Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozkład jazdy do poprawki

Utworzony przez Grzegorz Łocheński, 5 stycznia 2008 o 12:44
Widzę że ludzie w Białej chcieliby aby autobusy jeździły tam gdzie komu pasuje, jednemu pasuje Terebelska - Grzybowa drugiemu Terebelska - Bazar Brzeska. Ludzie zrozumcie tak jest wszędzie, autobus nie jeździ gdzie pasuje trzem osobom. Według mnie nowy rozkład jest czytelny i zrozumiały. Ale wiadomo co nowe to złe, stare było dobre (i ludzie wtedy też narzekali ,że autobusy jeżdżą jeden za drugim).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LInia G totalny niewypał komu ma służyć, powietrze wozić z Terebelskiej na Biawenę? I to jaka trasa moze by było lepiej obwodnica niz Jana Pawła z zajazdem na światła w centrum a jak bedzie ruch w szczycie ile ona na korkach i czekaniu świateł straci chyba te 3 minuty o których się mówi nie wystarczą. A tak prawdę MZK ma służyć ludziom a nie zidiociałym pomysłodawcom nowego!!!!!!
0
Nowy rozkład jazdy jest okropny Z osiedla Rataja można dojechać tylko do Narutowicza i to przez Brzeską .Do szkół dojazd tragiczny.
0
Moim zdaniem linia G to przemyślany pomysł i jak narazie zdaje egzamin. W Białej to chyba najlepiej jak autobus na Narutowica i dworzec PKP jedzie to jest fajny. Może jeszcze na dw PKS powinien zajeżdżać?
0
a może by tak prokurator zaczał sie interesować kto zarobił na tym i ile kosztem mieszkańców? w państwie prawa dawno za takie pomysły poleciała by cała spółka a i prezydent miasta raczej by juz nim nie był?
0
chyba że uważasz kolego LINIĘ G za prywatna taksówke a na dwie Linie z osiedla Terebelska jedna jedzie obrzeżami i centrum mija. Więc komu jeszcze raz pytam ma służyć? Widzę że przepraszam ale z Twoja głowa coś jest nie tak! MZK powinno moim skromnym zdaniem wozić pasażerów mieszkańców miasta tam gdzie to oni chcą a nie tam gdzie zamaniło się niewiadomo komu a przystanek przy cemantarzu i za 150m przy bursie szok może by tak jeszcze przed każdym domkiem jednorodzinnym na JP II.
0
Według mnie powinni zmienić tylko linię C żeby z Janowskiej skęcała w Jana Pawła i jechała Terebelską a z Terebelskiej na Janowowską - Obwodnicą i byłoby lepiej na Terebelskiej. Pozdrawiam
0
ANALIZA SYSTEMU KOMUNIKACYJNEGO BIAŁEJ PODLASKIEJ. Kolejna do poprawki linia A powinna nie skręcać w Warszawską ale jechać dalej prosto Zamkową skręcić w Artyleryjską potem Akademicką a potem przez Kopernika i wyjechać na Warszawską miałaby 3 przystanki więcej ale rozładowałaby trochę ruch w rejonie Kopernika
0
to jest celowo tak zrobiony rozklad komunikacji miejskiej aby już niedlugo sprzedać linie i ktoś weżmie wielką kasę za to , prywatny przewożnik nie będzie musial świadczyc ulg niech emeryci i ręciści, dzieci, mlodzież placi 100% albo idzie na piechote to wszystko dla zdrowia
0
Jak ma się dostac do pracy z ul.Warszawskiej na Terebelska moze mi ktoś podpowie, bo narazie chodze
0
~joanna~ Jak ma się dostac do pracy z ul.Warszawskiej na Terebelska moze mi ktoś podpowie, bo narazie chodze[/quote] Dojechać na Narutowicza (linią "A") i z stamtąd przesiąść się w linię "D". Rozkład jazdy niech sobie pani sprawdzi. Skoro jeździ pani do pracy to pewnie kupuje pani bilet miesięczny = brak problemów z przesiadkami. ~POparaniec~ - odrazu widać dlaczego wpisałeś taki nick...
Kolejna do poprawki linia A powinna nie skręcać w Warszawską ale jechać dalej prosto Zamkową skręcić w Artyleryjską potem Akademicką a potem przez Kopernika i wyjechać na Warszawską miałaby 3 przystanki więcej ale rozładowałaby trochę ruch w rejonie Kopernika[/quote] Ciekawa propozycja jednak lepiej powiadom MZK via email bo wątpię, że przeczytają ten komentarz.
a może by tak prokurator zaczał sie interesować kto zarobił na tym i ile kosztem mieszkańców? w państwie prawa dawno za takie pomysły poleciała by cała spółka a i prezydent miasta raczej by juz nim nie był?
To jeszcze nie zgłosiłeś?? Tylko uważaj bo takie (chore) domysły niczym nieuargumentowane są także karane. [quote]Nowy rozkład jazdy jest okropny Z osiedla Rataja można dojechać tylko do Narutowicza i to przez Brzeską .Do szkół dojazd tragiczny.
A co tam wcześniej było 9 (do Kraszewskiego czy Dw PKP przez Sielczyk) i czasem 18(Zajazd - Janowska)??!! Jedna przesiadka to przecież nie tragedia...w innych miastach jakoś nikt "tak" nie jęczy jak tutaj. [quote]Ale wiadomo co nowe to złe, stare było dobre (i ludzie wtedy też narzekali ,że autobusy jeżdżą jeden za drugim).
W pełni się zgadzam Co do linii G to też mam mieszane uczucia; gdzieś na dw-nim było o tym, że jest to bezpośrednie połączenie ze szpitalem dla starszych ludzi z os. Młodych (pierwotnie miał jechać przez Sidorską). Ogólnie to problem może być z przesiadkami jeśli autobusy będą się notorycznie spóźniać (rozumiem jeśli są tragiczne warunki atmosferyczne - ostatni poniedziałek). No i jeszcze bilety dobowe/godzinne (nie wiem jakie mają być) no sorry ale jak się wprowadza system przesiadek to powinno się stworzyć bilety tak by bez przeszkód móc przesiąść się w inny autobus (co nie jest przeszkodą dla posiadaczy biletów okresowych). Tak więc jeżeli chcecie się "wyprodukować" pomyślcie 3x Pozdrawiam "wszystkich autobusowiczów".
0
rosklad
0
Gość napisał:
rosklad
roskłat
0
jestem za