Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rudnik: Transporter wjechał w wózek inwalidzki. Nie żyje jedna osoba

Utworzony przez ~hmm~, 14 sierpnia 2009 o 17:11
Czy to przeznaczenie?... Kilka lat temu udało ci się Andrzeju uniknąć śmierci prawie w tym samym miejscu.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trochę mnie dziwi komkluzja! A czy ten wózek był dopuszczony do ruku na drodze publicznej?! Wydaje mi się, że nie powinien się tu znaleźć! PS. I stary problem z kodami! 0 czy O?! - 4 raz!
0
Oczywiście, że takie wózki są dopuszczone do jazdy po drodze publicznej. Sam jeżdżę na podobnym.
0
Jotgie napisał:
Trochę mnie dziwi komkluzja! A czy ten wózek był dopuszczony do ruku na drodze publicznej?! Wydaje mi się, że nie powinien się tu znaleźć! PS. I stary problem z kodami! 0 czy O?! - 4 raz!
chyba KONKLUZJA
0
NA 17 w kierunku Tomaszowa lub. często na środku drogi stoi wózek inwalidzki ręczny z inwalidą śpiącym na tym wózku. Bywa tak również wieczorami , więc o nieszczęście nietrudno . Gdziie odpowiednia opieka dla człowieka.
0
Bezpłatnie udzielimy wszelkiej niezbędnej informacji w zakresie pomocy prawnej, medycznej, odszkodowawczej a w uzasadnionych przypadkach finansowej dla osób poszkodowanych w wypadkach bądź ich rodzin. Nie bądź obojętnym i niezwłocznie poinformuj poszkodowanych o możliwości udzielenia im wszechstronnej pomocy. Zapytania prosimy kierować do naszych przedstawicieli na nr tel. 607-931 010, 607-103 370 lub wysyłając e-mail na adres: sukurs11@wp.pl - Europejskie Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: