Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozterki młodego pisowca .

Utworzony przez Gość, 30 kwietnia 2013 r. o 20:12
Gość napisał:
Czyli w końcu Rosianin , Żyd i homoseksualista to są nasi bracia czy wrogowie ? Bo Biblia mówi że bracia więc jak mam isć na pochód i wrzeszczeć ze będe ich raz sierpem raz młotem ? A Tusk ? Można się za niego modlić czy nie ? Niby takie proste pytanie a nie dajecie prostej odpowiedzi , więc skoro na takie proste pytanie nie potraficie odpowiedzieć to jak zamierzacie odpowiadać na pytania dotyczące rządzenia krajem ?
TUSKA to całuj w d.u.p.ę czerwony cwelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Elektorat pisu to w większości wiejskie zagrodowe chłopy,bez wykształcenia i bez wiedzy o otaczającym ich świecie. Dlatego zawsze pis wygrywa w zaściankowych wioskach i na wschodzie Polski.
Chłopstwo na przestrzeni dziejów, zawsze stanowiło opór dla wroga! To oni szli na pierwszy ogień! Nikt nie pytał ich o wykształcenie! Nikt ich nie ligitymował! A jednak zawsze byli niezawodni!!! Chłopi ze wschodnich terenów Polski i z wszystkich zaściankowych wiosek w kraju, to Wielcy Patrioci! Chylę przed Nimi swe czoło! A ty niedokształcony osiemnastolatku pewnie maszerowałeś dziś w pochodzie pierwszomajowym u boku Millera z sierpem i młotem na sztandarze. Może niosłeś portret Lenina albo Stalina, którym ludobójstwo nie było obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Elektorat pisu to w większości wiejskie zagrodowe chłopy,bez wykształcenia i bez wiedzy o otaczającym ich świecie. Dlatego zawsze pis wygrywa w zaściankowych wioskach i na wschodzie Polski.
Chcę ciebie zapytać, gdzie studiowałeś lemingozę pospolitą? I jaki masz tytuł po takim kierunku? Ale zapamiętaj, że narodowe poletko będzie oczyszczone z wszelkich chwastów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Elektorat pisu to w większości wiejskie zagrodowe chłopy,bez wykształcenia i bez wiedzy o otaczającym ich świecie. Dlatego zawsze pis wygrywa w zaściankowych wioskach i na wschodzie Polski.
Na wschodzie Polski, naród jest wierny BOGU! Na wschodzie Polski, naród umie wybierać! Tutaj naród ma wielką wiedzę, której ty nie posiadasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dalej nie wiem czy Putina to ja mam nienawidzić czy kochać ? Bo jako katolik to mam go kochać ale jako pisowiec to powinienem nienawidzić .Więc jakie jest wasze zdanie panowie pisowcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody pisowiec napisał:
No i dalej nie wiem czy Putina to ja mam nienawidzić czy kochać ? Bo jako katolik to mam go kochać ale jako pisowiec to powinienem nienawidzić .Więc jakie jest wasze zdanie panowie pisowcy ?
Nienawiść jest grzechem ciężkim. Nie wolno nienawidzić nawet i Putina! Ale nie wolno popierać i wspierać tych, którzy popełniają kardynalne błędy! Jeżeli popierasz wszelkie zgorszenia, które szkodzą innym.... to nienawidzisz! Prawdziwa miłość nie godzi się na przyklaskiwanie zła, bo wtedy nie ma nic wspólnego z miłością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzą mi się wybory w których będziemy głosowali na człowieka a nie na partię .Nie na żadne platformy pisy ruchy i sojusze ale na konkretnych ludzi .Nie na Tuska Kaczyńskiego Millera czy innych darmozjadów ale na ludzi przez duże "L" . Marzą mi się wybory świadome a nie kreowane przez media i kościół .Mam nadzieję że dożyję jeszcze czasów kiedy zostaną wprowadzone JOW i przestanie istnieć taki wynalazek diabła jak dyscyplina partyjna , lider partii .Może dożyję czasów kiedy w kościele nikt mi nie każe głosować na tego czy innego zakłamanego polityka a ksiądz odda swój majątek dla głodnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody pisowiec napisał:
No i dalej nie wiem czy Putina to ja mam nienawidzić czy kochać ? Bo jako katolik to mam go kochać ale jako pisowiec to powinienem nienawidzić .Więc jakie jest wasze zdanie panowie pisowcy ?
