Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rycerze Maryi chcą likwidacji spółek miejskich. Będą pikietować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 o 18:16 Powrót do artykułu
Hey Polska.ja tu przyleciał z Dominikana na S D M .slyszalam że Polska księża to wybitne pediatra jest. Super, zbawi mnie to dość. Kochać was wszystkie. Ament !
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Koniecznie spółki przekazać kościołom bo oni to potrafią prowadzić firmy które podatków nie muszą płacić.
0
Dla mnie słowo krucjata kojarzy się z wyprawą przeciw komuś w imię wiary, ja to odbieram jako fanatyzm ziejący nienawiścią do innych zwłaszcza że Jezus mówił o miłosierdziu i miłości do bliźniego bez względu na pochodzenie i wiarę, poza tym już była nacjonalizacja przemysłu, miało wszystko być narodu czyli niczyje i jaka to się skończyło wszyscy wiemy zwłaszcza to starsze pokolenie.
0
co za nazwa Rycerze!! ,jak pier..le ,czy wrunkiem przynależności do tego ..hm.. rycerstwa jest posiadanie zakutego ..łba ,że tak powiem? przebywanie w nieustannie w mentalnym średniowieczu sprawie chyba nie pomaga? a może by tak wybrać sie na Kowno? w dziwnym religijnym widzie sprawy gospodarcze są wymieszane z fanatyzmem religijnym,nie potrzebujemy beżowych uchodzców mając własnych białych ,w trybie pilnym władze Białej powinny rozpatrzyć powstanie kliniki dla umysłowo chorych
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Hey Polska.ja tu przyleciał z Dominikana na S D M .slyszalam że Polska księża to wybitne pediatra jest. Super, zbawi mnie to dość. Kochać was wszystkie. Ament  !
a,czy  z ciebie dziecko już jakis kapłan wyganiać złego ducha z ciała w nocy? ty powiedzieć prawda,to doniosłe wydarzenie cie uratować od diabła ,ty pisać ,a my ci pomoc okazać
0
Takiego komunizmu nie było nawet w Związku Radzieckim
0
rycerze maryi...ja pi..dolę...
0
W szpitalu psychiatrycznym nie było już miejsc?
0
Marzy się "powrót do przeszłości"?
0
jak był niejaki Marciel Maciel od Legionów Chrystusa ,to do tej pory niektórych bolą zwieracze odbytu,co zaproponują rycerze? hehe ,jaka część ciała ich interesuje najbardziej ?
0
"Przy okazji zbierania podpisów za likwidacją spółek będziemy zbierać podpisy pod petycją o intronizację Chrystisa na Króla Polski". Wstydźcie się. Jezus by się wstydził, że łączycie Go z takim politykierstwem...
0
>>Będziemy też zbierać podpisy pod inicjatywą intronizacji Chrystusa Króla
0
Żyd królem Polski !?
0
Ale Prezydent pojechał na urlop - likwidacja spółek jak "Państwo jest w ruinie" ???? Co tu likwidować
0
I pomyslec ze przedstawiciele takich rycerzy rzadza obecnie ta biedna Polska. Faszysci i komunisci. Skojarzenia sa jednoznaczne jak sie popatrzy i posluch tych biednych chorych ludzi...
0
Dokladnie!!! Jak PAWLAK na lotnisku LUBLIN
0
i ma gościu rację, spolka to jest dojenie nas wszystkich, sa inne formy dzialalności bez takiego drenazu kieszeni popdatników
0
DelGado
0
...państwo sobie dworujecie z głupoty tych biednych szaleńców, ale tak na poważnie, to jest już nie tylko żałosne, ale i niebezpieczne. kretyni podnoszą łby dotknięte deficytem intelektualnym z stopniu znacznym i udowadniają, że elektorat rządzącej partii może praktycznie wszystko... abstra***ąc od absurdalności podnoszonych postulatów nabieram przekonania, iż nasza polska c jest bezdenną studnią do pozyskiwania tego typu "fenomenalnych" idiotów ...
0
Faszyści? Komuniści? A może raczej zdesperowani obywatele nie mogący już cierpiec niesprawiedliwości i dyskredytowania idei dobra wspólnego przez tych, którzy pełne gęby mają słówek o obywatelskim społeczeństwie i demokracji? Zanim kto zacznie ich wyśmiewac niech się zastanowi jakie sa obowiązki członków zarządów miejskich spółek i jaka ich odpowiedzialność, a tych spółek jaki cel istnienia.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: