Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Poparcia Młodych

Utworzony przez RPM Lubelskie, 15 kwietnia 2011 r. o 21:45
Zapraszamy młodych ludzi (16-30 lat), chętnych do rozkręcenia w Białej Podlaskiej Ruchu Poparcia Młodych (działającego w ramach Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota) na spotkanie, które odbędzie się 19 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 10/5. O więcej informacji proszę pisać pod adres dawid.wyszynski@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPM Lubelskie napisał:
Zapraszamy młodych ludzi (16-30 lat), chętnych do rozkręcenia w Białej Podlaskiej Ruchu Poparcia Młodych (działającego w ramach Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota) na spotkanie, które odbędzie się 19 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 10/5. O więcej informacji proszę pisać pod adres dawid.wyszynski@gmail.com.
Brawo młodzi mam mnóstwo pomysłów na logo dla waszej cennej inicjatywy. Namawiam gorąco do wykorzystania mojej inwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy o podeslanie na maila. dziekujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPM Lubelskie napisał:
prosimy o podeslanie na maila. dziekujemy!
Ależ ja chciałbym je zaprezentować wszystkim czytelnikom tego Forum i tak mam kilka propozycji: 1.Penis skrzyżowany z sierpem i młotem. 2.Świński ryj w czerwonym polu. 3.Na koniec kot rżnący watahę. Oczywiście pomysłów mam znacznie więcej z pozdrowieniami dla repepea - Pawlak Jan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pawlak jest błaznem tego forum? Wyraźnie widać, że ma kompleksy, a to wszędzie widzi komunistów, Żydów, teraz penisy mu w głowie. poszukaj sobie jakiejś baby, to nie będziesz się wyżywać wieczorami przy komputerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Pawlak jest błaznem tego forum? Wyraźnie widać, że ma kompleksy, a to wszędzie widzi komunistów, Żydów, teraz penisy mu w głowie. poszukaj sobie jakiejś baby, to nie będziesz się wyżywać wieczorami przy komputerze.
Słuszna uwaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Pawlak jest błaznem tego forum? Wyraźnie widać, że ma kompleksy, a to wszędzie widzi komunistów, Żydów...
„Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę. „Przestrogi dla Polski” autor Stanisław Staszic, rok 1789 Pozdrowienia dla wszystkich absolwentów LO Staszica w Białej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
“Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego. Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.” (wypowiedź dla “Rzeczpospolitej” z dnia 23/02/2011)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Pawlak jest błaznem tego forum? Wyraźnie widać, że ma kompleksy, a to wszędzie widzi komunistów, Żydów, teraz penisy mu w głowie. poszukaj sobie jakiejś baby, to nie będziesz się wyżywać wieczorami przy komputerze.
Jaki błazen? Skoro inspiracją dla mnie była działalność waszego guru - Palikota. Jeśli z czymś mi się wszystko kojarzy to na pewno nie z penisem. Z kogo się śmieje - z siebie się śmiejecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
placek napisał:
“Polska to ewenement...
Zapomniałem dodać że to powiedział "prof." Bartoszewski.Też zresztą chyba Żyd,albo zaledwie tzw szabesgoj,w każdym razie honorowy obywatel Izraela.Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leczcie sie, wy antysemici. co wam kurfa zydzi przeszkadzaja ? weszycie wszedzie spisek zydow ? lepiej patrzcie sobie na rece i nie okradajcie sami siebie skamlac jak wam ciezko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
placek napisał:
Zapomniałem dodać że to powiedział "prof." Bartoszewski.Też zresztą chyba Żyd,albo zaledwie tzw szabesgoj,w każdym razie honorowy obywatel Izraela.Hej!
Pamietaj ze Oswiecim w wiekrzosci przezyli ci co kapowali i wspolpracowali z faszystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Pamietaj ze Oswiecim w wiekrzosci przezyli ci co kapowali i wspolpracowali z faszystami.
A najwięcej o tym wiedzą 20letnie idiotki, co robią błędy. One mają największą wiedzę o historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
indis napisał:
A najwięcej o tym wiedzą 20letnie idiotki, co robią błędy. One mają największą wiedzę o historii...
Ja bym tak jednoznacznie nie oceniał bo są dziedziny w których są bardzo dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Pamietaj ze Oswiecim w wiekrzosci przezyli ci co kapowali i wspolpracowali z faszystami.
Stokrotko,nieuku! wracaj do swej zawodówki albo przypomnij sobie że FASZYŚCI to byli we Włoszech Mussoliniego.W Niemczech byli NAZIŚCI czyli narodowi socjaliści czyli partia NSDAP.Zresztą jedna lewacka zbrodnicza banda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadajcie na drzewo,pisze jak mi sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty pawlak jestes cieniasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Spadajcie na drzewo,pisze jak mi sie podoba.
A pisz sobie,pisz pełowski nieuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej pisowski, jestem zapatrzona w Jarka Smarka. Tez bym chciala nic nie umiec, nie miec konta, prawa jazdy i nie umiec obsluzyc komputera, a miec pieniadze. w razie czego do mamusi po podpowiedz i stowke na obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
raczej pisowski, jestem zapatrzona w Jarka Smarka. Tez bym chciala nic nie umiec, nie miec konta, prawa jazdy i nie umiec obsluzyc komputera, a miec pieniadze. w razie czego do mamusi po podpowiedz i stowke na obiad.
I co z tego że umiesz obsłużyć komputer jak masz pusto pod sufitem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...