Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucił petardę pod kosiarkę sąsiadki. Kobieta dostała zawału

Utworzony przez marfer3, 13 lipca 2009 o 18:24
Tak sie kończą głupie "końskie zaloty"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy osoba pisząca tekst wie do czego na klawiaturze komputera służy przycisk "alt"?? Bo z tego co widzę to autor albo jest zwolennikiem pisania smsów (tam się raczej rzadko używa polskich znaków takich jak ń,ś,ć,ł,ż i pozostałych) albo nie nadaje się do dziennikarstwa...W jednym i drugim przypadku wskazane było by wysłanie go na jakiś kurs podstaw word'a...
0
takijeden napisał:
A czy osoba pisząca tekst wie do czego na klawiaturze komputera służy przycisk "alt"?? Bo z tego co widzę to autor albo jest zwolennikiem pisania smsów (tam się raczej rzadko używa polskich znaków takich jak ń,ś,ć,ł,ż i pozostałych) albo nie nadaje się do dziennikarstwa...W jednym i drugim przypadku wskazane było by wysłanie go na jakiś kurs podstaw word'a...
Witam, mamy chwilowe problemy techniczne, co wiąże się z brakiem polskich znaków.
0
minki napisał:
Witam, mamy chwilowe problemy techniczne, co wiąże się z brakiem polskich znaków.
A to w takim razie przepraszam Chociaż w tytule i sporej części tekstu tych problemów nie widać...
0
Gratulujemy rzetelności w artykule skoro podejrzenie zawału i zawał to to samo. Notabene podejrzewać zawał u 23l kobiety- co media robią z ludźmi...
0
~Radek~ napisał:
Gratulujemy rzetelności w artykule skoro podejrzenie zawału i zawał to to samo. Notabene podejrzewać zawał u 23l kobiety- co media robią z ludźmi...
Radku kształć się ! czytaj, studiuj! zawał i u 18latki jest możliwy - może go przejść i nie poczuć większej różnicy
0
mój nick napisał:
Radku kształć się ! czytaj, studiuj! zawał i u 18latki jest możliwy - może go przejść i nie poczuć większej różnicy
Nikt mnie nie prosi więc dorzucę swoje trzy grosze, zawał jest możliwy także u dziecka kilkuletniego. Medycyna notuje takie przypadki.
0
To ze się kobieta przestraszyła to normalne. Ale po co wzywali pogotowie. Zmieniłaby bieliznę, przeprała majtki i po sprawie.
0
Gość napisał:
Czy ten styl niby Kacpra nie przypomina jednego z podlaskich młodszych dziennikarzy, który próbuje poniżyć Marka? Ciekawe, co fabrykując ten fałsz chce on uzyskać? Na pewno Marek by nie napisał, że byli pijani, jeśli nie było świadków lub ustaleń. Warto to sprawdzić. Trzeba też sprawdzić IP - kim jest kACPER. No nie?
O... Marek się odezwał. Zapraszamy Mareczku pod nasz sklepik. Kolejkę stawiasz gratis. Ciekawe kto Markowi pod-u-padł tak bardzo. Bo jadem zaleciało mocno
0
spam/ ----------- search engine
0
U nas na Tatarach Goguś rzucił petardę (AHTUNG'a!) do mieszkania pewnej starszej Pani, która też dostała zawału - lecz w przeciwieństwie do opisanej w art. sytuacji starsza panie zmarła - ponieważ nie wezwano pomocy. Gdy zapytaliśmy Gogusia czy nie ma wyrzutów sumienia zaciągnął się papierosem, zastanowił chwilę - po czym pokiwał przecząco głową i powiedział "Nie, nie mam - czemu miałbym mieć ?".
0
p napisał:
U nas na Tatarach Goguś rzucił petardę (AHTUNG'a!) do mieszkania pewnej starszej Pani, która też dostała zawału - lecz w przeciwieństwie do opisanej w art. sytuacji starsza panie zmarła - ponieważ nie wezwano pomocy. Gdy zapytaliśmy Gogusia czy nie ma wyrzutów sumienia zaciągnął się papierosem, zastanowił chwilę - po czym pokiwał przecząco głową i powiedział "Nie, nie mam - czemu miałbym mieć ?".
ciekawe co by zrobil kali?
0
Końskie zaloty. Kumo wasz Antoś zaleca się do naszej Mańki. Jakże to - widziałam jak rzucał w nią bryłami.
0
to faceci umierają na zawał nic jej nie będzie powinna być dumna że ktoś ją jeszcze podrywa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: