Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rossosz: VW dachował. Dwaj bracia zostali ranni

Utworzony przez egon, 10 kwietnia 2011 o 18:54
ha ha ha będą płacić za zniszczenie ogrodzenia!Może już ich ojciec,matka lub babka zapłacili.Ja bym nie darował,chciałbym kasę zaraz po wypadku,zniszczyli to niech płacą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie smiej sie dziadku z czyjegos wypadku
0
wielka szkoda,mam nadzieje ze wyjda z tego;( ;(;(;( znam ich. to dobrzy chlopacy ((
0
Niestety kolego jesteś w błędzie.Każdy pojazd posiadający aktualną polisę oc chroni kierowcę w podobnych sytuacjach. Właśnie opłacamy polisę oc aby babki,ojcowie czy inni członkowie rodziny nie musieli płacić za płoty,inne uszkodzone pojazdy czy zdrowie ludzkie.Za wszelkie szkody wyrządzone przez pojazd odpowiedzialność ponosi ubezpieczyciel pojazdu(poza kilkoma)wyjątkami.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: