Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucę się pod pociąg, czyli Międzyrzec love story

Utworzony przez Sebastian., 27 marca 2009 o 22:09
Wiejskie dziewki maja rozne pomysly!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawy jestem jaką sumę będzie musiała zapłacić za podjęte działania?,bo ja jako podatnik nie chcę płacić za czyjąś głupotę .
0
Sebastian. napisał:
miejskim też niczego nie brakuje
0
która to taka mądra???? ktoś wie???
0
prosze was wszystkich!!!!co za glupia dziewucha!!!!!!!!!!!!tego kwiatu jest......ona chce on niechce...prawie jak "moda na sukces>on myslal ze go kocha,a ona zartowala"u ha ha jaka szkoda!!!! tak ladnie z francuskiego:żenuła....
0
:/ trzymajcie poziom... po co o tym pisać??
0
Sebastian. napisał:
a miejskie od razu idą do łózka i facet jeżeli odejdzie to płaci alimenta albo bierze ślub z powodu ciąży. I tym sposobem męźczyna zawsze jest związany z była.
0
Nie ma co, autor artykułu popisał się co nie miara. Temat warty omawiania. Gratuluję braku pomysłu.
0
rodak napisał:
Ciekawy jestem jaką sumę będzie musiała zapłacić za podjęte działania?,bo ja jako podatnik nie chcę płacić za czyjąś głupotę .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: