Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy traktorami przyblokują drogę nr 19

Utworzony przez didi, 3 marca 2011 r. o 17:02
POblokować wszystko jak za Leppera bo to co się wyprawia z rolnictwem to istny koszmar! Świnia od 30 lat w granicach 4zł a w sklepach to juz ze 3 razy wszystko droższe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wybory Solidarność na drogi wypycha traktory, Pewnie poseł z PiS przybędzie i kampanę robił będzię. Żywiec tani, gospodarki wada tylko czemu tam blokada, Organizator zwis nakłada,przyjdzie chłopom coś pogada. Powie chłopy nic nie mogę, w opozycji tylko robię, Macie posła z koalicji, tam zostawcie mu petycje. Ciągnik droge zatamuje, pis głosy już buduje, Chociaż łunii był przeciwny,chłopom nie chciał robić krzywdy, Pamiętajcie ludzie z miasta-"Chłop potęgą jest i basta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A którego dnia ten protest ma się odbyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****
Ostatnio edytowany 4 marca 2011 r. o 07:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM PYTANIE DO WIELCE SZANOWNEJ REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO: CZY UŻYWANIE WULGARNYCH SŁÓW JEST DOZWOLONE NA WASZYCH FORACH? czy poziom redakcji jest tak wysoki jak poziom osoby,która napisała wulgarny komentarz, jeżeli tak to gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielsko napisał:
JA MAM PYTANIE DO WIELCE SZANOWNEJ REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO: CZY UŻYWANIE WULGARNYCH SŁÓW JEST DOZWOLONE NA WASZYCH FORACH? czy poziom redakcji jest tak wysoki jak poziom osoby,która napisała wulgarny komentarz, jeżeli tak to gratuluję.
Ty zapytaj czemu ktoś tak pisze .Wtedy zrozumiesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie co robi PSL? A no nic nie robi tylko kasę liczy za wyprzedasz Polski i to po cenach bardzo promocyjnych! Za to kontrakty na dostawy gazu mamy najdroższe w europie dwa razy droższe niż Anglia. Ropę też kupujemy drożej niż inni. Bo z Przyjaciółmi przecież nie wypada się targować. A polska to bogaty kraj. Druga Japonia i trzecia Irlandia. Niedługo zobaczycie co PSL z cukrem zrobił. Już drogi i nie ma ale to nie koniec. Stawiam że do 1o zł do czerwca dojdzie. I co dalej POpieracie PSL i POpapranców. A ropa już po piątaku lada dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co te bladzie wyprawiają z polskim chłopem to się należy kulka w łeb !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wszyscy takie same bladzie .Tylko przed wyborami pamiętają .Zobaczycie ile oni wszyscy niedługo zechcą zrobić dla rolników .Nuż się w kieszeni otwiera .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielsko napisał:
JA MAM PYTANIE DO WIELCE SZANOWNEJ REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO: CZY UŻYWANIE WULGARNYCH SŁÓW JEST DOZWOLONE NA WASZYCH FORACH? czy poziom redakcji jest tak wysoki jak poziom osoby,która napisała wulgarny komentarz, jeżeli tak to gratuluję.
Wulgarny bo morze kogoś wkur....zyło to że mamy najdroższy gas w ełropie, za to ruskie nam najtaniej płacą za przesyłanie tegoż gasu, a to dzięki temu Pawlakowi co to na nocnej zmianie lubi robić a Pawlak to PSL - czy to może być jeden s powodów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielsko napisał:
JA MAM PYTANIE DO WIELCE SZANOWNEJ REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO: CZY UŻYWANIE WULGARNYCH SŁÓW JEST DOZWOLONE NA WASZYCH FORACH? czy poziom redakcji jest tak wysoki jak poziom osoby,która napisała wulgarny komentarz, jeżeli tak to gratuluję.
Jak bym chodził w krawacie i doił państwo polskie to też mógłbym się bulwersować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rządzą i kradną tak dalej to myślę że pewnego dnia nie wytrzymam .Wezmę siekierę i zarąbię tylu ilu dam radę .To nic że resztę życia spędzę w więzieniu .Przynajmniej oczyszczę kraj z kilku chwastów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gniew dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gniew ludu napisał:
Niech rządzą i kradną tak dalej to myślę że pewnego dnia nie wytrzymam .Wezmę siekierę i zarąbię tylu ilu dam radę .To nic że resztę życia spędzę w więzieniu .Przynajmniej oczyszczę kraj z kilku chwastów .
Trzeba zacząć od własnego poletka i na początek wyrwać parę chwastów przy wyborach, ale lud głupi wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Trzeba zacząć od własnego poletka i na początek wyrwać parę chwastów przy wyborach, ale lud głupi wszystko kupi.
A propos kupna, poszukuję książki JFS "O niechcianym chlebie" i tam podobno jest odpowiedź na pytanie : kto wyrwie kto zetnie chwasty wieloletnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop z mazur napisał:
Właśnie co robi PSL? A no nic nie robi tylko kasę liczy za wyprzedasz Polski i to po cenach bardzo promocyjnych! Za to kontrakty na dostawy gazu mamy najdroższe w europie dwa razy droższe niż Anglia. Ropę też kupujemy drożej niż inni. Bo z Przyjaciółmi przecież nie wypada się targować. A polska to bogaty kraj. Druga Japonia i trzecia Irlandia. Niedługo zobaczycie co PSL z cukrem zrobił. Już drogi i nie ma ale to nie koniec. Stawiam że do 1o zł do czerwca dojdzie. I co dalej POpieracie PSL i POpapranców. A ropa już po piątaku lada dzień.
Swoja droga ciekawe jest jaka duza dzialke dostal pawlak za podpisanie tak intratnego kontraktu z baciuchami.Juz chyba do konca zycia on i cala familia jest ustawiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
didi napisał:
POblokować wszystko jak za Leppera bo to co się wyprawia z rolnictwem to istny koszmar! Świnia od 30 lat w granicach 4zł a w sklepach to juz ze 3 razy wszystko droższe!
To juz nie ma co blokowac,tylko trzeba rabac jak w EGIPCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To juz nie ma co blokowac,tylko trzeba rabac jak w EGIPCIE.
A co tu jeszcze rąbać jak we łbie dawno porąbane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOKROTKA napisał:
Swoja droga ciekawe jest jaka duza dzialke dostal pawlak za podpisanie tak intratnego kontraktu z baciuchami.Juz chyba do konca zycia on i cala familia jest ustawiona.
Bo to było tak : Ruskie mówią - walduś 100 baksów za 1000 metrów gazu , a Walduś na to - ni chuja 200 baksów . Ruskie mówią walduś ochujałeś 150 baksów, a walduś jak wy tak to ja 250 baksów no i po długich targach Walduś wynegocjował najlepszą cenę (czytaj najwyższą). Potem w GazWyb napisali że walduś wynegocjował najlepszą cenę w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc Ruskie masz na myśli nas ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...