Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rywal już czynny, tłumy na otwarciu (zdjęcia)

Utworzony przez asd, 27 listopada 2014 r. o 20:48
same buraczane mordy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same buraczane mordy....
i do tego utuczony  przebieraniec w czarnej sukience i z magiczną różdżką w ręku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"reatail park o powierzchni 4,5 mkw"   no no no... powierzchnia trochę większa od mojej toalety.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Leszek Szuba  (proboszcz lubelskiej Parafii pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego)  pobłogosławił obiekt dwukrotnie, dzień po dniu. Mam pytania: które poświęcenie jest ważniejsze? te pierwsze przy elitach miasta? czy drugie dla plebsu? czy nie jest to aby  profanacja? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i możliwe ataki na moją drobiazgowość wynikającą z wewnętrznych wątpliwiści. Szczęść Boże.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Leszek Szuba  (proboszcz lubelskiej Parafii pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego)  pobłogosławił obiekt dwukrotnie, dzień po dniu. Mam pytania: które poświęcenie jest ważniejsze? te pierwsze przy elitach miasta? czy drugie dla plebsu? czy nie jest to aby  profanacja? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i możliwe ataki na moją drobiazgowość wynikającą z wewnętrznych wątpliwiści. Szczęść Boże.
Jest oczywiste, że święcąc powtórnie dla plebsu zniwelował  ten pierwszy akt poświęcenia. W rezultacie obiekt  ma status niepoświęconego. Dopiero jak ks. Marian poświęci to wtedy ... /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz jak ksiądz ale ministrantki fajne(fot 7 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest oczywiste, że święcąc powtórnie dla plebsu zniwelował  ten pierwszy akt poświęcenia. W rezultacie obiekt  ma status niepoświęconego. Dopiero jak ks. Marian poświęci to wtedy ... /
Niechaj Inwestor się ukorzy, niech na środku wejścia do Rywala ustawi to, co zepchnął w zakamarki zapomnienia - albowiem powiadam Wam - pamięć zabitego konia powinna, ba,  MUSI!!! być wieczna! Wtedy przy odpowiednim "co łaska" i wspomniany powyżej ks. Marian odpuszczając wszelakie winy Inwestorowi, na czele procesji (uznając nieważność pobłogosławienia obiektu, a może i  święceń kapłańskich poprzednika) poświęci te jakże szlachetne mury na chwałę przyszłych pokoleń zamożnych Bialczan. Moje kolejne pytania: mocno się mylę? błądzę w toku rozumowania? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i możliwe ataki ma moją osobę wynikające z wnikliwości spowodowanej wewnętrznymi wątpliwościami.     Niech będzie PO (świę)c(ony) hwalony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...