Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy znowu zablokują "dwójkę". Chcą reakcji w sprawie ASF

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2016 r. o 19:38 Powrót do artykułu
Ile kosztuje taki FENDT? Klima, gps i hi-fi jest w standardzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik robi za propagandową tubę Kosiniaka i Smolarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik szuka żony? Pokażcie fotki z rejestracjami. Zobaczymy co za "biedacy" przyjeżdżają takimi furami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten fendcik. Pewnie z pneumatycznym zawieszeniem kabiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te traktory to droższe niż mój mercedes. Prowadzę firmę i nikt mi nie dopłacal za straty gdy się załamał rynek rosyjski. To że dalej prosperuje na rynku to dzięki moim pracownikom którzy sami podjeli decyzję o obniżeniu zarobków. Płacę ZUS NFZ podatki i  chciałabym dowiesc towar na czas. A po drugie blokowanie,  spowolnienie ruchu na drogach publicznych to wykroczenie karane mandatem więc nie rozumie że w państwie podobno demokratycznym nie da się zepchnąć tego badziewa na pobocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Będą mieli żniwa i piękna będzie pogoda a jutro zapowiadać będą deszcz to ja im zablokuję wjazd na polę  Kur... poczują się jak ja co musi zawieść towar co ja winny jestem jak chcesz rolniku blokować drogę to wal pod Sejm a nie mi drogę do zarabiania kasy nie masz co robić w domu idz do pracy zobaczysz co to znaczy !!!!!!!! zapłać zus a nie krus to zobaczysz czym to się różni my dopłat do pracy naszej nie mamy!!!!!!!!! pozdrawiam Filip 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jadą do Pawlaka i Kalinowskiego na lotnisko LUBLIN. To oni wynegocjowali najgorsze warunki wejścia rolników do Unii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pała,pała im się należy obniżyli wartość sąsiednich działek i tylko my pany, a smród na całą okolicę ? zmieńcie nowe traktory ubodzy na kunie? śmieszne to kolega mówił iż przy 1100 szt miesięcznie osiąga 10 ooo zysku i po co bicie piany ?ale to firmy obce decydują a my żyjemy w waszym smrodzie .dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem popierać rolników bo mi szkodzą. Mi też nie jest łatwo, staram się pracuje, kokosow nie ma. Raz lepiej raz gorzej, ale walczac o swoj imteres nie szkodze innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy znowu zaczynają cyrk jak 2-3 lata temu. Traktory droższe od mercedesa, wódeczka po cichu i można się pobawić w politykę. A nie powinni protestować bo sami sobie wybrali Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda , że to nie czasy komuny. Przyjechałoby ZOMO w 5 nyskach i pałami rozgoniłoby to całe towarzystwo wzajemnej adoracji. Odechciałoby się rolnikom blokowania drogi i picia wódki. Pałą przez grzbiet by dostali i moment do domu by ich rozgoniono . Tylko gumowilce i onuce na szosie by pozostały takby  wiejskie pastuszki uciekały w popłochu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tamci zomowcy dorwali sie do wladzy i tak dbaja o rolnika ze zmuszony jest wyjsc na ulice i domagac sie swoich naleznosci a te wypasione ciagniki to na kredyt wziete A jak tu splacac gdy ceny produktow rolnych osiagnely poziom ponizej oplacalnosci np,cena pszenicy w roku 2000 wynosila 700zlt a 16 lat pozniej 500zl Czy inne rzeczy tez ztanialy? ludzie wczujcie sie w role tych spracowanych rolnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Jarek i wybitny specjalista od ASF Czarnek? teraz będą twierdzić, że to wina PSL a oni nie rządzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego żaden redaktor z Dziennika nie pojawił się w Droblinie gdzie zabito 300 szt świń w związku z ASF...widok był okropny,masakra Teraz od trąbią że wirus powstrzymany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu komentarze dodawane są wybiórczo - to już nie ma wolności wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopi to niech blokują urzędy,magistraty itd a nie przeszkadzają zwykłym obywatelom. Nie zastanawiają się że co niektórzy po prostu wykonują prace za kółkiem. Policja powinna pozatrzymywać dowody od traktorków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
شركات مكافحة الحشرات فى مكة
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
شركات مكافحة الحشرات فى مكة
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
شركة تنظيف موكيت بالرياض شركة تنظيف موكيت شرق الرياض غسيل موكيت بالرياض غسيل موكيت بالبخار شركات تنظيف الموكيت بالرياض تنظيف الموكيت فى مكانه شركة تنظيف سجاد بالرياض شركة تنظيف موكيت شمال الرياض شركة تنظيف سجاد بالبخار شركة غسيل سجاد بالرياض شركة تنظيف سجاد وموكيت بالرياض شركة تنظيف مجالس بالرياض شركة غسيل مجالس بالرياض شركة غسيل كنب بالرياض شركة تنظيف انتريهات بالرياض شركة تنظيف وسط الرياض شركة تنظيف خزانات بالرياض شركة عزل خزانات بالرياض شركة غسيل خزانات بالرياض شركة نظافة خزانات بالرياض شركة نقل اثاث بالرياض رخيصة شركة نقل اثاث بالرياض شركة نقل اثاث بالرياض 300 ريال شركة نقل اثاث بالرياض عمالة فليبنية شركة نقل عفش بالرياض رخيصة شركة نقل عفش بالرياض شركة نقل عقش بالرياض 300 ريال شركة نقل عفش بالرياض عمالة فليبنية افضل شركة نقل عفش بالرياض
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
شركة تنظيف خزانات بالرياض
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...