące,może głodny tylko bułkę,dla wszystkich starczy a potem tylko zgasić światło i spie.rdalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale tu jest POLSKA, należy RĄBAĆ bo wszyscy rąbią,komuniści miliony ,a szary obywatel złotówki może tysiące,może głodny tylko bułkę,dla wszystkich starczy a potem tylko zgasić światło i spie.rdalać.
  Szczera prawda! Tylko w tej grabieży jest jedna wada. Za miliony nikt nie odpowiada! A za bułkę i kawałek sera trafisz do... do więzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniakom wszystko się przyda.Z mlekiem matki już złodziejstwo wyssali.Wybić takich w pizdu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniakom wszystko się przyda.Z mlekiem matki już złodziejstwo wyssali.Wybić takich w pizdu!!!
O tusku piszesz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ostatnie 6-lat swojej kadencji,komuchy nic nie robią tylko rozkradają ten kraj. Tym się też nikt nie zajmie i nie rozliczy oszustów i złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ostatnie 6-lat swojej kadencji,komuchy nic nie robią tylko rozkradają ten kraj. Tym się też nikt nie zajmie i nie rozliczy oszustów i złodziei.
Kradną......... i czy nikt nie jest w stanie POwiedzieć STOP !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniakom wszystko się przyda.Z mlekiem matki już złodziejstwo wyssali.Wybić takich w pizdu!!!
    Bredzisz! Zobacz, co dzieje się na górze. Wieśniakami nie nazywaj tych, co w pocie czoła pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz! Zobacz, co dzieje się na górze. Wieśniakami nie nazywaj tych, co w pocie czoła pracują.
Zwiedziłem kilka krajów europy zachodniej.Niemcy,Czechy,Dania,Belgia,Holandia,Szwajcaria,Austria.Wszędzie spotkałem się z życzliwością nie to co u nas w wieśniackiej  Polsce. Ludzie na wsi patrzą na obcych "wilkiem" widzą w każdej obcej osobie potencjalnego złodzieja ale jak to mówią złodziej zawsze w innym widzi złodzieja.Widziałem wiele maszyn rolniczych i drogowych pozostawionych w szczerym polu u nas wieśniaki w gumofilcach już dawno paliwo by pospuszczali bo zawsze im wszystkiego mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiedziłem kilka krajów europy zachodniej.Niemcy,Czechy,Dania,Belgia,Holandia,Szwajcaria,Austria.Wszędzie spotkałem się z życzliwością nie to co u nas w wieśniackiej  Polsce. Ludzie na wsi patrzą na obcych "wilkiem" widzą w każdej obcej osobie potencjalnego złodzieja ale jak to mówią złodziej zawsze w innym widzi złodzieja.Widziałem wiele maszyn rolniczych i drogowych pozostawionych w szczerym polu u nas wieśniaki w gumofilcach już dawno paliwo by pospuszczali bo zawsze im wszystkiego mało.   widoczne na czole masz wypisane deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiedziłem kilka krajów europy zachodniej.Niemcy,Czechy,Dania,Belgia,Holandia,Szwajcaria,Austria.Wszędzie spotkałem się z życzliwością nie to co u nas w wieśniackiej  Polsce. Ludzie na wsi patrzą na obcych "wilkiem" widzą w każdej obcej osobie potencjalnego złodzieja ale jak to mówią złodziej zawsze w innym widzi złodzieja.Widziałem wiele maszyn rolniczych i drogowych pozostawionych w szczerym polu u nas wieśniaki w gumofilcach już dawno paliwo by pospuszczali bo zawsze im wszystkiego mało.
Kolego jak PIS dojdzie do władzy to jeszcze więcej złodziejstwa będzie w tym katolickim kraju. Proponuje wywalić PiS,PO,SLD,Palikota i innych darmozjadów  z sejmu a także księży katolickich.Zrobić państwo świeckie coś na wzór Danii,Norwegii,Szwecji,Holandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiedziłem kilka krajów europy zachodniej.Niemcy,Czechy,Dania,Belgia,Holandia,Szwajcaria,Austria.Wszędzie spotkałem się z życzliwością nie to co u nas w wieśniackiej  Polsce. Ludzie na wsi patrzą na obcych "wilkiem" widzą w każdej obcej osobie potencjalnego złodzieja ale jak to mówią złodziej zawsze w innym widzi złodzieja.Widziałem wiele maszyn rolniczych i drogowych pozostawionych w szczerym polu u nas wieśniaki w gumofilcach już dawno paliwo by pospuszczali bo zawsze im wszystkiego mało.
