Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy kontra myśliwi. Poszło o odstrzał dzików

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2017 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Myśliwi to następna taka "nadzwyczajna kasta": prawo ich nie dotyczy, mają być kochani i uwielbiani przez kosmos, bo oni tak chcą. I już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed sądem każdy jest równy, tam sie okaże gdzie leży prawda i kto ma za sobą fakty. Poczekamy, zobaczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie Starosta ma jakiś prywatne porachunki lub prywatny interes w tej całej sprawie. Ciekawe jest jak Starosta poradzi sobie z wypłacaniem odszkodowań... Zastanawia mnie legalność ewentualnego odstrzału sanitarnego które miało by być wydane kołu lub myśliwym nie będącym dzierżawcą? A na miejscu Koła Diana zamkną bym wszystkie ambony a inne mobilne obiekty łowieckie zabrał z terenu obwodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za tym aby żadne koło nie dzierżawiło tego obwodu.... jezeli to nie miała być Diana. Nie wiem po co ten hałas. Sprawa sama sie wyjaśni za kilka miesięcy a koło Diana nie poniesie żadnych wydatków. Sam bym był za takim układem w moim kole. Nie to nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...