Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozterki młodego pisowca .

Utworzony przez Gość, 30 kwietnia 2013 r. o 20:12
POgromca komuchów napisał:
Kolego, bardzo konkretnie i rzeczowo tylko jak to osiągnąć, jak kruszyć ten czerwony-konfidencki beton ????
Naród musi zjednoczyć się. Bo jak dotychczas rozbijano nas na różne sposoby. Łatwowierni uwierzyli we wsze bzdury wpajane nam dzień po dniu. Mamy tego przykład na tym Forum, jak niby to młody PiS - owiec, którym właściwie nie jest, zapatruje się na sytuację w kraju. A takich są miliony! Mąci, grzebie tam gdzie nie trzeba. I weź takiemu wytłumacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że na wioskach już wszystkim pisowskim chłopom w beretach i kufajkach pozakładali darmowy internet . Teraz już wszystkie paroby pisowskie w filcach mogą wyżyć się do woli w komentarzach i wychwalać swojego guru Jarosława starego kawalera. Do tej pory pisiory plotkowali i pier***ili w niedzielę po mszy pod kościołem lub pod sklepem z butelką najtańszego wina.....no ale teraz świat idzie ku postępowi to i chłopski elektorat pisu powoli łapie nowinki cywilizacj i zaczyna istnieć w necie. He he he.Tylko nie zaplujcie monitora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Widzę że na wioskach już wszystkim pisowskim chłopom w beretach i kufajkach pozakładali darmowy internet . Teraz już wszystkie paroby pisowskie w filcach mogą wyżyć się do woli w komentarzach i wychwalać swojego guru Jarosława starego kawalera. Do tej pory pisiory plotkowali i pier***ili w niedzielę po mszy pod kościołem lub pod sklepem z butelką najtańszego wina.....no ale teraz świat idzie ku postępowi to i chłopski elektorat pisu powoli łapie nowinki cywilizacj i zaczyna istnieć w necie. He he he.Tylko nie zaplujcie monitora
Oto wypowiedź pospolitego leminga!!! Z takimi schaboszczakami, świata nie uzdrowisz! Przysłowie mówi: z mądrym lepiej zgubić, niż z głupim znaleźć. Głuptoku czy ty chociaż wiesz jak chleb rośnie? Wiesz tylko jak smakuje. Szacunku nie masz do tych, dzięki którym ten chleb masz na stole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobisz jak schaboszczak myśleć nie potrafi. Jest złośliwy, nienawistny i tylko kpiny mu w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Widzę że na wioskach już wszystkim pisowskim chłopom w beretach i kufajkach pozakładali darmowy internet . Teraz już wszystkie paroby pisowskie w filcach mogą wyżyć się do woli w komentarzach i wychwalać swojego guru Jarosława starego kawalera. Do tej pory pisiory plotkowali i pier***ili w niedzielę po mszy pod kościołem lub pod sklepem z butelką najtańszego wina.....no ale teraz świat idzie ku postępowi to i chłopski elektorat pisu powoli łapie nowinki cywilizacj i zaczyna istnieć w necie. He he he.Tylko nie zaplujcie monitora
Co ci te czerwone sQRWYSYNY synu w głowę zrobili, tego organu jeszcze się nie przeszczepia, żaden magik ci tego na dzień dzisiejszy nie zrobi. Nerkę bym przytulił, dla szwagra CYCU, gdybyś się kiedyś zdecydował,bo całą tą reszte to tylko z koniną zmieszac i do ZOO niedżwiedziom rzucić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marzą mi się wybory w których będziemy głosowali na człowieka a nie na partię .Nie na żadne platformy pisy ruchy i sojusze ale na konkretnych ludzi .Nie na Tuska Kaczyńskiego Millera czy innych darmozjadów ale na ludzi przez duże "L" . Marzą mi się wybory świadome a nie kreowane przez media i kościół .Mam nadzieję że dożyję jeszcze czasów kiedy zostaną wprowadzone JOW i przestanie istnieć taki wynalazek diabła jak dyscyplina partyjna , lider partii .Może dożyję czasów kiedy w kościele nikt mi nie każe głosować na tego czy innego zakłamanego polityka a ksiądz odda swój majątek dla głodnych .
Komuchy nie odpuszczą. Już nie jeden raz przebąkiwali o likwidacji Senatu [ to byłby krok w dobrym kierunku ] też miałem taką cichą nadzieję że do tego dojdzie, do ograniczenia ilości OSŁOW w parlamencie,też nic z tego,a teraz zobaczymy co z immunitetami,ale to wszystko mżonki, to czerwone bydło niestety samo sobie sznura na szyje nie założy, JAK MY NARÓD im w tym nie POmożemy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo napisał:
Komuchy nie odpuszczą. Już nie jeden raz przebąkiwali o likwidacji Senatu [ to byłby krok w dobrym kierunku ] też miałem taką cichą nadzieję że do tego dojdzie, do ograniczenia ilości OSŁOW w parlamencie,też nic z tego,a teraz zobaczymy co z immunitetami,ale to wszystko mżonki, to czerwone bydło niestety samo sobie sznura na szyje nie założy, JAK MY NARÓD im w tym nie POmożemy .
Nie tylko komuchy , prawica też nie chce JOW zresztą kto przy zdrowych zmysłach dał by się odsunać od koryta ? Co innego na wiecu czy w tv kreować się na patriotę a co innego patriotą być . Ciagle tylko słyszymy że wybory może wygrać PiS albo PO a ja sie pytam a dlaczego oni ? Przeciez wszyscy już rządzili i nic nie zrobili więc dlaczego sie pchają ? Niech zacznie rządzić zwykły Kowalski byle mądrze bo politycy to sa hieny . Księża niech się zajmą krzewieniem wiary a nie polityką i popieraniem zakłamanych polityków bo żaden Tusk ani Kaczyński nic dobrego dla kraju nie zrobi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie tylko komuchy , prawica też nie chce JOW zresztą kto przy zdrowych zmysłach dał by się odsunać od koryta ? Co innego na wiecu czy w tv kreować się na patriotę a co innego patriotą być . Ciagle tylko słyszymy że wybory może wygrać PiS albo PO a ja sie pytam a dlaczego oni ? Przeciez wszyscy już rządzili i nic nie zrobili więc dlaczego sie pchają ? Niech zacznie rządzić zwykły Kowalski byle mądrze bo politycy to sa hieny . Księża niech się zajmą krzewieniem wiary a nie polityką i popieraniem zakłamanych polityków bo żaden Tusk ani Kaczyński nic dobrego dla kraju nie zrobi .
No to jeszcze raz widać jak potrafi się teraz mścić na Polakach brak lustracji,dekomunizacji i oczyszczenia tego kraju z tego czerwonego konfidenckiego bydła. POLSKA w ten sposób znalazła się na rozdrożu i nad przepaścią,nie wiadomo teraz gdzie d.u.p.a. gdzie głowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody Pisowcu walnij grzywką o parapet i koniec rozterek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Młody Pisowcu walnij grzywką o parapet i koniec rozterek.
Masz rację. Goń pisowca!!! Pisowcy są gorsi od zarazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec napisał:
Masz rację. Goń pisowca!!! Pisowcy są gorsi od zarazy.
Co ci CYCU komuchy w ten barani łeb zrobili ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...