Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła pielgrzymka na Jasną Górę

Utworzony przez jo, 1 sierpnia 2009 r. o 15:45
RUSZYLI KIBICE Z JASNEJ GÓRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
RUSZYLI KIBICE Z JASNEJ GÓRY
czy da Ci sie jakos pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prezerwatywy wzieli?!?!? Bo znowu zabraknie na trasie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasna Góra a tyle ciemnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co napisaliście to świadczy tylko o Waszej ciemnocie... ja tutaj nie jestem obrońcą kościoła, ale tez nie jestem przeciw... wiadomo, że są ludzie, którzy idą na pielgrzymkę żeby szukać różnych przygód itp ale nie wolno Wam uogólniać i pisać, że wszyscy tacy są!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam już trzydzieści lat i nigdy nie byłem na pielgrzymce. Ale nic straconego. Pewnie jeszcze nie jedna przede mną. A anonimowych kretynów internetowych czy to spod znaku onet czy tutejszych trzeba ignorować i nie komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tych co tak piszą pozostaje nam się tylko modlić !!! Nie odpowiadajmy na ich komentarze każdy odzew na ich "zaczepkę" stawia nas na jednym poziomie a przecież wielu naszych bliskich idzie do Matki Bożej bądźmy silni wiarą !!!Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...