Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozkład jazdy do poprawki

Utworzony przez Grzegorz Łocheński, 5 stycznia 2008 r. o 12:44
Widzę że ludzie w Białej chcieliby aby autobusy jeździły tam gdzie komu pasuje, jednemu pasuje Terebelska - Grzybowa drugiemu Terebelska - Bazar Brzeska. Ludzie zrozumcie tak jest wszędzie, autobus nie jeździ gdzie pasuje trzem osobom. Według mnie nowy rozkład jest czytelny i zrozumiały. Ale wiadomo co nowe to złe, stare było dobre (i ludzie wtedy też narzekali ,że autobusy jeżdżą jeden za drugim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LInia G totalny niewypał komu ma służyć, powietrze wozić z Terebelskiej na Biawenę? I to jaka trasa moze by było lepiej obwodnica niz Jana Pawła z zajazdem na światła w centrum a jak bedzie ruch w szczycie ile ona na korkach i czekaniu świateł straci chyba te 3 minuty o których się mówi nie wystarczą. A tak prawdę MZK ma służyć ludziom a nie zidiociałym pomysłodawcom nowego!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy rozkład jazdy jest okropny Z osiedla Rataja można dojechać tylko do Narutowicza i to przez Brzeską .Do szkół dojazd tragiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem linia G to przemyślany pomysł i jak narazie zdaje egzamin. W Białej to chyba najlepiej jak autobus na Narutowica i dworzec PKP jedzie to jest fajny. Może jeszcze na dw PKS powinien zajeżdżać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak prokurator zaczał sie interesować kto zarobił na tym i ile kosztem mieszkańców? w państwie prawa dawno za takie pomysły poleciała by cała spółka a i prezydent miasta raczej by juz nim nie był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba że uważasz kolego LINIĘ G za prywatna taksówke a na dwie Linie z osiedla Terebelska jedna jedzie obrzeżami i centrum mija. Więc komu jeszcze raz pytam ma służyć? Widzę że przepraszam ale z Twoja głowa coś jest nie tak! MZK powinno moim skromnym zdaniem wozić pasażerów mieszkańców miasta tam gdzie to oni chcą a nie tam gdzie zamaniło się niewiadomo komu a przystanek przy cemantarzu i za 150m przy bursie szok może by tak jeszcze przed każdym domkiem jednorodzinnym na JP II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie powinni zmienić tylko linię C żeby z Janowskiej skęcała w Jana Pawła i jechała Terebelską a z Terebelskiej na Janowowską - Obwodnicą i byłoby lepiej na Terebelskiej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANALIZA SYSTEMU KOMUNIKACYJNEGO BIAŁEJ PODLASKIEJ. Kolejna do poprawki linia A powinna nie skręcać w Warszawską ale jechać dalej prosto Zamkową skręcić w Artyleryjską potem Akademicką a potem przez Kopernika i wyjechać na Warszawską miałaby 3 przystanki więcej ale rozładowałaby trochę ruch w rejonie Kopernika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest celowo tak zrobiony rozklad komunikacji miejskiej aby już niedlugo sprzedać linie i ktoś weżmie wielką kasę za to , prywatny przewożnik nie będzie musial świadczyc ulg niech emeryci i ręciści, dzieci, mlodzież placi 100% albo idzie na piechote to wszystko dla zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma się dostac do pracy z ul.Warszawskiej na Terebelska moze mi ktoś podpowie, bo narazie chodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~joanna~ Jak ma się dostac do pracy z ul.Warszawskiej na Terebelska moze mi ktoś podpowie, bo narazie chodze[/quote] Dojechać na Narutowicza (linią "A") i z stamtąd przesiąść się w linię "D". Rozkład jazdy niech sobie pani sprawdzi. Skoro jeździ pani do pracy to pewnie kupuje pani bilet miesięczny = brak problemów z przesiadkami. ~POparaniec~ - odrazu widać dlaczego wpisałeś taki nick...
Kolejna do poprawki linia A powinna nie skręcać w Warszawską ale jechać dalej prosto Zamkową skręcić w Artyleryjską potem Akademicką a potem przez Kopernika i wyjechać na Warszawską miałaby 3 przystanki więcej ale rozładowałaby trochę ruch w rejonie Kopernika[/quote] Ciekawa propozycja jednak lepiej powiadom MZK via email bo wątpię, że przeczytają ten komentarz.
a może by tak prokurator zaczał sie interesować kto zarobił na tym i ile kosztem mieszkańców? w państwie prawa dawno za takie pomysły poleciała by cała spółka a i prezydent miasta raczej by juz nim nie był?
To jeszcze nie zgłosiłeś?? Tylko uważaj bo takie (chore) domysły niczym nieuargumentowane są także karane. [quote]Nowy rozkład jazdy jest okropny Z osiedla Rataja można dojechać tylko do Narutowicza i to przez Brzeską .Do szkół dojazd tragiczny.
A co tam wcześniej było 9 (do Kraszewskiego czy Dw PKP przez Sielczyk) i czasem 18(Zajazd - Janowska)??!! Jedna przesiadka to przecież nie tragedia...w innych miastach jakoś nikt "tak" nie jęczy jak tutaj. [quote]Ale wiadomo co nowe to złe, stare było dobre (i ludzie wtedy też narzekali ,że autobusy jeżdżą jeden za drugim).
W pełni się zgadzam Co do linii G to też mam mieszane uczucia; gdzieś na dw-nim było o tym, że jest to bezpośrednie połączenie ze szpitalem dla starszych ludzi z os. Młodych (pierwotnie miał jechać przez Sidorską). Ogólnie to problem może być z przesiadkami jeśli autobusy będą się notorycznie spóźniać (rozumiem jeśli są tragiczne warunki atmosferyczne - ostatni poniedziałek). No i jeszcze bilety dobowe/godzinne (nie wiem jakie mają być) no sorry ale jak się wprowadza system przesiadek to powinno się stworzyć bilety tak by bez przeszkód móc przesiąść się w inny autobus (co nie jest przeszkodą dla posiadaczy biletów okresowych). Tak więc jeżeli chcecie się "wyprodukować" pomyślcie 3x Pozdrawiam "wszystkich autobusowiczów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosklad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rosklad
roskłat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...