Dlatego tusk musi odejść. To nie jest wina przeciętnego obywatela tego kraju. To obecnie rządzący na szczuli w Polsce jednego na drugiego, z POmocą komunistyczno-konfidenckich mediów. TyPOwa komunistyczno-konfidencka zagrywka, aby skłócić i rozbić tą JEDNOŚĆ narodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jak PIS dojdzie do władzy to jeszcze więcej złodziejstwa będzie w tym katolickim kraju. Proponuje wywalić PiS,PO,SLD,Palikota i innych darmozjadów  z sejmu a także księży katolickich.Zrobić państwo świeckie coś na wzór Danii,Norwegii,Szwecji,Holandii.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jak PIS dojdzie do władzy to jeszcze więcej złodziejstwa będzie w tym katolickim kraju. Proponuje wywalić PiS,PO,SLD,Palikota i innych darmozjadów  z sejmu a także księży katolickich.Zrobić państwo świeckie coś na wzór Danii,Norwegii,Szwecji,Holandii.
Jak PIS wróci do władzy to może raz na zawsze wytępi to czerwone,komunistyczne łajno !!!  JAROSŁAW  Polskę zbaw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiedziłem kilka krajów europy zachodniej.Niemcy,Czechy,Dania,Belgia,Holandia,Szwajcaria,Austria.Wszędzie spotkałem się z życzliwością nie to co u nas w wieśniackiej  Polsce. Ludzie na wsi patrzą na obcych "wilkiem" widzą w każdej obcej osobie potencjalnego złodzieja ale jak to mówią złodziej zawsze w innym widzi złodzieja.Widziałem wiele maszyn rolniczych i drogowych pozostawionych w szczerym polu u nas wieśniaki w gumofilcach już dawno paliwo by pospuszczali bo zawsze im wszystkiego mało.
    Im wszystkiego mało? A co oni mają? To nieprawda, że patrzą na obcych "wilkiem". Są bardzo gościnni, podzielą się z każdym potrzebującym. Nie mów... wieśniaki w gumofilcach, jakby to byli ludzie gorsi. Ubiór o niczym nie świadczy. Do prac jakie wykonują nie będą przecież zakładać smokingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiedziłem kilka krajów europy zachodniej.Niemcy,Czechy,Dania,Belgia,Holandia,Szwajcaria,Austria.Wszędzie spotkałem się z życzliwością nie to co u nas w wieśniackiej  Polsce. Ludzie na wsi patrzą na obcych "wilkiem" widzą w każdej obcej osobie potencjalnego złodzieja ale jak to mówią złodziej zawsze w innym widzi złodzieja.Widziałem wiele maszyn rolniczych i drogowych pozostawionych w szczerym polu u nas wieśniaki w gumofilcach już dawno paliwo by pospuszczali bo zawsze im wszystkiego mało.
"Cudze chwalicie,swego nie znacie" Ciekawi mnie bardzo na jakiej wsi byłeś? A może to Twoje osobiste uprzedzenia do ludzi ze wsi i stąd taka ocena-zafałszowana oczywiście.Ludzie na wsi są otwarci,gościnni i życzliwi.Czasami aż za bardzo i wtedy to wędrujący "poszukiwacze łupów" tych naiwnych i łatwowiernych wykorzystują.W pozostawianych u mnie samochodach czy innych pojazdach paliwa pełne baki i kanistry,ale nikomu nie przyszło przez myśl by je spuszczać.Obcy mi ludzie codziennie są ugoszczeni- nie tylko częstowani wodą,a ile przy tym miłych i zabawnych sytuacji.Nigdy nie mówię,że mi mało-pracujemy i mamy tyle ile potrzeba,ale jest takie powiedzenie "apetyt rośnie w miarę jedzenia" Życzę więcej obiektywizmu i poprawnych relacji międzyludzkich tu i teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz wspaniały prezydent Lech Kaczyński na pytanie biednych ludzi dlaczego za jego kadencji w Polsce jest tak źle odpowiadał słowami "Sp!eprzaj Dziadu !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz wspaniały prezydent Lech Kaczyński na pytanie biednych ludzi dlaczego za jego kadencji w Polsce jest tak źle odpowiadał słowami "Sp!eprzaj Dziadu !"
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz wspaniały prezydent Lech Kaczyński na pytanie biednych ludzi dlaczego za jego kadencji w Polsce jest tak źle odpowiadał słowami "Sp!eprzaj Dziadu !"
CYCU nie słyszałeś jak RYŻY za pieniądze podatników kupuje swojej Matyldzie sukienki i podpaski  bo go za swoje zarobione nie jest stać. To samo jak ancug dla siebie,biedak francowaty,Śikorka to samo. I to jest właśnie największe zagrożenie dla kraju i jego obywateli a Dyzma polskich finansów z tego właśnie powodu nie jest w stanie zapanować nad dziurą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...