Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rycerze Maryi chcą likwidacji spółek miejskich. Będą pikietować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Hey Polska.ja tu przyleciał z Dominikana na S D M .slyszalam że Polska księża to wybitne pediatra jest. Super, zbawi mnie to dość. Kochać was wszystkie. Ament !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie spółki przekazać kościołom bo oni to potrafią prowadzić firmy które podatków nie muszą płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie słowo krucjata kojarzy się z wyprawą przeciw komuś w imię wiary, ja to odbieram jako fanatyzm ziejący nienawiścią do innych zwłaszcza że Jezus mówił o miłosierdziu i miłości do bliźniego bez względu na pochodzenie i wiarę, poza tym już była nacjonalizacja przemysłu, miało wszystko być narodu czyli niczyje i jaka to się skończyło wszyscy wiemy zwłaszcza to starsze pokolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za nazwa Rycerze!! ,jak pier..le ,czy wrunkiem przynależności do tego ..hm.. rycerstwa jest posiadanie zakutego ..łba ,że tak powiem? przebywanie w nieustannie w mentalnym średniowieczu sprawie chyba nie pomaga? a może by tak wybrać sie na Kowno? w dziwnym religijnym widzie sprawy gospodarcze są wymieszane z fanatyzmem religijnym,nie potrzebujemy beżowych uchodzców mając własnych białych ,w trybie pilnym władze Białej powinny rozpatrzyć powstanie kliniki dla umysłowo chorych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Hey Polska.ja tu przyleciał z Dominikana na S D M .slyszalam że Polska księża to wybitne pediatra jest. Super, zbawi mnie to dość. Kochać was wszystkie. Ament  !
a,czy  z ciebie dziecko już jakis kapłan wyganiać złego ducha z ciała w nocy? ty powiedzieć prawda,to doniosłe wydarzenie cie uratować od diabła ,ty pisać ,a my ci pomoc okazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego komunizmu nie było nawet w Związku Radzieckim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rycerze maryi...ja pi..dolę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu psychiatrycznym nie było już miejsc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy się "powrót do przeszłości"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak był niejaki Marciel Maciel od Legionów Chrystusa ,to do tej pory niektórych bolą zwieracze odbytu,co zaproponują rycerze? hehe ,jaka część ciała ich interesuje najbardziej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy okazji zbierania podpisów za likwidacją spółek będziemy zbierać podpisy pod petycją o intronizację Chrystisa na Króla Polski". Wstydźcie się. Jezus by się wstydził, że łączycie Go z takim politykierstwem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>Będziemy też zbierać podpisy pod inicjatywą intronizacji Chrystusa Króla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd królem Polski !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Prezydent pojechał na urlop - likwidacja spółek jak "Państwo jest w ruinie" ???? Co tu likwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyslec ze przedstawiciele takich rycerzy rzadza obecnie ta biedna Polska. Faszysci i komunisci. Skojarzenia sa jednoznaczne jak sie popatrzy i posluch tych biednych chorych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie!!! Jak PAWLAK na lotnisku LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ma gościu rację, spolka to jest dojenie nas wszystkich, sa inne formy dzialalności bez takiego drenazu kieszeni popdatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DelGado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...państwo sobie dworujecie z głupoty tych biednych szaleńców, ale tak na poważnie, to jest już nie tylko żałosne, ale i niebezpieczne. kretyni podnoszą łby dotknięte deficytem intelektualnym z stopniu znacznym i udowadniają, że elektorat rządzącej partii może praktycznie wszystko... abstra***ąc od absurdalności podnoszonych postulatów nabieram przekonania, iż nasza polska c jest bezdenną studnią do pozyskiwania tego typu "fenomenalnych" idiotów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyści? Komuniści? A może raczej zdesperowani obywatele nie mogący już cierpiec niesprawiedliwości i dyskredytowania idei dobra wspólnego przez tych, którzy pełne gęby mają słówek o obywatelskim społeczeństwie i demokracji? Zanim kto zacznie ich wyśmiewac niech się zastanowi jakie sa obowiązki członków zarządów miejskich spółek i jaka ich odpowiedzialność, a tych spółek jaki cel istnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...