Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie chcieli tych myśliwych. Starosta podpisze umowę z kołem lokalnym?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2017 o 19:25 Powrót do artykułu
Brawo starosta.inni sie boja i podpisuja wszystkim
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kampania w toku. Jak wybory blisko to starosta z PSL nagle przypomina sobie o rolnikach. Jakos przez ostatnie 10 lat politykom z PSLu prawo łowieckie nie przeszkadzało. Krętacze! Nikt już nie da się nabrać na wasze cyniczne gierki panowie spod znaku zielonej konieczyny!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Terefere wieść gminna niesie, że to towarzysze z ZSLu na polowania mają przyjeżdżać i bynajmniej nie o lokalne koło tu chodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiełbacha z dzika na moim stole zawsze mile widziana!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kogoż to obchodzi czy ten czy tamten odstrzał robi. Ważne zeby rolnicy mieli płacone odszkodowania tak jak to do tej pory było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomijając cały spór. Ciekaw jestem kto wypłaci odszkodowania rolnikom za okres gdy nie było dzierżawcy. Bo koło które docelowo bedzie dzierżawcą nie bedzie zainteresowane wypłaceniem za szkody które były przed przejeciem obwodu i to nie zależnie czy będzie to koło lokalne czy z zewnątrz. Chyba że starosta ma w tym prywatny interes i sam dołoży sie kołu "lokalnemu" do odszkodowań... W formie składki członkowskiej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Było ogłoszenie we Wspólnocie Międzyrzeckiej, że od 1 kwietnia za wszystkie szkody wyrządzone przez zwierzynę odpowiada starosta bialski. Z tego wynika, że odszkodowania będzie z publicznych pieniędzy wypłacał starosta bialski!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla niezorientowanych: starosta był członkiem tego koła (podobno mało aktywnym i bez wyników ) przez wiele lat i jakoś problemu nie widział. Dopiero jak stwierdził że może zbić polityczny kapitał to rozpoczął kampanię przeciwko swoim byłym kolegom. Zrezygnował z członkostwa tuż przed bezskutecznym i nieudolnym wypowiedzeniem umowy. Wszystko robione pod publikę, bez konkretnych, merytorycznych argumentów. Żenujące!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oooooooo starostwo bogate jest to i kasa na odszkodowania będzie większa!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kończ starosto wstydu oszczędź !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koło Diana na które starosta jest taki cięty strzela najwięcej dzików spośród wszystkich kół w okolicy Międzyrzeca! Pozbywając się go starosta strzela sobie w stopę.... na szkoły i drogi nie będzie bo starostwo będzie płaciło odszkodowania rolnikom... ASF coraz bliżej... starosta pod lupą prokuratury... sprawa dzierżawy w sądzie... coraz lepiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koń by się uśmiał !!!!! PsLowski starosta i troska o rolnika!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawo jest prawem i obowiązuje wszystkich. Starostę w szczuświadomi! Jak prawa nie przestrzega to mu odpowiednie organy uświadomią co znaczy jego łamanie. Czasy bezhołowia panującego za rządów PSL i PO przeszły do lamusa! Bravo przedstawiciele koła Diana! Tak trzymać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podburzyć rolników to była myśl !!! tylko skąd teraz starosta weźmie pieniądze na odszkodowania dla nich??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odwoływanie sie do izb rolniczych nota bene obsadzonych od lat przez kolektyw partyjny towarzyszy dawnego ZSL a w ostatnich latach przez kolegów z PSL mieniących się obrońcami polskiego rolnika jest śmieszne. I w artykule właśnie tej konkretnej informacji zabrakło czyli że starosta z PSLu zwraca się o wydanie opinii do izby rolniczej kierowanej przez innego kolegę z PSLu. Rączka rączkę myje i jeszcze rolnika perfidnie nabuntuje. Ot taka to filozofia partii chłopskiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to już kolejny artykuł o kole Diana i staroście bialskim, który widocznie nie za dużo ma do roboty, że sie jednego koła uczepił. Chłopaki z tego koła mają wzięcie. Chętnie Was chłopaki zapoznam!!!!! Tyle o Was piszą. Musicie być bardzo interesujący! I kto by pomyślał, że w jakiejś Stężycy takie fajne chłopaki żyją! Hahahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a apropos to ta Stężyca to gdzie dokładnie leży?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ostatniej nocy wymroziło mi pół sadu!!!!! Może w tym temacie starosta coś mądrego by wydumał. Że taki mamy klimat to już raz usłyszałem. Pomoc finansowa by mi sie przydała!!!!! Ale staroście się zamarzyło płacić rolnikom za szkody wyrządzone przez zwierzaki. To ja w takim razie zgłoszę się do łowczego może on ma fundusze na wsparcie rolnika poszkodowanego przez pogodę skoro za szkody leśnej zwierzyny już płacić nie może.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uuuuu władza ma i prokuratora i sąd na garbie. Nie dobrze! Komu w drogę temu czas. Chyba czas żegnać się ze stołkiem. Ignorantia iuris nocet!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli starosta przez wiele lat polował w Dianie a teraz wycina im taki numer? To wygląda na jakąś prywatę, to nie może być przypadek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: