Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozwścieczony kocur Puszek dotkliwie pogryzł domowników

Utworzony przez nikuś, 23 czerwca 2009 r. o 13:01
Gość napisał:
Tak, z tym, ze trzeba idiotów twojego pokroju izolować, stanowią o wiele większe zagrożenie dla środowiska niż zwierzęta.
wybacz sobie, ale idiotą to jestes TY... TY jesteś tzw. "pożytecznym idiotą", sprawdź w necie co to oznacza, albo nie sprawdzaj, bo i tak nie załapiesz. ale odpowiedz mi, czy jak ktoś trzyma kota w bloku, w mieszkaniu, na przestrzeni 30-tu metrów kw. i go puszka nigdy nie wypuszcza z domu, bo tak go kocha, to jest to obrońca zwierząt? wypuszczasz swojego kota na łowy? łapie myszy, albo ptaki? przeciez do tego jest stworzony? wypuszczasz, czy się boisz że ucieknie na drzewo? trzymasz Ty swojego puszka w dużej klatce bez krat, bez prętów? w domowym więzieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestes, wylazłeś ze swej nory... siwy poznajesz te "siwe dymy"... to na forum dziennika królowało, czy nieboszczki gazety bialskiej? dawaj...
Oj cuś czuję że zaraz znowu się zacznie polowanie z nagonką w celu rozszyfrowania KIM jest ten Siwy ! Co za TOTALNIACY ! Spać nie mogą jeśli czegoś nie wiedzą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i problem zrobił sie z kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ot i problem zrobił sie z kota.
Oj tak tak panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może babcia i wnuczek zaplanowali wyjazd na wakacje i każdy pretekst aby pozbyć się kłopotu jest dobry. To gorący okres dla schronisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ten czyn powinni temu koto wlepić 5 lat, oraz zasądzić grzywnę w wysokości pokrywającej koszty leczenia poszkodowanych. No, co, źle gadam? Polskie prawo jest na tyle poje***e, że podejrzewam iż na kota też coś się znajdzie w paragrafach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu raczej człowiek zawinił.Ponad 10 lat mam koty w domu,ale z agresją z ich strony nie spotkałam się nigdy.Ten kocurek musiał się bronić .Dzieci miewają czasem szatańskie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiem że koty bywają złośliwe i pamiętliwe, tylko nie wiem dlaczego wzywali aż straż do takiego kociaka zamiast miotłą go zdzielić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUMBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty należy uczyć latać z coraz to większej wysokości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, musiał kocina nieźle cierpieć, to się zemścił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy nie dawajcie się wciągać w gierki zakompleksionego kolesia (~otumaniony przez tv~, ~Siwy~, ~###~, itd. – to ta sama osoba). On spędza całe życie na forum i swoimi kontrowersyjnymi poglądami stara się wciągać do absurdalnej dyskusji. Jak nikt mu nie odpowiada podsyca temat sam ze sobą tworząc coraz nowsze nicki. Żywi się emocjami i bawi go gdy ktoś go obraża, poniża i daje argumenty do dalszej pustej dyskusji. POZDRAWIM i radzę go ignorować we wszystkich tematach, jego język jest bardzo łatwy do rozpoznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drodzy czytelnicy nie dawajcie się wciągać w gierki zakompleksionego kolesia (~otumaniony przez tv~, ~Siwy~, ~###~, itd. – to ta sama osoba). On spędza całe życie na forum i swoimi kontrowersyjnymi poglądami stara się wciągać do absurdalnej dyskusji. Jak nikt mu nie odpowiada podsyca temat sam ze sobą tworząc coraz nowsze nicki. Żywi się emocjami i bawi go gdy ktoś go obraża, poniża i daje argumenty do dalszej pustej dyskusji. POZDRAWIM i radzę go ignorować we wszystkich tematach, jego język jest bardzo łatwy do rozpoznania.
Drodzy Czytelnicy ! nie wierzcie temu kłamcy ! Ja tu piszę tylko i wyłącznie jako Siwy. Poglądy moje nie są "kontrowersyjne" lecz całkiem normalne. Kontrowersyjne , a właściwie to zboczone, to są poglądy tych pomylonych ekofaszystów broniących kota i innych sierściuchów , piszących że człowiek jest zbędny na tej Planecie. Faszyzm NIE PRZEJDZIE ! Precz z sierściuchami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol co za tytul, nie spodziewalem sie ze kot moze byc tak agresywny. Bo ze koty sa wredne wiadomo od dawna. Nie wiem jak mozna lubic te egoistyczne zwierzeta. A ten za kare powinien miec przywiazana do tylka wate z waleriana, latalby jak zwariowany wkolko az zwietrzeje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote na2dzy czytelnicy nie dawajcie się wciągać w gierki zakompleksionego kolesia (~otumaniony przez tv~, ~Siwy~, ~###~, itd. – to ta sama osoba). On spędza całe życie na forum i swoimi kontrowersyjnymi poglądami stara się wciągać do absurdalnej dyskusji. Jak nikt mu nie odpowiada podsyca temat sam ze sobą tworząc coraz nowsze nicki. Żywi się emocjami i bawi go gdy ktoś go obraża, poniża i daje argumenty do dalszej pustej dyskusji. POZDRAWIM i radzę go ignorować we wszystkich tematach, jego język jest bardzo łatwy do rozpoznania. [/quote] Gościu , Inteligencie cóż za głęboka analiza poprosimy o jeszcze parę perełek Pańskich myśli i z wielkim ukontentowaniem będziemy się delektować tą duchową strawą. Proszę nie przestawać taki jest Vox Populi (głos ludu - zgodnie z ustawą o czystości języka podaję tłumaczenie). Prosimy o jeszcze ,błagamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drodzy czytelnicy nie dawajcie się wciągać w gierki zakompleksionego kolesia (~otumaniony przez tv~, ~Siwy~, ~###~, itd. – to ta sama osoba). On spędza całe życie na forum i swoimi kontrowersyjnymi poglądami stara się wciągać do absurdalnej dyskusji. Jak nikt mu nie odpowiada podsyca temat sam ze sobą tworząc coraz nowsze nicki. Żywi się emocjami i bawi go gdy ktoś go obraża, poniża i daje argumenty do dalszej pustej dyskusji. POZDRAWIM i radzę go ignorować we wszystkich tematach, jego język jest bardzo łatwy do rozpoznania.
Panie "Gościu", napisałem swój pierwszy post w tej gazecie, ale szczerze popieram Siwego. Koty to tylko utrapienie, zwłaszcza dla posiadaczy ogrodów. Ze swojej działki wywiozłem już na "wycieczkę" (średnio 20km) już 10 kotów, i jest ich już coraz mniej w mojej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale komentarze, ale język - jak od starego buta. Siwe dymy i "dziennikarze"? Aha, klasy dziennikarskie wprowadzono w regionie dolnej Krzny już na poziomie szkół zawodowych: Jedynie anonimowy Internet pozwala ukryć Wielkie Osoby. I wstyd. Gratulki.
jakoś to przypomina tego słynnego autora-redaktora od wpisów sławiących radnego Puszka: Zawistni udławią się Duszkiem. Pijcie powoli. Autor: autor Data: 02 kwietnia 2007, 16:02 Ruch ma przewagę nad bezruchem. Wśród ospałych i skwaśniałych działaczy, których stać jedynie na szczucie, radny Duszek (pomińmy jego partię i plany - bo kto to wie co będzie za rok?) wyróżnia się dynamizmem. Jest dla ospałych groźny): Jest ciekawym zjawiskiem w tłumie niejakich smutasów. Ilu radnych i politykierów bierze diety za drzemkę? Tylko nieliczne jednostki uczciwie pracują na diety . Reszta to pasożyty. Siwy myślisz, że to ta sama osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do siwego napisał:
jakoś to przypomina tego słynnego autora-redaktora od wpisów sławiących radnego Puszka: Zawistni udławią się Duszkiem. Pijcie powoli. Autor: autor Data: 02 kwietnia 2007, 16:02 Ruch ma przewagę nad bezruchem. Wśród ospałych i skwaśniałych działaczy, których stać jedynie na szczucie, radny Duszek (pomińmy jego partię i plany - bo kto to wie co będzie za rok?) wyróżnia się dynamizmem. Jest dla ospałych groźny): Jest ciekawym zjawiskiem w tłumie niejakich smutasów. Ilu radnych i politykierów bierze diety za drzemkę? Tylko nieliczne jednostki uczciwie pracują na diety . Reszta to pasożyty. Siwy myślisz, że to ta sama osoba?
Pamiętam ten bełkot ("Ruch ma przewagę nad bezruchem" ! ha ha ha !) to nasz ulubiony Redaktor ! A ten tutaj trochę podobny. Pożyjemy zobaczymy... Wtedy on tyle razy oberwał w papę że wątpię żeby znów próbował się odezwać. Spróbuję go zachęcić : DAWAJ ! DAWAJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pamiętam ten bełkot ("Ruch ma przewagę nad bezruchem" ! ha ha ha !) to nasz ulubiony Redaktor ! A ten tutaj trochę podobny. Pożyjemy zobaczymy... Wtedy on tyle razy oberwał w papę że wątpię żeby znów próbował się odezwać. Spróbuję go zachęcić : DAWAJ ! DAWAJ !
Idziemy na piwo bo chyba Waadzom zabrakło na PR a społeczeństwo mamy zadowolone , "biedne ale gościnne" że zacytuję Najjaśniejszego Prezydęta a wszystko to mamy dzięki niemu , dzięki niemu i przez niego będziemy biedni i gościnni. Pozdro. Pawlak z akcentem na a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak do Siwego napisał:
... "biedne ale gościnne" że zacytuję Najjaśniejszego Prezydęta ...
To powiedział Andrzej Cz. czy Lech K. ? Nie słyszałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...