Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucę się pod pociąg, czyli Międzyrzec love story

Utworzony przez Sebastian., 27 marca 2009 r. o 22:09
Wiejskie dziewki maja rozne pomysly!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jaką sumę będzie musiała zapłacić za podjęte działania?,bo ja jako podatnik nie chcę płacić za czyjąś głupotę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian. napisał:
Wiejskie dziewki maja rozne pomysly!
miejskim też niczego nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
która to taka mądra???? ktoś wie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze was wszystkich!!!!co za glupia dziewucha!!!!!!!!!!!!tego kwiatu jest......ona chce on niechce...prawie jak "moda na sukces>on myslal ze go kocha,a ona zartowala"u ha ha jaka szkoda!!!! tak ladnie z francuskiego:żenuła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ trzymajcie poziom... po co o tym pisać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian. napisał:
Wiejskie dziewki maja rozne pomysly!
a miejskie od razu idą do łózka i facet jeżeli odejdzie to płaci alimenta albo bierze ślub z powodu ciąży. I tym sposobem męźczyna zawsze jest związany z była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co, autor artykułu popisał się co nie miara. Temat warty omawiania. Gratuluję braku pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Ciekawy jestem jaką sumę będzie musiała zapłacić za podjęte działania?,bo ja jako podatnik nie chcę płacić za czyjąś głupotę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...