Tadeusz Rydzyk zagorzały Pisowiec swego czasu nazywał żonę prezydenta Marię Kaczyńską czarownicą. A prezydent Lech Kaczyński odpowiadał swoim wyborcom słowami-"spieprzaj dziadu" więc musisz nienawidzić wszystkich ludzi.Pis głosi i sieje nienawiść,chce skłócić ludność Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody pisowiec napisał:
No i dalej nie wiem czy Putina to ja mam nienawidzić czy kochać ? Bo jako katolik to mam go kochać ale jako pisowiec to powinienem nienawidzić .Więc jakie jest wasze zdanie panowie pisowcy ?
To się SBek rozhasał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To się SBek rozhasał
Niech zgłosi się do Millera i jego przemowy 1-majowej z której internet pęka ze smiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMU TO PRZESZKADZA? Komu dzisiaj przeszkadza Polaków pomyślność? Kto deprawuje młodzież w Ojczyźnie nad Wisłą? Czyj to pomysł – wyprzedać Polskę do ostatka? I dla kogo ten biznes – to życiowa gratka? Komu nic nie wychodzi (choć się bardzo stara)? Kto czempionem jest świata w „ściemach” i „pijarach”? Któż dał pracę młodzieży w Anglii (na zmywaku)? Za kim pójdą lemingi, strusie i głuptaki? Kto dziś drogi buduje najdroższe na świecie? I stadiony-pływalnie (gdzież takie znajdziecie)? Amber Gold kto holował? Kto roztrwonił statki? I kto „układ zamknięty” domknął do ostatka? Z kim wrogowie spiskują nad narodu głową? I kto racji ich broni – czynem oraz słowem? Kto zaciera dziś ślady tu, i tam, i wszędzie? Kto z kim teren przekopał – na metr (albo głębiej)? Za czyją sprawą tyle „samobójstw” w weekendy? I kto się po cmentarzach podejrzanie szwenda? Kto bez żalu kraj zdradzi dla salonów świata? I kto – za synekury – sprzeda nawet brata? Dla kogo nasza polskość to jest nienormalność? Kto pomniki najeźdźcom stawia tu bezkarnie? Kto pozwala obrażać polskich bohaterów? I kto nową historię pisze? W jakim celu? Jeśli myśleć potrafisz, teraz tego dowiedź; Ja tylko stawiam problem... Ja już znam odpowiedź... Jednego tylko nie wiem: jak dobiorą słowa, Że winna opozycja?... Lecz będą próbować!... Z cyklu – znalezione w sieci – coś ekstra na „Dzień Flagi”; Póki i jej nie przerobią na torcik bezowy z truskawkami... Ku pokrzepieniu serc - tytułowa ballada z płyty „Patriotyzm”; z tekstem, akordami i biało-czerwonym płótnem w tle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiersz odkrywa wielką bolesną prawdę! Jesteśmy świadkami wszelkich machlojstw, kpin z Narodu i oszustw na wielką skalę. Zastanawiam się często, dlaczego wielu Polaków nie potrafi dostrzec, że są oszukiwani i okradani z polskości. Czy dla nich Polska już nic nie znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody pisowiec napisał:
No i dalej nie wiem czy Putina to ja mam nienawidzić czy kochać ? Bo jako katolik to mam go kochać ale jako pisowiec to powinienem nienawidzić .Więc jakie jest wasze zdanie panowie pisowcy ?
putina komuchu należy w twoim przypadku w dup.sko całować,jak i tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chłopstwo na przestrzeni dziejów, zawsze stanowiło opór dla wroga! To oni szli na pierwszy ogień! Nikt nie pytał ich o wykształcenie! Nikt ich nie ligitymował! A jednak zawsze byli niezawodni!!! Chłopi ze wschodnich terenów Polski i z wszystkich zaściankowych wiosek w kraju, to Wielcy Patrioci! Chylę przed Nimi swe czoło! A ty niedokształcony osiemnastolatku pewnie maszerowałeś dziś w pochodzie pierwszomajowym u boku Millera z sierpem i młotem na sztandarze. Może niosłeś portret Lenina albo Stalina, którym ludobójstwo nie było obce.
Chłopstwo ??? KONFIDENCIE ???. Czy prawdziwi POLACY-PATRIOCI,robotnicy, którzy zawsze walczyli i walczą o wolną od komuchów,konfidentów i różnej maśći pachołków Moskwy. Tam ci już pisali że masz w tym głupim czerwonym łbie,jak baran w torbie,tego się trzymaj i weż sobie to do serca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
putina komuchu należy w twoim przypadku w dup.sko całować,jak i tuska.
Niech całuje, niech spełni się jego upragniona miłość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosuję na JKM napisał:
Tadeusz Rydzyk zagorzały Pisowiec swego czasu nazywał żonę prezydenta Marię Kaczyńską czarownicą. A prezydent Lech Kaczyński odpowiadał swoim wyborcom słowami-"spieprzaj dziadu" więc musisz nienawidzić wszystkich ludzi.Pis głosi i sieje nienawiść,chce skłócić ludność Polski.
Nie zapominaj o paligłupie,niesiole czy chociażby śikorce,który to w MOWIE MIŁOŚCI buc grzmiał,i apelował z trybuny sejmu RZECZYPOSPOLITEJ o dożynanie watach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała ola z przedszkola napisał:
Chłopstwo ??? KONFIDENCIE ???. Czy prawdziwi POLACY-PATRIOCI,robotnicy, którzy zawsze walczyli i walczą o wolną od komuchów,konfidentów i różnej maśći pachołków Moskwy. Tam ci już pisali że masz w tym głupim czerwonym łbie,jak baran w torbie,tego się trzymaj i weż sobie to do serca !!!
Olu nie zrozumiałaś mnie. Moja odpowiedź była na inne pytanie postawione przez komucha, który chłopstwo od nieuków wyzwał, bo na PiS głosuje. A ja wciąż widzę chłopów - kosynierów w powstaniu kościuszkowskim. Robotnikom polskim, zaś nie uwłaczam lecz cenię, bo to oni nadstawiali własną pierś, gdy Ojczyzna była w potrzebie. Jedną odpowiedzią nie sposób ogarnąć wszystkich zasłużonych dla kraju. A konfidentem nie jestem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marzą mi się wybory w których będziemy głosowali na człowieka a nie na partię .Nie na żadne platformy pisy ruchy i sojusze ale na konkretnych ludzi .Nie na Tuska Kaczyńskiego Millera czy innych darmozjadów ale na ludzi przez duże "L" . Marzą mi się wybory świadome a nie kreowane przez media i kościół .Mam nadzieję że dożyję jeszcze czasów kiedy zostaną wprowadzone JOW i przestanie istnieć taki wynalazek diabła jak dyscyplina partyjna , lider partii .Może dożyję czasów kiedy w kościele nikt mi nie każe głosować na tego czy innego zakłamanego polityka a ksiądz odda swój majątek dla głodnych .
A moze ktoś się ustosunkuje do tej wypowiedzi ? Tylko rzeczowo a nie pisząc banialuki typu konfidencie pachołku całuj tego czy innego w d*** albo jeszcze gorsze brednie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Olu nie zrozumiałaś mnie. Moja odpowiedź była na inne pytanie postawione przez komucha, który chłopstwo od nieuków wyzwał, bo na PiS głosuje. A ja wciąż widzę chłopów - kosynierów w powstaniu kościuszkowskim. Robotnikom polskim, zaś nie uwłaczam lecz cenię, bo to oni nadstawiali własną pierś, gdy Ojczyzna była w potrzebie. Jedną odpowiedzią nie sposób ogarnąć wszystkich zasłużonych dla kraju. A konfidentem nie jestem!
Przepraszam,to przez pomyłkę,z nerwów i z wielkiego oburzenia do tego CYCKA,oczywiście że nie pod twoim adresem, gramy w jednej lidze. sorki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A moze ktoś się ustosunkuje do tej wypowiedzi ? Tylko rzeczowo a nie pisząc banialuki typu konfidencie pachołku całuj tego czy innego w d*** albo jeszcze gorsze brednie .
Kolego, bardzo konkretnie i rzeczowo tylko jak to osiągnąć, jak kruszyć ten czerwony-konfidencki beton ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...