Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rokitno: Ukradli 120 ton tłucznia do budowy dróg

Utworzony przez ja, 3 sierpnia 2013 r. o 16:05
Nasz wspaniały prezydent Lech Kaczyński na pytanie biednych ludzi dlaczego za jego kadencji w Polsce jest tak źle odpowiadał słowami "Sp!eprzaj Dziadu !"
Ale nie KRADŁ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za prezydenta śp. Kaczyńskiego wszystko zmierzało w dobrym kierunku. On pielęgnował, co polskie i ojczyste. A dzisiaj obywateli puszczono z torbami. Nikt o nich nie dba. Gospodarka się sypie. Uwikłani w wielką dziurę budżetową staliśmy się dziadami we własnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za prezydenta śp. Kaczyńskiego wszystko zmierzało w dobrym kierunku. On pielęgnował, co polskie i ojczyste. A dzisiaj obywateli puszczono z torbami. Nikt o nich nie dba. Gospodarka się sypie. Uwikłani w wielką dziurę budżetową staliśmy się dziadami we własnym kraju.
Dlatego trzeba tych czerwonych sQrwysyńskich chamów teraz za to wszystko rozliczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba tych czerwonych sQrwysyńskich chamów teraz za to wszystko rozliczyć !!!
Spieprzaj dziadu !!! Komuno Wróć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !!! Komuno Wróć!!!
  Komuna nie musi wracać, ona jest z nami na co dzień. Jak kłamała tak kłamie! Chodzi tylko w innych szatach. Dlatego Ci się wydaje, że to nie ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna nie musi wracać, ona jest z nami na co dzień. Jak kłamała tak kłamie! Chodzi tylko w innych szatach. Dlatego Ci się wydaje, że to nie ona.
To nie komuniści a ta pieprzona solidarność na,którą głosowali nasi dziadowie i ojcowie zniszczyła ten kraj. Za komuchów w Polsce ludziom żyło się dobrze,każdy miał pracę.Nieroby oczywiście będą narzekać na komunę. Ale teraz nie macie co płakać chcieliście osły solidarności i demokracji to ją macie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie komuniści a ta pieprzona solidarność na,którą głosowali nasi dziadowie i ojcowie zniszczyła ten kraj. Za komuchów w Polsce ludziom żyło się dobrze,każdy miał pracę.Nieroby oczywiście będą narzekać na komunę. Ale teraz nie macie co płakać chcieliście osły solidarności i demokracji to ją macie....
  Młody komunisto jak bardzo mi Ciebie żal! Chcę powiedzieć, że dość mieliśmy komuny, pustych półek w sklepach, nędznych pensji, ciągłych podwyżek i wielu innych spraw. Chcę powiedzieć, że Solidarność krew przelała, ale władzy nie przejęłą! Władzę przejęła komuna przy okrągłym stole! Czy Ty o tym nie wiesz? Czy udajesz, że nie wiesz? A może nie chcesz wiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie komuniści a ta pieprzona solidarność na,którą głosowali nasi dziadowie i ojcowie zniszczyła ten kraj. Za komuchów w Polsce ludziom żyło się dobrze,każdy miał pracę.Nieroby oczywiście będą narzekać na komunę. Ale teraz nie macie co płakać chcieliście osły solidarności i demokracji to ją macie....
  Młody komunisto jak bardzo mi Ciebie żal! Chcę powiedzieć, że dość mieliśmy komuny, pustych półek w sklepach, nędznych pensji, ciągłych podwyżek i wielu innych spraw. Chcę powiedzieć, że Solidarność krew przelała, ale władzy nie przejęłą! Władzę przejęła komuna przy okrągłym stole! Czy Ty o tym nie wiesz? Czy udajesz, że nie wiesz? A może nie chcesz wiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dogadał się żyd z komuchem i konfidentem właśnie przy okrągłym stole !!!  i mniej więcej od tego czasu notujemy taki  '' DOBROBYT  ''  w  POLSCE, same szwindle,przekręty,afery,złodziejstwo i Qrewstwo POlityczne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba tych czerwonych sQrwysyńskich chamów teraz za to wszystko rozliczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...