Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta zastrzelił psa z wiatrówki. Bo biegł i szczekał

Utworzony przez Co za gość, 16 sierpnia 2014 r. o 10:38
Przyznał się do winy??? Mógł przyznać, że zastrzelił psa, ale o winie nie może być mowy, bo działał w imę swojego bezpieczeństwa!!! Ile lat grozi właścicielom biednego czworonoga, że nie zabezpieczyli psa na swojej posesji??? Pies wybiegając na pas jezdni mógł spowodować katastrofę w ruchu lądowym, a za to grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności!!!   Obrońcy zwierząt często zapominają o ludziach. To, że pies atakuje jadącego rowerem to normalne, tak?? Jadący powinien dać się ugryźć i zdechnąć na wściekliznę lub tężec, tak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy mają być pod kontrolą, a nie biegać luzem i straszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z której komendy się zerwał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies rasy York czy Amstaff ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj!! Jak można człowieka zatrzymać za to, że zabił szczekającego psa, który mógł go ugryźć???!!!! Człowieku pisz skargę bo do czego to wszystko zmierza??!! U mnie też policja sobie nie radzi ze sforą ujadających psów bez kagańców, które biegają za ludźmi. Strach przechodzić koło tego gospodarstwa i to jest normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwiel to zaplanował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć terroru ujadających kundli!Na wsi wałęsające się "niczyje" psy które stanowią zagrożenie a w mieście srające gdzie się da za przyzwoleniem swoich właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy mają być pod kontrolą, a nie biegać luzem i straszyć.
Dokładnie. Kodeks wykroczeń: Art. 77. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.   albo - rónie popularne:   Art. 166. Kto w lesie puszcza luzem psa, poza czynnościami związanymi z polowaniem, podlega karze grzywny albo nagany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co grozi temu chamowi, którego pies bez kagańca biegał po drodze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo dotyczące zwierząt jest postawione na głowie. Jest jakiś bełkot o ochronie zwierząt, o "bezdomności zwierząt", a brakuje najważniejszego: ochrony człowieka przed zwierzętami. To musi zostać naprawione - człowiek musi mieć możliwość obrony przed atakującymi go zwierzętami, a właściciel zwierzęcia musi mieć świadomość tego że jak wypuści zwierzaka w miejscu publicznym to zwierzak ten zostanie odstrzelony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydle nie człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie każdy pies ma właściciela - to nie znaczy ,że trzeba go zabijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzm. To co, miał czekać aż go pogryzie ??? Tylko w tym chorym kraju takie coś jest możliwe. Pies ma być w kagańcu i na smyczy a nie latać samopas. Jeśli właściciel psa go sobie wziął to za niego odpowiada, tak samo jak rodzic odpowiada za dziecko. Kompletnie nie wiem czego tu nie rozumieć. Czy ratlerek czy doberman, nieważne. Ja na rowerze zawsze mam ze sobą gaz i jak widzę, że leci na mnie pies to nie mam najmniejszego problemu, żeby go użyć. Jedni debile ustanawiają takie prawo o jeszcze więksi debile je egzekwują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psa zastrzelił za szczekanie, a co zrobić z Wami ludziki? Wy też ujadacie tutaj tylko w innej formie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pies był na smyczy i w kagańcu? Jak nie to wyglądami to na obronę konieczną, przez psem który zaatakował rowerzystę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy psy mogą sobie luźno biegać po dworze, szczekać, ujadać i w końcu pogryźć lub zagryźć? Mało to było już płaczu kilka już razy gdzie takie czworonogi zagryzły jakieś dzieciaki na śmierć idące drogą do szkoły? Zdażały się też ciężkie okaleczenia, które oszpeciły na całe życie. To nawet nie jest wina psa tylko wyłącznie właściciela i to jemu ba grozić wyrok a nie temu chłopaczynie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydle nie człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie każdy pies ma właściciela - to nie znaczy ,że trzeba go zabijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Głupia Małgosia nie skończyła podstawówki a przynajmniej omijała naukę czytania ze zrozumieniem:
  W czwartek przed godz. 22 do dyżurnego radzyńskiej komendy policji zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że sąsiad zastrzelił z wiatrówki psa należącego do jego zięcia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ja też mogę strzelać do biegających i wrzeszczacych bachorów ktorych nikt nie pilnuje a robia wiecej szkód niz zwierzeta. Ich rodzice tez spuszczają bez żadnej kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastrzelić bydlaka i po sprawie
  Zięcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce psa jest w budzie albo na zamkniętym podwórku. Pies ma pilnować posesji, a na bramie ma widnieć tabliczka UWAGA PIES. A wałęsający się pies, nawet mały albo kilka psów może wystraszyć dziecko lub rowerzystę lub wpaść pod motocykl i spowodować groźny wypadek. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli miał dać się pogryść, tak ?. Jak bandyta przyjdzie z nożem do waszego domu to też macie dać się okraść albo zabić, tak ?. Chore to wszystko. Przez 10 lat byłem sołtysem i wiem co znaczą psy włuczące się po wsi. Właścicel nie ma ogrodzenia, pies nie uczepiony i często całe watachy biegają po wsiach. Ja miałem gaz, który dał mi znajomy policjant. Niestety wielokrotnie musiałem się nim bronić A ten miał wiatrówkę. Na jego miejscu zrobił bym to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...